Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Wiceprezes Ericssona w Warszawie

Wiceprezes Ericssona w Warszawie

WitekT 22 Czerwca 2005 15:42

0 0

21. czerwca Ericsson zorganizował w Warszawie spotkanie prasowe z wiceprezesem firmy Peterem Olsonem, odpowiedzialnym za wizję oraz strategię rozwoju produktu na świecie.

Peter Olson przedstawił oczekiwania dotyczące głównych trendów rozwoju technologicznego. Podkreślił on znaczenie wielu różnych aspektów związanych z przyszłością technologii. Peter Olson poruszył między innymi tematy związane z:
konwergencją - czyli łączeniem funkcjonalności sieci stacjonarnych i komórkowych; jednym ze znaczących kierunków rozwoju,
szerokopasmowym dostępem do Internetu - już obecnie, wraz z wprowadzaniem technologii WCDMA i HSDPA, realne staje się wprowadzenie szerokopasmowego dostępu przez telefony komórkowe,
przyszłością usług i aplikacji - o przyszłości nowoczesnych technologii będą w dużym stopniu decydowały usługi i aplikacje. Popularność zyskuje ściąganie plików muzycznych na aparaty komórkowe. Zarówno operatorzy, jak i dostawcy infrastruktury widzą w tym źródło znaczących dochodów. Telewizja interaktywna również będzie obecna na ekranach telefonów komórkowych. Rośnie liczba aplikacji związanych ze zwiększająca się rolą mobilnych pracowników w przedsiębiorstwach.
konf ericsson z peterem olsonem konf ericsson z peterem olsonem konf ericsson z peterem olsonem konf ericsson z peterem olsonem
konf ericsson z peterem olsonem konf ericsson z peterem olsonem konf ericsson z peterem olsonem

Źródło tekstu: Ericsson     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-158-30-219.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Jak oceniasz pomysł z aparatami chowanymi w obudowie smartfonu?

Oppo Find X oficjalnie

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet