Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Wesołych Świąt!

Wesołych Świąt!

WitekT 24 Grudnia 2013 10:54

12 1
choinka news
Cicha nocka, ciemno wszędzie,
śniegu nie ma i nie będzie.

Za to jest choinka piękna,
I Mikołaj Was odwiedzi.
Adres Wasz już zapamiętał,
Będzie słuchał odpowiedzi.

Najgrzeczniejszym da smartfony,
Trochę mniej - da po zegarku,
Wszystkim rozda dwa talony,
Na gadżety na pchlim targu.

I wszystkiego, co najlepsze,
Wam redakcja cała życzy,
Niech te Święta będą pierwsze,
Gdy ze szczęścia każdy krzyczy!



Źródło tekstu: redakcja     

Dodaj do:

Tagi: telepolis.pl

w sumie: 88
  • 1

    71. ~  2013-12-24 17:46:45  host: 46.77.124.139

    Wesołych politpoprawnych świąt zimowych i szalonej chanuki :>

  • 0

    72. ~  2013-12-24 17:52:46  host: n14-03-04.opera-mini.net

    70, artykóły powiadasz .... Ehh, a matura jak poszła z języka polskiego? Kiedyś oblewali za 3 błedy ortograf.

  • 0

    73.  2013-12-24 17:53:53

    @72 fakt, błąd wręcz idiotyczny. Kajam się niziutko, czuję wstyd i zażenowanie.

  • 0

    74. ~  2013-12-24 17:56:42  host: 83.218.117.82

    a ja życzę wszystkim wesołych, obfitych i spokojnych Świąt :)

  • 0

    75.  2013-12-24 18:06:03

    Wesolych świąt, szczesliwego nowego 2014 roku, i dobrego zasiegu LTE w 2014 roku zyczy potter28 ;)

  • 0

    76.  2013-12-24 18:10:39

    @75, ale już w 2013 roku można mieć dobry zasięg LTE. Jestem właśnie na totalnym zadu... no wiesz, tam gdzie diabeł mówi dobranoc, a Plus LTE bardzo ładnie żre :)

  • 0

    77. ~  2013-12-24 18:37:20  host: n10-03-01.opera-mini.net

    73, nie trzeba się kajać wystarczy zapamiętać. Ja np zapamiętuję bardziej błędy , kiedy ktoś zwróci mi uwagę i odczuwam wstyd :) Wesołych Swiąt. jesteśmy w zasadzie sąsiadami.

  • 1

    78. ~  2013-12-24 18:38:42  host: user-94-254-213-35.play-internet.pl

    http://m.telepolis.pl/wiadomosci,2,1,0.html Otwórzcie to na Operze i macie wszystkie wiadomości

  • 0

    80. ~katolik  2013-12-24 20:31:13  host: n10-02-06.opera-mini.net

    Witek ,chcesz polemiki i dyskusji co to jest kultura ,i jakie są jej rodzaje ? ale uwazam,ze to ,czego dotyczył mój komentarz ,nie było związane z kulturą osobistą (odpowiednim zachowaniem) ,a dotyczyło metafizyki tych życzeń ,a więc Twoja uwaga jest nie na miejscu,ale wiem ,ze trudno przyznać,ze ktoś ma rację i ,ze samemu się popełniło błąd.

  • 0

    81.  2013-12-24 20:51:33

    @77 trzeba, trzeba bo sam niedawno kogoś za "artykół" prostowałem. @up dobra, dobra ale kto Cię nauczył stawiać spację przed znakami interpunkcyjnymi?

  • 0

    82. ~  2013-12-24 21:06:09  host: user-94-254-209-234.play-internet.pl

    ALLELUJA I DO PRZODU

  • -2

    83. ~  2013-12-24 21:27:47  host: n10-03-01.opera-mini.net

    81, daruj sobie zbędne złośliwości, bo nic dobrego nie wnoszą do dyskusji. Nikt mnie nie nauczył stawiać spacji tam, gdzie nie trzeba. Piszę jak widzisz z telefonu więc jest trudniej operować klawiaturą i to wszystko. Dodatkowo ta blokada antyspamowa chyba powoduje, że komentarz muszę wysyłać po 3 razy żeby wszedł.

  • 0

    84. ~pabloki  2013-12-24 21:30:45  host: apn-37-7-19-13.dynamic.gprs.plus.pl

    Wesołych Świąt, radości i pogody ducha, no i by Witek sie nie stresował.

  • 0

    85. ~jarko  2013-12-24 21:31:43  host: afdx29.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Wesołych Świąt dla tych co mają Samsungi jak i iPhone'y. Dla tych co mają T-Mobile ale i dla tych którzy mają Play ;) Dziś nie ma podziałów!

  • 0

    86.  2013-12-24 22:22:40

    Zdrowych i pogodnych Świąt Bożego Narodzenia, nie bójmy się mówić jakie to święta, bo to nie święto choinki i nie ważne czy ktoś jest żydem, chrześcijaninem czy muzułmaninem, z okazji swiąt innych religii też można składać życzenia.

  • 0

    87.  2013-12-24 22:34:00

    Myślę, że nie o strach czy jakąś poprawnośc tu chodzi... po prostu wiadomo, że nie chodzi o święto wielkiej nocy czy zmarłych a właśnie o boże narodzenie. Taki skrócik, przez który chyba nie warto się kłucić i się go czepiać. Tyle mojego skromnego zdania. Wesołych! ;P

  • 0

    88.  2013-12-25 00:59:36

    Dziękuję i odwzajemniam życzenia.

  • 0

    90.  2013-12-25 11:50:57

    Wszystkiego dobrego :-)

  • 0

    91.  2013-12-25 14:11:07

    I również dla całej redakcji oraz czytelników najlepsze życzenia:)

  • 0

    92. ~  2013-12-27 09:33:33  host: host-195-116-239-207.jrbnet.com

    pierwsza zwrotka jest mistrzowska :-)

Dodaj swoją opinię