Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Wesołych Świąt!

Wesołych Świąt!

24 Grudnia 2009 10:57

0 0
Cała redakcja chciała złożyć Wam, czytelnikom, najlepsze życzenia z okazji Świąt Bożego Narodzenia.

Idą Święta, Święta białe,
I Wigilia już u progu.
Niechaj będą doskonałe,
I spędzone w ciepłym domu.

Pod choinką moc prezentów,
Pyszna niech będzie kolacja,
Telefonów i gadżetów,
Życzy Wam nasza redakcja!

choinka
Redakcja TELEPOLIS.PL




Dodaj do:
w sumie: 100
  • 0

    81. ~janos84  2009-12-24 22:13:07  host: ip-94-42-52-148.multimo.pl

    Przyszedł grudzień,przyszły święta Ja o tobie wciąż pamiętam więc przesyłam ci życzenia niech się spełnią twe marzenia powodzenia,pomyślności i najlepiej trzezwych gości niech kolędy wyśpiewują przy tym bardzo nie fałszują zdrowia w te świąteczne dni i miłości życzę ci

  • 0

    82.  2009-12-24 22:16:23

    Świąt bez telefonów, bez internetu, rodzinnych, ciepłych , niezapomnianych! Wasz Simplusowiec:)

  • 0

    83.  2009-12-24 22:30:06

    Wesołych Świąt wszystkim ;)

  • 0

    84. ~  2009-12-24 22:52:06  host: v09-11.opera-mini.net

    Play nie dziala, mBank mobile hula az milo.

  • 0

    85.  2009-12-24 23:04:07

    Ad.84 Play nie działa, nie ma bramki sms nawet. Plus dziala, bramka dziala, Mbank dziala ale bez bramki sms:)

  • 0

    86.  2009-12-24 23:08:32

    Ad 66. Potwierdzam, wskazywało mi, że "NIE MOZNA WYSŁAĆ SMSA" a co się okazało odbiorcy otrzymywali po 3-5 sztuk tej samej wiadomości ode mnie, nawet gdy już ją wykasowałem ze skrzynki nadawczej odbiorcy dalej dostawali ponoć te eski niczym spam :)) CHAOS W PLAY. WSTYD.

  • 0

    87.  2009-12-24 23:09:43

    Całej REDAKCJI oraz WSZYSTKIM użytkownikom oraz podglądaczom TELEPOLIS życzę WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO :)

  • 0

    88.  2009-12-24 23:11:29

    Ja popołudniu wysłałem dziś jednego podwójnego sms-a do Play i doszedł chyba po 2 godzinach...Wtedy dostałem potwierdzenie odbioru sms-a.Do innych sieci dochodziły bez problemu.

  • 0

    89. ~  2009-12-24 23:24:41  host: v08-12.opera-mini.net

    z 3 mms z plusa do play doszedl 1,kumpeli 2 razy wyskoczyl blad serwera.2 smsy dostalem od niej po2.1videorozmowa play play ok.Transfer w plusie i play tez dobrze.mirekb

  • 0

    90. ~  2009-12-25 00:30:02  host: ip-94-42-37-245.multimo.pl

    SMS-y z PLAY-a, które wysyłałem po południu, zostały dopiero teraz dostarczone...

  • 0

    91. ~  2009-12-25 06:34:34  host: v10-15.opera-mini.net

    A ja życzę więcej własnych materiałów a nie tylko przedruki.

  • 0

    92.  2009-12-25 10:45:52

    Wesołych Świąt Redakcji i wszystkim Użytkownikom ;)

  • 0

    93. ~d@rcio  2009-12-25 10:50:49  host: 87-79-n2.aster.pl

    wesołych świąt droga redakcjo

  • 0

    94. ~  2009-12-25 13:19:11  host: komp-95-171-193-204.protonet.pl

    wesołych wszystkim

  • 0

    95. ~Franziska  2009-12-25 17:33:12  host: 212.2.99.199

    Wesołych Świąt! PS Gdańsk Wrzeszcz Aleja Grunwadzka nie można wysłać SMS-a z orange: "błąd wysyłania".

  • 0

    96. ~skalarek  2009-12-25 21:08:11  host: 188.146.20.109.nat.umts.dynamic.eranet.pl

    Wszystkiego Najlepszego w Święta jak i po ;)

  • 0

    97. ~adek  2009-12-26 15:42:49  host: dtj82.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Wesołych Świąt Wam wszystkim życzę !!!

  • 0

    98. ~  2009-12-27 14:20:26  host: f96-045.opera-mini.net

    No i po świętach... Ale... Czy to ważne? Życzę wam w takim razie szansampliego nowego 2010r. W3 by się obudzili z ofertami i by te 29gr do wszystkich było w standardzie każdej oferty w3 jako cennik podstawowy. By mixplus i mixtura zaczęli walczyć na poważnie o klienta. By zarówno w mixturze jak i w mixplusie cennik bez pakietów do wszystkich był w standardzie bez pakietów max po 29gr/min brutto.

  • 0

    99. ~  2009-12-27 14:24:43  host: f96-045.opera-mini.net

    98cd: w pakietach lub bez 5gr/min brutto o każdej porze na stacjonarne i do własnej sieci i wybrany numer we własnej sieci. I by nic nie wykluczało się wzajemnie. No i by net był ciągle ulepszany i ceny szły w dół za net. Tego między innymi wam i sobie życzę w nowym 2010roku i końcówce 2009roku :)

  • 0

    100. ~  2009-12-27 16:56:37  host: v08-12.opera-mini.net

    wesołych świat i nowego roku zycze

Dodaj swoją opinię