Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Weź abonament, my zapłacimy za Twojego smartfona!

Weź abonament, my zapłacimy za Twojego smartfona!

WitekT 26 Czerwca 2016 10:05

1 11

Uwaga, warning, achtung, wnimanje! KONKURS! Przenieś numer do T-Mobile, wybierz dowolny abonament, zapłać za telefon, a my zwrócimy Ci kwotę, za jaką go kupiłeś! Co trzeba zrobić, żeby cieszyć się topowym smartfonem w prezencie?



Hasło konkursu brzmi: TELEKOT. W odpowiedzi czekamy na jego interpretację w dowolnej formie. Może to być wierszyk, limeryk, rysunek, zdjęcie, collage, film... Może być nawet miedzioryt (ale wtedy poprosimy o oryginał na adres redakcji). Sky is the limit!

Na prace konkursowe czekamy przez 2 tygodnie, do 8 lipca włącznie. Zwycięzca otrzyma od nas link, po kliknięciu w który powinien dokonać zakupu nowego abonamentu (podpisać umowę z nowym lub przenoszonym numerem) w sieci T-Mobile. Po zakupie my zwracamy pieniądze wydane na zakup telefonu!




Prace konkursowe należy wysyłać na adres konkurs@telepolis.pl. UWAGA! W konkursie mogą wziąć osoby, które są zarejestrowanymi użytkownikami serwisu TELEPOLIS.PL w momencie wysyłania swojej pracy!

Zobacz: regulamin konkursu.

telekot konkursm

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:

Tagi: telekot | t-mobile | konkurs

w sumie: 108
  • 0

    109.  2016-06-26 23:24:38

    @107 według mnie karty SIM będa długo ważne żeby klient mógł wrócić za kilka miesięcy bo potem będzie utrudnione gdy ma kupować nowa kartę bo trzeba bedzie ja rejestrowac a takto bedzie już zarejestrowana do tego bedzie można zmieniać taryfę z internetowej na kartę do rozmów i odwrotnie.

  • 0

    110. ~pabloki  2016-06-26 23:25:23  host: user-5-173-11-98.play-internet.pl

    mam interpretację: jestem telekot na telepele, bo piszę tu w niedzielę . i co tera$???

  • 0

    111.  2016-06-26 23:45:57

    @102. Nie wojny, tylko super bonusów z okazji obowiązkowej rejestracji sim. To, że prepaid będzie dużo lepszy niż abo jest pewne w 2017.

  • 0

    112. ~pabloki  2016-06-26 23:51:01  host: user-5-173-11-98.play-internet.pl

    @Profesor Pazdan mam odmienne zdanie, bazuję na doświadczeniach własnych. testowałem nju kartę przechodzac z orange karty i konsultanci bardzo pomagali w wielu kwestiach a rozwiązywane usterek w 5 dni to dość szybko. trzeba zrozumieć że pracują tam ludzie ktorzy stykaja sie z roszczeniowymi klientami. jak jesteś cierpliwy , mówisz spokojnie , tonujesz rozmowę, skupiasz się na konkretach to w kazdej sieci zdziałasz wiele.

    @109 co do długiej ważności to nie jestem przekonany czy tak będzie ponieważ to w interesie klienta jest rejestracja. dla operatora to żaden koszt. poza tym dzisiejsza karta to praktycznie abonament opłacany doładowaniem. operatorom chodzi o zysk a nie o klienta który doładuje 5zł na rok.

  • 0

    113.  2016-06-27 00:05:17

    @132 operatorom chodzi o zysk i dlatego najlepiej bedzie pozyskac klienta z innej sieci poprzez MNP jego głowny numer niż kolejna startówkę co klient może z niej nie dzownic i tym samym nie bedzie doładowywac a jak pozyskasz głowny numer to operator ma gwarancje ze klient bedzie doładowywał bo przecież dzwoni z głownego numeru

  • 0

    114. ~pabloki  2016-06-27 00:16:03  host: user-5-173-11-98.play-internet.pl

    113 to nie tak. istnieje bariera opłacalności do której w takiej sytuacji łatwo sie zblizyć bo walka o MNP powodowac będzie szybki wzrost roszczeń klientów. a gdy oczekiwania przestana być spełniane to klienci łatwo odejdą , tym samym operator się wykrwawi.

  • 0

    115.  2016-06-27 00:28:16

    @104. Jak ty nic nie rozumiesz? Wojna cenowa to nie 5zł na miesiąc, tylko 29zł na miesiąc, ale w standardzie 10-20GB danych i full no limit voice,sms,mms, aplikacje dedykowane.

  • 0

    116.  2016-06-27 00:47:42

    PS. Średnie ARPU w prepaid to jakieś 13-15 zł. Nadal będzie opłacało się dusić prepaid na 29-39zł. W dodatku karty dzwonią i smsują głównie w sieci. Jedynym obciążeniem jest net. Ale i tu większość nie wylorzysta pakietu, więc opłaci się dać więcej za więcej.

  • 0

    117. ~Profesor Pazdan  2016-06-27 00:47:48  host: ip-5-172-247-209.free.aero2.net.pl

    @pabloki, Ileż można czekać na taki nju internetowy w ofercie na karte ? karciarze są rozliczani z każdego MB, a Ci co moją abo w ofercie internetowej, mogą już teraz zapomnieć zabawę w liczenie MB.
    Znam wiele osób, które chciałaby mieć taki internet jak w nju internetowym, ale nie mają najmniejszej ochoty bawić się w podpisywanie umów, kryterium stażowe w ofercie na karte ? super pomysł- bo wtedy op ma lojalnego klienta, który wie, że po x miesiącach ma pewne przywileje - i każdy wtedy jest zadowolony.

