Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Wesołych Świąt!

Wesołych Świąt!

24 Grudnia 2008 12:06

0 0
noel26
Niech te Święta będą miłe,
Niechaj trwają dobre chwile.
Niech Mikołaj jedzie z górki,
I przyniesie Wam komórki.
Niech rachunki będą niskie,
Zasięg będzie w Puszczy Piskiej,
Nie zrywało już połączeń,
No i na tym szybko kończę.
Nie uciekam jeszcze stąd,
Życząc Wam Wesołych Świąt!



Źródło tekstu: Redakcja     

Dodaj do:
w sumie: 102
  • 0

    83. ~  2008-12-25 19:35:00  host: adkm103.neoplus.adsl.tpnet.pl

    gdzie te głuche telefony?

  • 0

    84.  2008-12-25 22:41:37

    Głuche telefony pewnie na sylwestra :-) Dt dzięki za pamięć choć chyba już krzyżyk na Plusie położyłem :( tak stacje z umts u mnie "popsuł" już daje ogłoszenia że zamienię Iplusa na Orange Free... A co do życzeń to życzę wszystkim czytelnikom tego by spełniło się to czego sobie życzą :) Mi można powiedzieć ten rok w telekomunikacji upłynął bardzo negatywnie w Plusie i pozytywnie w Orange ...

  • 0

    85.  2008-12-25 23:10:52

    O widzę teraz że więcej osób o mnie pamiętało :) Dziękuję bardzo za życzenia -trochę wypijem i czytam komentarze od końca :D :) powiem Wam że chyba przestanę już narzekać na nasze sieci ... Bo co ja tam się będę przejmował i włosy z głowy wyrywał ( jest już ich mało :D ) a operator i tak zrobi swoje lub nic nie zrobi(Era) ... Publicznie z okazji świat i nadchodzącego new roku obiecuje że już nic złego na żadną sieć nie napisze :) ps. Przepraszam może ktoś z Plusa to przeczyta i coś się zmieni ... To już ostatnia moja prośba i znikam stąd ... Szanowny Plusie masz stacje 3G w Aleksandrowie L cid 5907/1-6 lac 31006 i dajesz sygnał 3G w ziemię ... Ja 500-700metrów od stacji w budynkach już nie mam z niej sygnału prawie wcale a w Orange z tej samej lokalizacji w takze te 500-700metrów mam pełny zasięg w budynkach ... Żeby było ciekawiej to sygnał gsm z Orange jest słabszy od Plusa z tej stacji ...Już znikam i przepraszam że się powtarzam obiecuje że to był mój ostatni post tu na portalu ... Narazie wyjeżdżam i trzymajcie się Wszyscy - od razu życzenia Noworoczne Wam złożę - by ten 2009 rok był nie gorszy niż mijający i by zdrowie dopisywało co zdrowie jest najważniejsze -Pozdrawiam . Za jakiś czas być może wrócę.:)

  • 0

    86.  2008-12-25 23:13:58

    Szalony: no nie rób scen i nie uciekaj nigdzie... :-)

  • 0

    87.  2008-12-25 23:26:24

    Witek muszę na trochę zmienić klimat ;) jak wrócę to dam znać ... Ale kończę z "testami" sieci w moich okolicach - za stary jestem i tak to nic nie daje ...Można mieć jakieś hobby ale niech coś choć minimalnie daje satysfakcji a nie jak Era i Plus "wariata " udają że jest ok jak nie jest ... Najbardziej Orange mnie zaskoczyło w sumie najmniej korzystałem z tej sieci a naprawdę ostatnio mam z tą siecią u siebie same pozytywne doświadczenia ...Będę tu wpadał bo internet jest wszędzie :) ale postaram się nic już nie komentować i udzielać tak będzie lepiej dla wszystkich ... Witek a kiedy artykuł jak buduje się nasze 3G ? Oj byłoby co pisać :-) Trzymajcie się wszyscy Heyah by chciało się napisać ...

  • 0

    88.  2008-12-25 23:30:55

    A przestaje pisać bo tracę kontakt z tutejszym rynkiem więc nie będę się wypowiadał o czymś z czym nie będę miał kontaktu ... Jak wrócę to być może coś napisze ale nie gwarantuje ...że wrócę ...

  • 0

    89.  2008-12-25 23:35:36

    Dobra koniec już tego pisania :) Do sięgo roku idę spać bo trochę zaszalałem i tak za dużo napisałem i się rozpisałem ...Jakieś sentymenty mnie naszły już znikaaaaaam...

