Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości "Weź iPlusa na próbę"

"Weź iPlusa na próbę"

WitekT 4 Października 2006 17:20

0 0

6. października rozpoczyna się nowa promocja bezprzewodowego dostępu do Internetu - Weź iPlus na próbę. W ramach oferty klient będzie miał możliwość przetestowania działania iPlusa. Jeśli nie będzie zadowolony z oferty, w ciągu 7 dni może rozwiązać zawartą w ramach promocji umowę i zwrócić sprzęt.

Oferta została przygotowana zarówno dla klientów indywidualnych, jak i dla firm. Promocją są objęte następujące modemy:
dla posiadaczy laptopów (PCMCIA):
- Option Globetrotter 3G,
- Merlin U740 3G,
- SonyEricsson GC89 EDGE,
dla posiadaczy komputerów stacjonarnych (USB):
- Option ICON 3G.

Wszystkie modemy wspierane są przez specjalną aplikację iPlus Manager, która ułatwia połączenie z Internetem.




Klienci, którzy nie będą zadowoleni z oferty i zdecydują się zwrócić sprzęt oraz rozwiązać umowę, będą obciążeni opłatą w wysokości 149 zł netto. Opłata jest związana z kosztami testowania oferty oraz obsługi pobytu abonenta w sieci Plus.

Oferta Weź iPlus na próbę będzie wsparta kampanią reklamową obejmującą: telewizję, prasę, radio, outdoor, Internet i materiały POS.

Źródło tekstu: Plus     

Dodaj do:
w sumie: 45
  • 0

    26. ~Robo  2006-10-04 23:23:24  host: bco115.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Po co odkrywac na nowo ameryke skoro mozna skorzystac z doswiadczen innych. Polecam test internetu mobilnego u polskich opow z podzialem na technologie GPRS/EDGE/UTMS w magazynie Chip nr 10/2006 (strony 116-119). Dosc ciekawy test mozna znalesc tutaj: http://tinyurl.com/orc5r Moje spostrzezenia sa dosc zbiezne z tymi testami jako, ze korzystam z kart wszystkich trzech opow w skali kraju.

  • 0

    27. ~Robo  2006-10-04 23:29:41  host: bco115.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ISSA: Tobie szczegolnie polecam do poczytania test z Chipa o ktorym pisalem wyzej. Prosze nie traktuj tego jako jakiejkolwiek zlosliwosci z mojej strony (mysle o naszych poprzednich wymianach pogladow), tylko jako rozszerzenie wlasnej wiedzy.

  • 0

    28.  2006-10-04 23:55:58

    Ja wczoraj proponowałem takie coś. Udać się na miejsce, w którym chce sie korzystać z iPlusa z tel. 3G. Zobaczyć czy jest zasięg i wtedy brać iPlus`a. Warunkiem jest oczywiście posiadanie telefonu, bądź to swojego lub osoby znajomej, który ma 3G.

  • 0

    29. ~  2006-10-05 03:31:44  host: dwa163.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Idę koczować pod salonem ;)

  • 0

    30. ~wlo  2006-10-05 09:02:03  host: ash96.neoplus.adsl.tpnet.pl

    issa - liczysz abonament tylko... Chciałbyś kupować modem rozpakowany, używany nawet przez tydzień przez kogoś? Nawet jeśli go przepakują i "odnowią" kartę gwarancyjną? Wątpię...

  • 0

    31. ~wlo  2006-10-05 09:05:51  host: ash96.neoplus.adsl.tpnet.pl

    titq - dokładnie... Natomiast jeśli komuś nie odpowiada testowanie sprzętu i usługi za taką cenę... Naprawdę nie musi - może testować w iny sposób - pożyczyć od kolegi, kupić na allgro, w sklepie czy cokolwiek innego. Usługa iPlus jest na tyle eleastyczna, ze nie to stanowi problem a właśnie sprzęt ;-) Jeśli zaraz ktoś mi tu jak łysy grzywką o parapet walnie, że przecież na telefonie można sprawdzić... Po cholerę więc myśleć o wersji "modemowej" usługi??? Szkoda słów nawet na ględzenie o tym, skoro jest inne założenie! No, chyba że jakiś inny jestem...

  • 0

    32. ~wlo  2006-10-05 09:22:05  host: ash96.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Robo - no już mówiłem - kup sobie starter i w zębach go przetestuj... ;-)

  • 0

    33. ~Robo  2006-10-05 09:34:18  host: bct74.neoplus.adsl.tpnet.pl

    wlo: wyluz troszke - "... w zebach go przetestuj". Telefony z EDGE to juz prawie standard a coraz wiecej jest z UTMS-em. Zwroc uwage ze jedna z kart do testow posiada tylko EDGE. Tak wiec czy jest sens takiej oferty mysle, ze czas pokaze.

