Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Wesołych Świąt!

Wesołych Świąt!

Redakcja 24 Grudnia 2012 08:41

0 0
noel26
Czterej jeźdźcy nadciągają,
Wszystkich chętnie obdzielają.

Solorz sypie tabletami,
Witucki - Internetami,
Bang-Jensen smartfonami,
A Rakowski laptopami.

Robią tak, bo idą Święta,
I niech każdy z Was pamięta,
Że życzymy Wam wesołych,
I spokojnych, kolorowych!




Dodaj do:
w sumie: 68
  • 1

    52.  2012-12-24 16:44:12

    Darmowych rozmow i lejka 4mbity :)

  • 0

    53.  2012-12-24 17:53:29

    52. Plus wprowadził obowiązującą od 21 grudnia tr. promocję: „Bez Limitu – Plus Mix Bez Telefonu”. Może niedługo coś "drgnie" w tego rodzaju ofertach u konkurencji. Kto komu teraz prześle kserokopiarkę?

  • 0

    54.  2012-12-24 18:12:37

    lte w każdej wsi!

  • 1

    55.  2012-12-24 18:56:59

    Dla ekipy telepolis, jak i dla czytelników wszystkiego najlepszego! Zawsze w zasięgu i dobrego sprzętu!

  • 1

    56. ~Maniek  2012-12-24 19:36:01  host: v27-16.opera-mini.net

    Wesołych Świąt bożego narodzenia dużo szcześcia zdrowia radości oraz szcześliwego nowego roku 2013 życze wszystkim.

  • 0

    57. ~  2012-12-24 19:43:20  host: 83.218.109.208

    do 53: to jest pogorszona wersja plus mixa gdzie dawniej było 15zł na 5dni czyli 30dni = 90zł - teraz jest za 100zł 30 dni... I to oferta bez telefonu...:(

  • 0

    58. ~  2012-12-24 19:44:55  host: 83.218.109.208

    a tak wogóle wszystkim życzę wesołych świąt :)

  • 0

    59.  2012-12-24 19:55:53

    do 57: w świetle regulaminu jest jeszcze wariant za 80 zł. Niestety oferta "bez limitu" nie obejmuje połączeń z telefonami stacjonarnymi. Oczywiście jest to promocja bez telefonu.

  • 0

    60.  2012-12-24 20:05:44

    Zdrowych, spokojnych, rodzinnych i wesołych świąt. ZIELONYM życzę dalszego poprawiania oferty (ostatnie kroki w abo bardzo fajne) i rozszerzania zasięgu HSPA+/LTE, RÓŻOWYM - pójścia po rozum do głowy, zaprzestania pazernych ruchów, które z szacunkiem do klienta i pracownika nie mają nic wspólnego, POMARAŃCZOWYM - dalszego dobrego rozwoju oferty (obecnie bardzo konkurencyjne abo), powodzenia w najbliższym przetargu i pomysłów na rynek stacjonarny, FIOLETOWYM - odnalezienia się na rynku bez asymetrii, mniej działania pod publiczkę i pustych haseł, a więcej prawdziwości, rozwoju technologicznego i jakościowego. Redakcji Telepolis życzę spokoju, dystansu i samych pozytywnych wiadomości do publikowania. Hej ho! ;)

  • 0

    61.  2012-12-24 20:05:58

    do 59: no chyba że masz Cyfrowy Polsat, wtedy masz także i na stacjonarne :)

  • 0

    62. ~  2012-12-24 20:06:09  host: 83.218.109.208

    do 59: faktycznie 80zł jest na nielimitowane rozmowy komórkowe a za 100zł dają jeszcze 1GB netu (prawie 20zł (bez jednego grosza) za 1GB - trochę drogo. W Play 1GB kosztuje 10zł i no limit net - jest tylko lejek po wykorzystaniu 1GB netu. Swoją drogą brak no limit na stacjonarne w cenie abonamentu (mix, ale abonament w praktyce) dyskwalifikuje tą ofertę - puki co sporo firm i przychodni czy szpitali, szkół mają właśnie jeszcze numery stacjonarne...

  • 0

    63.  2012-12-24 20:34:44

    61. Nie mam Cyfrowego Polsatu. 62. Zgadzam się z tą argumentacją.

  • 0

    64. ~svr  2012-12-24 21:45:00  host: 70.hosts212.ostrowski.pl

    Wesołego karpia dla Redakcji od nowego stałego czytelnika. Dzięki za Wasze treści

  • 1

    65. ~pabloki  2012-12-24 22:10:54  host: 80.54.24.254

    Wesołych świąt! Aby telepolis dostarczał nam niezmiennie nowinek ze świata telco.

  • 2

    66. ~kapiszon  2012-12-24 22:17:24  host: aeps14.neoplus.adsl.tpnet.pl

    W lodówce się chłodzą ciecze, karp się w piekarniku piecze, Różowy Mikołaj się pod choinką krząta, zwraca nam pieniądze za sprawdzanie stanu konta, Zielony za to po cichutku wszystko je, bo załapał zasięg megaszybki LTE, ale zaraz, co się dzieje, tłum się pod choinką robi, bo wszedł kominem Mikołaj znów nowy - tym razem pomarańczowy... One chce spełnic nasze sny, daje nam 1000smsów na całe 2 dni!!! A tam czwarty - fioletowy! Głośno krzyczy DO CHOLERY bo mu z worka nagle wypadły MTRy ;D Wesołych Świąt :) HOU HOU HOU

  • 1

    67. ~denis  2012-12-25 09:48:35  host: dynamic-78-8-214-238.ssp.dialog.net.pl

    Wesołych, spokojnych i pełnych rodzinnego ciepła świąt Bożego Narodzenia oraz dobrego nowego 2013 roku dla całego zespołu redakcji i wszystkich jej czytelników.

  • 1

    70. ~kaz  2012-12-25 13:36:30  host: host-62-141-201-138.swidnica.mm.pl

    Widzę jakąś nową kolędę po Mikołajami ;)

  • -1

    71.  2012-12-25 17:25:08

    Dużo zdrówka w każdej postaci! W Wigilię podobno nawet trolle mówiły ludzkim głosem.. :)

  • 0

    72.  2012-12-26 12:49:08

    Dzięki i wzajemnie :)

  • 0

    73. ~  2013-06-15 11:00:44  host: V32-09.opera-mini.net

    Wesołych Świąt :D

Dodaj swoją opinię