  • 0

    90.  2008-12-25 23:40:12

    Szalony: a gdzie jedziesz? No nie bądź wiśnia i powiedz... :-)

  • 0

    91. ~  2008-12-25 23:54:00  host: apn-77-113-139-98.gprs.plus.pl

    No wiśnia nie jestem :) Wiesz w sumie nie chce ale muszę ;) Za chlebem rejony północy Euro ale jak się zdenerwuje to zostanę - tylko nie wiem gdzie ;) Może posłucham rad użytkowników tego portalu że jak nie mam zasięgu to bym się przeprowadził gdzie go mam ;) a jak będę miał zasięg to o czym będę pisał ? Już nie będę miał na co narzekać :-) już o moim mieście nie chce mi się pisać bo wiem że ludzie mają większe problemy niż "głupi" zasięg ...

  • 0

    92.  2008-12-25 23:55:06

    Szalony: no ale tam też będzie zasięg sieci komórkowych - więc w sumie jeszcze cenniejsze będą Twoje komentarze o lokalnym rynku! :-)

  • 0

    93.  2008-12-26 07:47:31

    Szalony, nie rob nam tego, bez Ciebie ten portal straci czesc swojego niepowtarzalnego kolorytu, nie mowiac o wspanialym uzytkowniku :o Jesli nie bedziesz nawet mieszkal w Aleksandrowie pod miastem Lodzia, to na pewno bedziesz mieszkal gdzie indziej. I tam gdzies indziej na pewno bedzie pare operatorow - bo przeciez chyba nie jeden tylko ? I zawsze beda jakies perypetie z tymi opami :) Choc oczywiscie bedzie to troche oderwane od naszego rynku, ale dzieki Tobie bedziemy znali nie tylko norweskie lososie, finska wodke (czy tez jakas tam Nokie, trzymajac sie tematyki ;), ale tez np. szwedzki zasieg HSUPA :D (tak dla przykladu :) Innymi slowy - nawet, jesli bedziesz poza krajem i nie bedzie Cie z nami cialem, to chociaz badz duchem :) (ale mi siie swiatecznie rzeklo ;) Zostan z nami, dziel sie komentarzami, PeeMkami i na forum uwagami :) Pozdrawiam i z malym wyprzedzeniem (swieta swieta i po swietach... ? ;) zycze jak najbardziej udanego roku 2009go!

  • 0

    94.  2008-12-26 14:04:02

    Planet jak znajde chwile to zawsze tu wpadne , dzieki za zyczenia i vice versa :]Ostatnio zlapalem w rece Samsunga i200 , bardzo fajny telefon z WM - prosty ale poreczny-solidny i bateria trzyma bardzo ladnie - polecam kazdemu kto chce miec dosc prosty telefon ale zeby nie byl za prosty ;D i ma fajnego netmonitora :]]]Kurcze jakbym mogl to bym test jego napisal ale za stary jestem i nie mam czasu ;)...

  • 0

    95.  2008-12-26 16:33:18

    Szalony powiem że emigracja jest wpisana w naszą historię troszkę sławnych Polaków umarło na emigracji patrząc na historię. Na nowy rok życzę Ci poprawy zasięgu w nowym miejscu i żeby wszystko się ułożyło po Twojej myśli :-)

  • 0

    96.  2008-12-26 16:55:04

    piorunek: hehehe, wyszło tak, jakbyś porzewidywał rychłą śmierć Szalonemu. ;-) Oczywiście wiem, że nie takie były Twoje intencje, ale właściwie tak śmiesznie wyszło. :-)

  • 0

    97.  2008-12-26 17:12:48

    witku JPII prawie 30 lat żył, Skłodowska ponad 40 więc szalony trochę dobrodziejstwa poużywa

  • 0

    98.  2008-12-26 17:21:13

    piorunek: no wiem, wiem - obaj mu tego życzymy.

  • 0

    99.  2008-12-27 10:13:19

    witek to był mikołaj waldek u ciebie czy nie?

  • 0

    100.  2008-12-27 11:59:54

    piorunek: waldek? ;-)

  • 0

    101. ~  2008-12-27 12:03:49  host: host-89-228-193-112.kalisz.mm.pl

    ----> poz. 79

  • 0

    102.  2008-12-27 12:16:43

    Był i "ruzguf" nie dostałem. ;-) Znaczy wychodzi, że byłem grzeczny. ;-)

Dodaj swoją opinię