  • 0

    34. ~DrOzda  2006-10-05 10:25:23  host: blueice4n1.de.ibm.com

    Koszt wyprodukowania karty to może być kilkanaście ale co najwyżej eurocentów.

  • 0

    35.  2006-10-05 10:51:57

    Frajerow nie sieją, Frajerzy sie sami rodzą. Za 149 netto to chyba jakiś nieprzytomny weźmie do przetestowania. Czy w Plusie to jacyś specjaliści od marketingu pracują, czy może przyjeli jakichś niedorobionych.

  • 0

    36.  2006-10-05 10:53:32

    DrOzda: a opierasz się na jakiś faktach czy gdybasz?

  • 0

    37. ~DrOzda  2006-10-05 11:21:39  host: blueice1n1.de.ibm.com

    Obserwacje rynku.Kolega kilka lat temu robił pracę dyplomową na temat kart SIM i już wtedy ceny przy małych zamówieniach to było nie więcej niż 2-3 Euro za sztukę dla klienta. Przy zamówieniach idacych w miliony cena jest kilkukrotnie niższa.A z pewnoscią przez te kilka lat ceny mocno spadły. Zresztą weź pod uwagę karty telefoniczne do automatów TPSA - a to praktycznie identyczna technologia.

  • 0

    38. ~dt  2006-10-05 13:34:33  host: wap.plusgsm.pl

    promocja ma dobre zalozenia chociaz wiadomo ze lepiej sprawdzic telefonem jak to bedzie chodzic,ale nie kazdy ma taka mozliwosc. Cena niska nie jest ale to przez to ze chodzi o sprzet a nie sama usluge.

  • 0

    39. ~dt  2006-10-05 13:37:31  host: wap.plusgsm.pl

    edge caly czas sie rozwija i nie jest tak zle, 3G ma sie tez ladnie. Wczoraj jechalem przez Poznan i umts jest juz od Komornik po wyjazd z miasta.

  • 0

    40.  2006-10-05 13:42:19

    dobry pomysł, ale za drogo.

  • 0

    41.  2006-10-05 13:57:09

    bardzo drogo nie, ale mnie napewno nie stać.

  • 0

    42.  2006-10-05 14:08:00

    miało być: bardzo drogo nie jest Sorra

  • 0

    43. ~  2006-10-05 18:49:03  host: dvp162.neoplus.adsl.tpnet.pl

    A ja myślę, że + chciał poprostu pokazać, że markjeting ma równie dobry co Poręcz ;)

  • 0

    44. ~wlo  2006-10-06 09:02:50  host: ars162.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Robo - no oczywiście kpię spbie... Mówisz, że standard? Mylisz się! Poza tym - o iPlusie nie myślą "normalni" użytkownicy telefonów komórkowych, tylko ludzie potzrebujący stałego dostępu do Internetu. W większości "stacjonarnego" a nie mobilnego! Próbujący cokolwiek oszczędzić na dotychczasowym sposobie łączenia się z siecią. A zauważ, że cena 60 zł to nie jest cena najniższa - jeśli posuwają się do takiej desperacji, znaczy to, że nie mają innej tańszej alternatywy! Bo jakby mieli, na pewno nie mysleliby o iPlusie. Czy nie? Poza tym nie chodzi o test jako taki! Tu chodzi o użycie sprzętu - czy Ty prowadząc firmę dajesz do testów prdukty i potem je odbierasz od klienta? Nie masz firmy, nie pracujsz... Czy wyobrażasz sobie, że w firmach tak po prostu udostępnią sprzęt do testów, żeby fgo potem odebrać i co? wyrzucić, oddać komuś za taką samą cenę? Czy Ty byś wziął za cenę nowego sprzęt używany? Czy ponowne zapakowanie, odnowienie karty gwarancyjnej itd - "wyprasownie" instrukcji - nic nie kosztuje? Tu nie chodzi o te dane tylko które większość z Was przelicza. Tu chodzi o sprzęt także o raz o zasadniczą sprawę - niemal wszyscy tutaj mówią, że z założenia chodzi o testowanie i zwrot - wykorzystanie i zwrot co nie jest warte tych 149 zł. Bo nie ma być warte właśnie - nie może się opłacać oszustwo ;-)

  • 0

    45.  2006-10-11 13:33:53

    no po pierwszym dobrym ruchu przyszedł ruch zły.

Dodaj swoją opinię