Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Weekendy z Orange - cz. 3

Weekendy z Orange - cz. 3

Ringu 24 Marca 2011 17:30

0 0

W najbliszszy weekend klienci Orange będą mogli bezpłatnie pobrać na swój telefon grę java. Jest to już trzecia odsłona promocji, w której operator raz w miesiącu umożliwia korzystanie z wybranej, płatnej usługi za darmo.

Promocyjną grą jest SimCity Deluxe w wersji java. Będzie ją można pobrać bezpłatnie od najbliższego piątku 25. marca od godziny 20:00 do niedzieli 27. marca do 23:59.

Aby pobrać grę należy w wyznaczonym czasie wysłać SMS o treści SIMCITY pod numer 80200. W odpowiedzi otrzyma się SMS-a z odnośnikiem do pobrania aplikacji.






Więcej informacji o SimCity Deluxe (m.in. listę kompatybilnych telefonów) można znaleźć pod tym adresem.

W ramach akcji Orange Weekends klienci mogli wcześniej korzystać z bezpłatnego dostępu do portalu Orange World, a także oglądać mobilną telewizję na swoich telefonach komórkowych.

Źródło tekstu: blog.tp.pl     

Dodaj do:
w sumie: 23
  • 2

    4. ~  2011-03-24 18:15:37  host: p14-10.opera-mini.net

    Orange ma ofnk, nowe go, popa popsuli chyba już ale niemniej jednak kto wydaje dużo to będzie zadowolony jako tako. W taktaku i heyah będzie podobnie. W simplusie z kolei już jest bez różnicy, czy ktoś wydaje mało czy dużo to dostaję to samo czyli g*wno.

  • -1

    5. ~  2011-03-24 18:26:47  host: 31.60.157.103

    @1 a czemu pytasz?

  • 1

    6. ~Mokro w majtach  2011-03-24 18:33:01  host: 178-37-14-147.adsl.inetia.pl

    Burmistrzem? Dlaczego nie prezydentem lub sołtysem? Orange nie przekonał mnie.

  • 1

    7.  2011-03-24 19:28:18

    Z innej parafii. Pani od muzyki zostanie prawdopodobnie wiceprezesem Orlenu. Wniosek - warto uczyć się gry na fortepianie.

  • 0

    8. ~  2011-03-24 19:52:08  host: user-46-112-195-40.play-internet.pl

    Haha Java? A na co to komu?

  • 2

    9. ~Debil  2011-03-24 21:26:03  host: host-89-229-130-201.chelm.mm.pl

    Jestem URZECZONY promocją Orange. Prawie tak debilna jak ostatni hit sezonu TP: pilot i myszka. Nie wspominając o żałośnych i przereklamowanych maskotkach w reklamach...

  • -1

    10.  2011-03-24 22:41:42

    Maskotki są super!

  • 0

    11. ~MaaNyy  2011-03-25 02:15:23  host: 77-253-35-15.adsl.inetia.pl

    Hmmm... ja jestem w orange i w play Mam dwa Abo I Mnie stac Żal Wam ? A tak na marginesie play ma drogie telefony w nowych ofertach nic nie tanieje a w orange DHD w abo za 99zł jest za 149zł a w play za ile go macie w Taryfie All Inclusive MAX 115 (95zł) za 649zł. I Jeszcze Jedno Jakoś nikt z moich Znajomych Nie Chce Przejść Do Play? Dziwne Prawda Orange To Orange Marka W Sobie:) Pozdro Dla Freszowców I Popowców :) I Dla Simplusowców No I Dla Pięknej Nowej Marki W Polsce "T"(TakTakowców)

  • 0

    12. ~  2011-03-25 05:56:10  host: z24-07.opera-mini.net

    11, masz mądrych znajomych. Play jest dla nizin społecznych, którym w zyciu sie nie ułozyło. Oni patrzą na ilosć minut a umyka im fakt, ze przepłacają na telefonie o tragicznej obsłudze nie wspominam. Bedą gonić na drugi koniec miasta zeby 50gr zaoszczedzic. Wstyd sie przyznac ze mialem nr w pleju. Co zrobic mamy biedne spoleczenstwo. Jedni idą na obiad do restauracji bo ich stać a inni zbierają na zapiekanke w obskurnym dworcowym barze.

  • 0

    13. ~K  2011-03-25 07:26:41  host: 81-210-123-94.ip.netia.com.pl

    @11 pamietaj, że dotajesz około 100 razy mniej minut :)

  • 0

    14. ~  2011-03-25 09:11:57  host: user-188-33-31-71.play-internet.pl

    Jak już piszecie "użytkownicy iPhone'a", to tak samo powinno się pisać "klienci Orange'a", nie mówiąc już o tym, że powinno być "weekendy z Orange'em". Ostatnio śmiesznie było jak rzecznik Orange w tym samym tekście napisał "smartphone'y" a za chwile potem "z Orange", po co się silić na takie zbędne niepolsko brzmiące dodatki po nieużywanym w polskim języku praktycznie apostrofie? Albo z drugiej strony bądźcie konsekwentni i piszcie wszędzie z odmianę.

  • 0

    15.  2011-03-25 10:18:34

    Jeżeli SMS jest darmowy, i jedyną płatnością jest transfer danych, to nie widzę innego rozwiązania, jak podpięcie się gdzieś pod wi-fi i pobranie całkowicie bez opłat.

