Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Wewnątrzsieciowe za 0 zł w Erze Biznes

Wewnątrzsieciowe za 0 zł w Erze Biznes

WitekT 17 Września 2009 16:28

0 0

Od 20. września Era Biznes zaproponuje nową ofertę promocyjną. Będzie to pierwsza propozycja na polskim rynku, która umożliwi bezpłatne połączenia w ramach całej sieci - zarówno do abonentów Era, jak i użytkowników TakTaka. Klienci będą mogli dzwonić praktycznie bez ograniczeń, mając do dyspozycji 5 tys. minut miesięcznie.

Promocja jest skierowana głównie do małych i średnich przedsiębiorstw, które wykonują przede wszystkim połączenia w ramach sieci Era. W zależności od taryfy, abonament za usługę Rozmowy w Erze za 0 zł jest bezpłatny przez 24, 12 lub 6 miesięcy. Po okresie promocyjnym opłata wynosi 6,10 zł, z wyjątkiem najniższej taryfy, w której abonament będzie kosztował 12,20 zł.

Promocja oparta jest na taryfach Firma:
era biznes 0zlm




Oferta promocyjna obejmuje także telefony w promocyjnych cenach, m.in. Samsung M8910 Pixon12, Nokia 6700 classic oraz Nokia E71. W promocji jest również dostępny SonyEricsson W995.

Firmy, które zdecydują się na zakup w sklepie era.pl dodatkowo otrzymają abonament za 1,22 zł przez pierwszy miesiąc.

Źródło tekstu: Era     

Dodaj do:
w sumie: 120
  • 0

    101. ~test  2009-09-18 08:57:20  host: 195.117.159.238

    Dobra oferta, może inny operatorzy też coś takiego wprowadzą

  • 0

    102. ~andres  2009-09-18 09:34:15  host: dpj219.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @100 w sumie racja, firmy dzwonią nie tylko na komórki po sieci ale i na stacjonarne.. w takim wypadku opcja pomarańczy lepsza, a wiecie jak to jest z tym bonusem 120pln za przeniesienie do numeru?

  • 0

    103. ~axel  2009-09-18 09:51:09  host: dpf146.neoplus.adsl.tpnet.pl

    na stacjonarne to ze stacjonarnych mogą dzownić. tu chodzi też o to, że ludzie z firmy między sobą mogą gadać za darmo. ja pracuję w firmie 50 osobowej - oferta w sam raz. tylu minut nikt jeszcze w Polsce nie dał, więc nie kumam narzekań

  • 0

    104. ~  2009-09-18 11:34:01  host: cyw163.internetdsl.tpnet.pl

    #100 - pokaż mi ofertę Orange, w której jest bez limitu "na stacjonarne"?? ja nie znam, jeśli chodzi Ci o "Rozmowy bez ograniczeń w Orange" radzę szczegółowo zapoznać się z regulaminem.

  • 0

    105.  2009-09-18 12:07:59

    #104 hahahaha dobre.

  • 0

    106. ~  2009-09-18 12:22:44  host: 83.175.144.160.koba.pl

    cd 104... regulamin promocji pod linkiem http://gsmonline.pl/download/files/041108_rozmowy_bez_ograniczen _w_orange_regulamin.pdf , radzę zapoznać się z pkt. 8, Era pojechała mocno o ile!!! nie pojawi się - *po wykorzystaniu minut z abonamentu

  • 0

    107. ~tajfun  2009-09-18 14:10:25  host: inet20909no-3s.nat.umts.dynamic.eranet.pl

    czemu tylko dla nowych, a ja to co?

  • 0

    108. ~raven  2009-09-18 15:11:03  host: dynamic-78-8-155-89.ssp.dialog.net.pl

    beznadziejna ta Era, a dokladniej jej marketingowcy. w Playu od poczatku bez wielkiego halo masz po 2000minut (i wiecej) w biznesie w sieci i na stacjonarne. wczesniej bylo to nieco zagmatwane, teraz to rozjasnili i we wszystkich promo ten pakiet schodzi przed minutami 'do wszystkich'. gdyby nie to, ze 70% polaczen wykonuje w Erze, a moi znajomi maja do mnie tansze polaczenia (i "darmowe" jako wybrany numer) juz dawno bym przeszedl do Playa. Jest to jedyna rzecz z jaka musi sobie radzic sie w mojej ocenie Play -- przeciagniecie starych klientow innych sieci -- oferty cenowo/promocyjne maja w wiekszosci zauwazalnie lepsze od konkurencji. Warto tez zauwazyc, ze Era w Biznesie zedrze nas za kazdego SMSa osobno, w Play Biznes z tego co pamietam sa korzystne pakiety.

  • 0

    109.  2009-09-18 16:53:49

    95. - nie mogę się przenieść - nie rozumiesz, ze tysiące minut w sieci Era mnie znie satysfakcjonuje w ogóle? Mam ok. 5-10% maks. czasu połączeń do tej sieci! Nie rozumiesz?

  • 0

    110.  2009-09-18 16:56:03

    Naprawdę nie musisz mi podpowaidać - jak ja Tobie nie podpowaidam - co mam robić i gdzie mi się bardziej opłąca ;-) Umiem świetnie liczyć. Jestem z pokolenia kiedy każdy zdawał maturę z matmy ;-) Nie mówiąc, że moim zajęciem codziennym jest liczenie, liczenie, liczenie...

