Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Wesołych Świąt!

Wesołych Świąt!

WitekT 24 Grudnia 2006 11:44

0 0
Cała redakcja chciała złożyć Wam, czytelnikom, najlepsze życzenia z okazji Świąt Bożego Narodzenia.

Niech ta Gwiazdka będzie miła,
Telefonów nie skąpiła.
Z aparatem terminali,
Wam przyniosła idąc z dali.

O rachunki się nie martwcie,
Bo Mikołaj sięgnie w kapcie,
I staweczki z nich wyciągnie,
Takie, że Wam spadną spodnie. ;-)

choinka
Redakcja TELEPOLIS.PL




Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 54
  • 0

    35. ~Adriaanek  2006-12-24 21:35:12  host: eeg140.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ja rownież życze wszystkiego dobrego,szczególnie naszej kochanej TP ;P zeby placila mniejsze kary, zeby polaczenia byly tansze i oczywsice wiecej operatorow ;)

  • 0

    36. ~Szalony  2006-12-24 21:40:51  host: inet20909na-0.eranet.pl

    Ja także do życzeń się przyłączam i życzę wszystkim dobrego zasięgu i minimum edge w nowym nadchodzącym roku .

  • 0

    37. ~issa  2006-12-24 21:41:00  host: abpu41.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Co tu dużo mówić - wszystkiego najlepszego:)

  • 0

    38. ~ONY  2006-12-24 21:59:14  host: dxr119.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Wszystkiego dobrego Witkowi, redakcji oraz wszystkim forumowiczom!!!

  • 0

    39.  2006-12-24 22:27:50

    Wszystkiego Najlepszego dla redakcji i wszystkich czytelników Telepolis.pl :-) Wielu ciekawych newsów przez cały przyszły rok.

  • 0

    40.  2006-12-24 22:51:40

    Wesołych dla wszystkich czytelników Telepolis:)) Witek - Ty taki poeta jesteś, że te wierszyki co roku tworzysz czy skądś gotowce bierzesz :P

  • 0

    41.  2006-12-24 23:11:26

    Przemek: realizuję swoje ukryte talenta... :D Sam siedzę i wymyślam. ;)

  • 0

    42.  2006-12-25 00:06:16

    Wesołych Świąt dla czytelników Telepolis. Witek a po ilu flaszkach realizują ci się te talenty? :D

  • 0

    43.  2006-12-25 00:24:12

    Frasio: ostatnio - wyjątkowo - nawet na trzeźwo. Aż się zastanawiam czy nie zacząć się leczyć. ;)

  • 0

    44. ~  2006-12-25 00:36:23  host: 195.189.142.215

    Słodkich i zdrowych Świąt Bożego Narodzenia życzę Witkowi,Sirmarkowi oraz wszystkim czytelnikom. Aż wierzyć mi się nie chce,że mogłam kiedyś żyć bez Telepolis... Teraz już nie potrafię. :) Dina.

  • 0

    45.  2006-12-25 10:07:31

    Ja również dołączam się do życzeń dla Redakcji i wszystkich tu zagladających. Grzegorz.

  • 0

    46. ~Stach  2006-12-25 11:03:35  host: system8589174229.ptvk.pl

    Wzystkiego najlepszego dużo łask od Bożej Dieciny administratorowi portalu oraz wszystkim czytelnikom.

  • 0

    47. ~dt  2006-12-25 13:25:31  host: wap.plusgsm.pl

    Zdrowych spokojnych wesolych i wspanialych Swiat dla wszystkich od adminow do userow :) Samych wspanialych ofert, swietnych taryf, niskich stawek, super telefonow w jak najlepszych cenach, zasiegu pelnego i wszystkiego o czym marzycie aby waszym bylo.

  • 0

    48. ~dt  2006-12-25 13:27:07  host: wap.plusgsm.pl

    Aha! I Szalonemu EDZIA pelnego ;)

  • 0

    49.  2006-12-25 14:09:46

    Wszystkiego najlepszego! p.s. wiersz na miarę Artura Andrusa :-)

  • 0

    50.  2006-12-25 14:12:21

    marcinb: właśnie ostatnio słuchając Trójki słyszałem jego wiersz pisany na zamówienie człowieka, co handluje systemami oświetleniowymi - niezły był, daleko mi do niego. ;)

  • 0

    51.  2006-12-25 14:43:41

    @WitekT: może wczoraj w audycji z Kubą Strzyczkowskim? :)

  • 0

    52.  2006-12-25 14:59:31

    marcinb: może i wczoraj powtarzali, ja słyszałem podczas licytyacji w Trójce, 22. grudnia. Też Strzyczkowski prowadził.

  • 0

    53. ~betsy  2006-12-25 20:18:42  host: auj49.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Również wosołych i oby nowy rok był lepszy niż mijający. Witek, słyszałeś komentarz gościa z Orange nt. ewentualnych darmowych rozmów w zamian za wysłuchanie reklam? (Fakty TVN)

  • 0

    54.  2006-12-26 09:26:47

    Jak uslyszałem kluczowe słowa, które miały się znaleźć w wierszu Pana Andrusa to myślałem, że sobie nie poradzi. Wiersz napisał świetny i zabawny. Tobie Witku też talentu nie brakuje.

Dodaj swoją opinię