  • 0

    118.  2016-06-27 00:49:56

    @114 nie istnieje bariera opłacalności bo operator ogólnie zarabia i dochody ma z róznych zródeł i segmentu rynku zarabia sporo kasy na abonamentach to w prepaidzie może zarobić mniej jakoś play opłaca sie dac za sama rejestracje karty nawet 500zł wiem że kombinowane bo daja i większości to przepadnie ale dają a ile miesięcy musi operator zbierac żeby był przychód srednio z 1 karty żeby te 500zł sie zbilansowało? czasami opłaca się sprzedać cos ze strata nawet ale żeby sprzedać a zarobi sie na czyms innym.Są osoby w sieci co przepąłcają nie kłoca sie o niższe ceny w abonamencie co im operator zaproponuje to wezmą mimo że przepąłcaja 100% i siedzą od 15 lat w jednej sieci. sa ludzie co potrafia sie targować zmieniaja sieć i szukaja okazji i promocji.

  • 0

    119.  2016-06-27 01:06:34

    @114,118 Op będzie bazował na zamęczeniu klienta bonusami, promocjami. Ludzie mają inne sprawy w życiu niż rozkminianie ofert. W końcu klient wybierze ofertę dla świętego spokoju, ale już nie taką korzystną jak ķiedyś
    Klient odpuści, op zarobi. Op wygra, chociaż pozornie klient ma tanio.

  • 0

    120. ~Paweł  2016-06-27 08:25:42  host: public-gprs351687.centertel.pl

    Byłbym chyba nienormalny, gdybym podpisał umowę. Ostatnim razem wypowiedziałem kontrakt po sławetnej akcji "PanDa 5 zł a jak nie to won".

  • 0

    121. ~Onn  2016-06-27 08:53:40  host: edk92.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @119 Masz rację. Dziesiątki regulaminów, multum taryf, "rebusy" na stronach z ofertami, ukrywanie ofert które się reklamuje... to wszystko prowadzi do dezorientacji klienta. Bezczelność i niekompetencja konsultantów w salonach pogłębiają to zjawisko.

  • 0

    122.  2016-06-27 08:56:42

    WitekT: sugeruje wylaczyc komentarze w tym poscie i usunac wszystkie dotychczasowe dla zachowania Waszej dobrej reputacji oraz dla uszanowania starych userow. Dziekuje.

  • 1

    123.  2016-06-27 09:43:55

    słoneczny - nie jesteś zwolennikiem, wręcz przeciwnikiem jesteś, abonamentów, więc zupełnie nie rozumiem, po jaką cholerę przejmujesz się tymi, którzy korzystają z usług abonamentowych, w tym w szczególności kupującymi telefony przy umowach? Z Twojego portfela ludzie płacą swoje zobowiązania? Udziałowcem operatorów jesteś, ze liczysz ile to operator zarobi na naiwnych?

  • 0

    124. ~  2016-06-27 12:42:19  host: public-gprs369344.centertel.pl

    Popularny w Polsce serwis torrenty.org kończy swoją działalność. Powody zamknięcia pozostają nieznane. Administracja potwierdziła jednak oficjalnie ten fakt.
    Koniec torrenty.org
    Nie znamy powodów zamknięcia serwisu. Na fanpage’u Polskie-Torrenty.com zamieszczono posta, w którym powołano się na oficjalny komunikat administracji torrenty.org. Możemy spekulować, że jest to wynik policyjnej akcji lub innych problemów prawnych, z którymi mogli się borykać. Żadnych szczegółów niestety nie znamy – pozostaje czekać. Torrenty.org był jednym z największych (jeśli nie największym) serwisem z torrentami w Polsce.

  • 0

    125. ~pabloki  2016-06-27 12:54:31  host: user-5-173-11-98.play-internet.pl

    119 ale ja właśnie o tym piszę. więcej za mniej tylko że to będa pozorne promocje, jak wewnątrzsieciowe w tmobile na kartę.

    122 wtedy Witek byłby "shejtowany" jako naczelny cenzor. co ma do rzeczy długi staż użytkowników- dzis trzeba być otwartym i elastycznym. letni czas to kolejny rok gdy jest luz na telepolis. dyskusja zmierza w dobrym kierunku , pośrednio wiąząc się z wątkiem w zakresie niższości abonamentu czyli wyższości karty. otwiera oczy niedowiarkom że może być taniej niż w abonamencie. nie bądź spięty .

  • 0

    126. ~Fokus  2016-06-27 14:44:14  host: n30-06-04.opera-mini.net

    TELEKOT, czyli TELEpolis i reklamowy bełKOT ;-)

  • 0

    127. ~Mikas  2016-06-29 14:35:41  host: user-188-33-116-91.play-internet.pl

    nie mam czasu sie przekopywac przez te wszystkie komentarze, napisze tylko, ze konkurs spoko, namowie mojego brata filmowca amatora, zeby cos sklecił, bo ja juz mam abonament w TMobile bez dodatkowych kosztow i sobie chwale, ze opłata jest stała, a faktura prosta. soooł, braciszku, do dzieła! ^^

  • 0

    128.  2016-07-01 12:24:48

    do jakiej kwoty?

    by niepelnosprawny,org

Dodaj swoją opinię