Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Wesołych Świąt!

Wesołych Świąt!

24 Grudnia 2011 12:40

0 0
swietaAndek, iPhone no i bada -
pod choinką mieć wypada.
Mikołaja o to proście,
a na pewno Wam wyrośnie,
w pudełeczku kolorowym,
z abonamentem zerowym.
W końcu zdarzają się cuda,
więc na pewno Wam się uda!

Czego życzą Wam z całego serca
WitekT, SirmarK, LuiN oraz Q!



Dodaj do:
w sumie: 101
  • 2

    89. ~ruch palikota  2011-12-25 16:23:57  host: ebf61.neoplus.adsl.tpnet.pl

    pozdrawiam redakcje telepolis.pl

  • 1

    90.  2011-12-25 17:31:08

    Otóż to, więcej luzu - nie ma co kruszyć kopii i koniecznie mówić święta Bożego Narodzenia, i nie ma co się zapierać, że właśnie to są same święta bez niczego więcej - zdrowy rozsądek nie zaszkodzi wszystkim.

  • -2

    91. ~Aaa  2011-12-25 17:34:31  host: 77-253-12-162.adsl.inetia.pl

    Spokojny Świąd dla wszystkich :)

  • 0

    92.  2011-12-25 18:22:36

    Witek: muszę Ci oddać że jestes wspaniałym nowoczesnym szefem, potrafiącym bardzo ładnie przeinaczac słowa tak by wyszło na Twoje. Ja Cię nie nauczam, nie zarzucam nic. Wez nie bądź smieszny i niesprawiedliwy. Zaznaczyłem, tylko że moznaby zaznaczyć o jakie święta chodzi, bo na pewno nie o pełen brzuch. A Ty po raz kolejny udawadniasz ze pojecia wolnosci slowa i obrony tradycji narodowej są Tobie obce. Kończąc te rozmowę po raz drugi mimo wszystko życzę Tobie Wesołych Świat Bożego Narodzenia i wielu łask od Dzieciątka :)

  • 1

    93.  2011-12-25 18:33:18

    babeo: ja nie przeinaczam Twoich słów. Jak inaczej nazwać pytanie "czemu nie dopisałem Bożego Narodzenia" jak nie mówieniem i sugerowaniem wprost jak moje życzenia powinny wyglądać? I gdzie ja komuś zabieram czyjąś wolność słowa? Nigdzie - jeżeli ta wolność nie narusza mojej wolności. Najgorsze jest to, że wyłapujesz jakieś duperele i zupełnie nie patrzysz na intencje zwykłych i szczerych życzeń składanych przez nas, czyli ewidentnie szukasz zwarcia. Co do tradycji - jest ona różna i każdy inaczej na nią patrzy. Zauważ też, że od razu mnie segmentujesz - jestem przeciwko tradycji i wolności słowa. Za mało o mnie wiesz, żeby mówić takie slowa. Czy miłe będzie, jeżeli ja Ciebie zasegmentuję do ludzi niekulturalnych, którzy dostając życzenia nie umieją się zachować i albo odpowiedzieć "dziękuję", albo "Wesołych Świąt Bożego Narodzenia" albo cokolwiek innego? A skąd wiesz, że ja nie jestem Żydem? Podczas chanuki też daje się prezenty... Wesłych Świąt Ci życzę - takich, jakie sobie idealnie wymarzysz. I kończę tę bezsensowną rozmowę z Tobą, bo nie prowadzi ona zupełnie do niczego poza zwykłym wzburzaniem powietrza. Przypomnę Ci tylko, że już kiedyś robiłeś afery z dwoma kolegami i przyznawałeś potem, że to było niemądre...

  • -1

    95. ~zajączek świąteczny  2011-12-25 19:33:18  host: public-gprs109579.centertel.pl

    Że to nie jest chanuka to można się domyślić po karce świątecznej na górze.

  • 0

    96.  2011-12-25 20:14:37

    Witek: ja rozmowę zakończyłem już dwa razy, życząc Ci wesołych i spokojnych świąt Bożego Narodzenia i teraz czynię to po raz trzeci. A co do przeszłości, żeby nie zostawiać niedomówień dla tych co nie znają sprawy, tamta forma była zła, ale co do przesłania później przyznaliście nam rację, bo D@rio przeciwko któremu była tamta akcja, po jakimś czasie wyleciał z hukiem. Tego już raczej nie pamiętasz, a szkoda. Czasem jak widać cel uświęca środki. Bez odbioru.