  • 0

    16. ~  2011-03-25 10:59:25  host: z16-07.opera-mini.net

    12@ nie cwaniakuj i nie obrażaj ludzi. Gdyby nie play, dalej byś w tym orange płacił 1 zl za minutę. Co do obsługi orange to mam wiele ale. Byłem tam 8 lat i nie wrócę. Mają taki bałagan że szkoda gadać. W połowie umowy zabrali mi prezent i ktory miałem i mi się należał. Pisałem, dzwoniłem i na tak tempe osoby jeszcze nie trafiłem jak tam. Ja więcej wiedziałem niż oni. Zostawiłem to, poczekałem do końca umowy i papa. Odkąd jestem w play jestem w szoku jak mogę dużo mówić i mało płacić. Komfort jest bez porównania a orange? Daje coraz krótsze ważności pakietów

  • 0

    17. ~  2011-03-25 11:14:18  host: z22-04.opera-mini.net

    Play dla nizin spolecznych? No nie wiem.. Niektore osoby zarabiaja 4x wiecej ode mnie i ida do play.. PS. Wiem tylko jedno: chca to niech ida, ale niech nie cwaniakuja typu: "haha mam nr.z W3, to sie nie kapna jak zadzwonia, ze maja 3x drozej za min." albo: "dzwonta do mnie, to wpadna mi minuty". Takie podejscie play-owcow dobrze o nich nie swiadczy. Zgadza sie? Mam nadzieje, ze to TYLKO male wyjatki, czarne owce play-owce ;-)

  • 0

    18. ~zxcV10  2011-03-25 11:39:15  host: mail82.anonymouse.org

    Śmieszą mnie takie komentarze jak 12. Idiota świadomie płaci więcej za to samo (dokładnie to samo) co inni i jeszcze się tym szczyci bo "Orange to marka sama w sobie". To dopiero trzeba być niedorozwojem. Pewnie prawda jest taka, że gość podpisał cyrograf z orangem na 5 lat żeby dostać super wypaśny telefon do szpanowania kolegom i teraz musi tam tkwić. A co do przepłacania za telefony: dziecko, wez idz sobie do sklepu i kup telefon (albo wejdź na allegro) - lepiej na tym wyjdziesz, wierz mi. No chyba że mama nie da tyle pieniędzy wtedy cóż.. bieda.

  • 0

    19. ~MaaNyy  2011-03-25 14:13:13  host: 77-253-35-15.adsl.inetia.pl

    18. A Własnie ze nie :) umowe sobie w orange przedłużyłem jakiś miesiąć temu :) bo mi pasuje ;) Ale Jakoś nikt z Was nie pisze ze Orange ma Już Tansze Tel ? Zal Wam ? Jak Coś Play Ma Gorszego Tego Nikt Z Was Nie napisze! Ja W Orange Jestem 8 Lat I Nigdy Problemów Nie Miałe. I mniw Syneczku Nie obrażaj Bo Ja Cię nie obrażam Troszke Kultury ! Sam Możesz Byc Tym Niedorozwojem? A Pan Gruszka Obiecał że na konferencji porówna ceny tel do konkurencj i co 2 konferencje były i ani jednego porównania bo wychodzi Drożej.

  • 0

    20. ~  2011-03-25 14:23:06  host: z20-12.opera-mini.net

    18, telefony kupuje zarówno na allegro jak i w sklepach. Stac mnie zwyczajnie dlatego nie akceptuje podłej jakosci w pleju dla paru złotych oszczednosci. Wiem ze tobie moze to przeszkadzac ale wybacz to ja decyduje gdzie i na co wydaje swoje pieniądze. Wiem jedno, ze pleju ich nie wydam. Jak chcesz to moge konto za 5zl takze tobie doladowac. Ja groszy nie musze liczyc i wcale nie zamierzam sie tego wstydzic. Srać na plej bo to i tak kloaka jest

  • 0

    21. ~MaaNyy  2011-03-25 14:25:16  host: 77-253-35-15.adsl.inetia.pl

    13. Nie Przesadzaj ze 100 razy bo minutek wiecej jest tylko raz. mówie tu o abo orange 99zł (300min) play 95zł (550min) i tak samo jak orange tak i play maja problemy u siebie z siecią ale to normalne nie zawsze wszytsko działa idelanie.Ale widzisz juz play nie robi takich super promocji jak na poczatku ze można było powiedzieć ze konkurencja wysiada. Czym Więcej w play Abonamentowców tym Promocji Będzie mniej. Za chwile Będzie W4 już.

  • 0

    22. ~  2011-03-25 14:26:23  host: z20-12.opera-mini.net

    18, nie jadam w barach mlecznych, nie ubieram sie w taniej odziezy, nie kupuje w lidlu, nie korzystam z pleja. Czy sie tym szczyce? Raczej nie ale napewno sie tego nie wstydze

  • 0

    23. ~boobas  2011-03-26 16:06:22  host: 213-238-67-89.adsl.inetia.pl

    przeczytałem wiele i nadal chcę zrezygnować z orange...nie oni nie oszukują tylko nie informują o różnych rzeczach...to mnie kosztowało już parę grubszych złotych.likwidacja usług (darmowe rozmowy w firmie) bo nie byly w umowie dwuletniej tez mi się nie podoba...TO JA KLIENT Z TRZEMA TELEFONAMI NA FIRMĘ OD 6-7 LAT... pa pa. ..I PEWNIE BĘDZIE PLAY

Dodaj swoją opinię