  • 0

    111. ~  2009-09-18 18:43:23  host: p08-07.opera-mini.net

    Dobra,dobra w Playu to a tamto. A potem firmy bankrutuja bo Play nie moze w przyzwoitym czasie numeru przeniesc. I ten dziurawy zasieg, i kombinacje alpejskie z netem tylko na ich infie pakiety poza mega stawka 12gr za 100kB. Ofercie Ery nie ma co zarzucic za grosze otrzymujemy 5tys minut i jest naprawde gites.

  • 0

    112. ~  2009-09-19 08:12:13  host: acoe31.neoplus.adsl.tpnet.pl

    #27 era jest na drugim miejscu pod względem ilości klientów...

  • 0

    113. ~sami swoi  2009-09-19 08:24:51  host: c135022.adsl.hansenet.de

    to niemiecka firma wiec NIGDY !!!

  • 0

    114. ~  2009-09-19 10:20:38  host: p08-07.opera-mini.net

    @113 nie wyglupial bys sie z takimi wpisami. Merce i Porsche tez niemieckie, zreszta masz nawet niemiecki host wiec tak jak piszesz zostaw tez neta. Bo dostawce masz niemieckiego. Oferte zrobili bardzo dobra i pewnie przybedzie im klientow.

  • 0

    115. ~TETETKA  2009-09-22 23:48:35  host: dro52.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Po co pieprzyć takie farmazony, że to niemiecka firma, tamta francuzka, angielska i holenderska ? Kupisz ,,swój,, samochód ? Niestety FSO chyli się ku upadłości, a marzyłem o konkurencji z Renault, Volkswagenem czy Audi... Jak narazie Era dla biznesu jest najlepsza ofertowo + relatywnie najlepszy zasięg w losowo wybranych miejscach (podczas podróży).

  • 0

    116.  2009-09-23 01:48:31

    A ja powiem inaczej. Porównując poprzednia ofertę Ery dla biznesu (10 numerów za grosz bez możliwości ich zmiany), ośmielę się podejrzewać, że ta jest dla większości lepsza. Dlaczego? bo jeśli nie wykorzystujesz więcej niż 5000 minut to jest tańsza i daje możliwość "zmiany" numerów tzn. dzwonienia pod ich większą liczbę. Oczywiście, ze nikt nie potrzebuje 10 milionów darmowych numerów. Oczywiście ze ktoś może dzwonić codziennie po ponad 2.5h. Ale wtedy niech nie jęczy że mu 5000 minut mało, tylko weźmie stare groszowe numery i gada 10,000 minut za 100 złotych. (lub taniej, ale to dla uważnych, którzy zgłębiali kiedyś ofertę numerów groszowych :D). Ja osobiście przeniosłem sie rok temu na taryfę prywatną (5 numerów za free za 30 pln brutto z opcja zmiany) i numery zmieniałem. Czy bym to kupił? (nawet w opcji rozwiązania umowy i podpisania nowej) Hmm. Nie wiem. Myślę, ze tak, mimo ze wydawałbym sporo kasy na SMSy. (w prywatnej pakiet 500SMS/100MMS w sieci za 5 pln). Głównie dzwonie do Ery, a pozostałe darmowe minuty by mi wystarczyły spokojnie. Oczywiście musiałbym spojrzeć w billing i sie zastanowić, ale PODSUMOWUJĄC: Przestańcie narzekać! Nie nazwałbym tego rewolucją albo bezkonkurencyjna ofertą. Ale uważam, ze jest bardzo dobra i zadowoli wielu użytkowników. Wiadomo, że ktoś będzie wolał darmo w Orange, ktoś w Play, a ktoś w Plusie, a komuś innemu trzeba dokładnie po równo. Ale mi osobiście ta oferta przypadła do gustu.

  • 0

    117. ~  2009-09-23 19:27:59  host: p08-07.opera-mini.net

    Masz racje 116 potrafia tylko narzekac a oferta naprawde jest bardzo dobra. Czy lepiej miec 10numerow po groszu czy to nie wiem sadze ze to wg uznania i faktycznych potrzeb. Co do rewolucji to wg mnie byly duoz startery gdzie za gadki z okreslonym nr nie placilo sie nic. Godziny za grosze tez sa super, to przyklad ze wchodzimy juz powoli w ere darmowych polaczen po sieci.

  • 0

    118. ~  2009-09-27 22:27:16  host: v07-09.opera-mini.net

    Zauwazcie jak 3mno promuja minuty w sieci-w prepaid 2 taryfy/profile w abo to zwykle pakiet/usluga..a do p4 zawsze od 72do79gr-jak dlugo jeszcze?to dzieki play jest tyle min w sieci(wynurzenia,gzg,siec rodzínna,w erze friko).mirekb

  • 0

    119.  2009-09-28 10:06:51

    118: tak długo jak długo stawki będą dla P4 wyższe. Trudno oczekiwać, żeby w imię płaskich stawek operatorzy obcinali sobie marżę. Chociaż oczywiście użytkownikom byłoby miło :)

  • 0

    120.  2009-10-01 14:28:06

    117, ja bym jeszcze do ciekawych ofert TT dodał potrójne doładowanie- dają darmowe usługi wewnątrz sieci i darmowy internet. A do Play będzie rzeczywiście drożej do momentu, w którym zrównają stawki MTR. A na to sie jakoś nie zanosi. Pewnie jeszcze przez jakieś 4 lata asymetria się utrzyma.

Dodaj swoją opinię