  • 1

    97.  2011-12-25 20:18:48

    Z ciekawości dodam, że na 4 innych portalach komunikacyjnych jest 2:2 jeżeli chodzi o życzenia z okazji świąt Bożego Narodzenia, nieźle :)

  • -1

    98. ~  2011-12-26 05:28:36  host: ip-157-25-11-214.multimo.pl

    @babeo Po jaką *** tu wchodzisz i się plujesz, jak Ci się tu nie podoba. Miałem Ci życzyć wesołych Świąt - ale , jak wyżej... Wszystkim innym czytelnikom portalu Wesołych Świąt i uśmiechu na codzień!

  • 0

    99. ~Tajniak007  2011-12-26 14:32:26  host: 79.162.225.53

    Dużo radości, karpia bez ości i hojnych gości w te piękne dni! Żeby zagościł duch serdeczności, słodkiej błogości – życzę ja Ci!

  • 0

    100. ~  2011-12-26 14:58:22  host: p16-11.opera-mini.net

    Dziękuję za życzenia (te adresowane do wszystkich czyli też do mnie) było wesoło zwłaszcza jak przypominałem sobie hotelarza gdy na 2 nickach robił mnie w bamkuko. Życzę innym tego samego, więcej pogody ducha.

  • 0

    101. ~Octopus  2011-12-26 19:47:13  host: aawb220.neoplus.adsl.tpnet.pl

    A za życzenia podziekował :) , podziekował .. i miliona unik. wizyt życząc kończę swe trzy słowa :)

  • 1

    102.  2011-12-26 21:23:20

    @98 - bezimienny - nie po ***, ale po coś co ma sens i znaczenie, ten kto był dziś w kościele lub czytał dzisiejszą Ewangelię, ten zrozumie.

  • -1

    103. ~  2011-12-26 21:38:28  host: t18-11.opera-mini.net

    i tym oto sposobem co niektórych bierze się za nawiedzonych z których jest zlew

  • 1

    104.  2011-12-26 21:46:35

    @103 - "Będziecie w nienawiści u wszystkich z powodu mego imienia. Lecz kto wytrwa do końca, ten będzie zbawiony" twe słowa spływają po mnie, tak więc choć bardzo się starałeś, nie uraziłeś, ani nie zaszkodziłeś mi ;)

  • 1

    106. ~piokuk  2011-12-26 22:33:49  host: 82-160-57-42.tktelekom.pl

    Tak trzymaj babeo. Argument Witka (który w swoich replikach jest często nieokrzesany)z chanuką jest słaby, skoro w tym roku rozpoczęła się ona 20 grudnia.

  • 1

    107. ~piokuk  2011-12-26 22:43:56  host: 82-160-57-42.tktelekom.pl

    Poza tym: począwszy od 2004 r. trzykrotnie dało się jednak złożyć życzenia z okazji świąt Bożego Narodzenia - "Cała redakcja chciała złożyć Wam, czytelnikom, najlepsze życzenia z okazji Świąt Bożego Narodzenia". Nie przypominam sobie natomiast życzeń z okazji świąt Wielkiej Nocy.

  • 1

    109. ~Spedi  2011-12-27 11:24:05  host: arc3.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Brawo brawo chłopaki walczą o nasza tradycje! Nazwijmy po imieniu BOŻE NARODZENIE!!!

  • 0

    112. ~a_lex  2011-12-27 14:44:44  host: dvi202.internetdsl.tpnet.pl

    A czy 1.11 też można życzyć Wesołych Świąt?

  • 0

    113. ~  2011-12-29 00:09:47  host: t19-15.opera-mini.net

    Alex,wszystko się raz rodzi a czy są święta czy święto to zależy czy jest to pojedynczy dzień czy coś więcej. 1-3 mają to też są święta. Ba,moje ulubione. Ale skoro szukasz czegoś na sile to wytłumacz jak można świętować urodziny/rodzic się 2 dni?

Dodaj swoją opinię