Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Weekendowy bonus dla nowych użytkownikow aplikacji Mój Orange

Weekendowy bonus dla nowych użytkownikow aplikacji Mój Orange

msnet 19 Czerwca 2018 17:25

1 6

orange logo

19 czerwca operator pomarańczowej sieci uruchomił promocję, w której nowi użytkownicy aplikacji Mój Orange otrzymają w prezencie 3 GB Internetu.

Promocja Bonus na weekend skierowana jest do klientów Orange na kartę, którzy nie posiadają na swoim telefonie aplikacji Mój Orange. Aby otrzymać w prezencie pakiet internetowy o wielkości 3 GB, należy zainstalować Mój Orange i się do niej zalogować do 21 czerwca 2018 roku (czwartek). Aplikacja jest dostępna do pobrania pod adresem www.orange.pl/pobierzmojorange.

Bonus zostanie przyznany 22 czerwca (piątek) i będzie ważny przez cały weekend.




Klienci Orange na kartę powinni otrzymać wiadomość SMS z informacją o promocji o treści:

Chcesz 3 GB w prezencie na cały weekend? Zainstaluj i zaloguj się w aplikacji Mój Orange do czwartku 21.06.2018, a w piątek otrzymasz bonus. Tak po prostu. Aby pobrać aplikację, kliknij tutaj: http://www.orange.pl/pobierzmojorange (transfer danych może być płatny wg cennika Twojej taryfy).

Zobacz: regulamin promocji

Źródło tekstu: wł     

w sumie: 18
  • 0

    1. ~Czarna małpa  2018-06-19 17:56:32  host: host-126-67.mt.pl

    A obecni userzy to co? Gorsi? Faken orendż.

  • 0

    2.  2018-06-19 18:02:47

    Chyba by mi musieli pensję miesięczną dać, abym jeszcze raz się nabrał na nowe Mój Orange. Od założenia parę miesięcy temu, jak wchodzę na stronę to same błędy się pojawiają, co nie kliknę to błąd. Jedyne co się udaje zrobić to skutecznie zalogować.
    Podkusili mnie, aby przejść na ten nowy Mój Orange i od miesięcy rozkładają ręce wszyscy konsultanci. Trwają prace, prosimy o cierpliwość i wyrozumiałość już niedługo. Śmiech na białej sali.

  • 0

    3. ~  2018-06-19 18:31:09  host: 188.146.69.128.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    Nie będzie gigabajtow za gole lol Nie przy takim graniu

  • 0

    4. ~  2018-06-19 18:33:21  host: public-gprs385892.centertel.pl

    Ach promocyje, ach promocyje. Tyle warte co rózgi kije. Na kolejny festiwal od 4 lipca dadzą coś sensownego i na 7 dni. Czekać nie narzekać.

  • 0

    5. ~  2018-06-19 19:22:10  host: apn-37-248-167-35.dynamic.gprs.plus.pl

    Polacy strzelili 3 gole. W tym dwa do własnej bramki. Orange, dawać GB.

  • 0

    6.  2018-06-19 19:22:48

    Czemu autologowanie nie działa? Muszę za każdym razem od nowa się logować.

  • 0

    7. ~frasag  2018-06-19 19:25:09  host: 031011131049.dynamic-zab-06.vectranet.pl

    Na Telepolis? u mnie jest dobrze. Czasem wyrzuci, może raz na miesiąc ale to na innych stronach też się zdarza.

  • 0

    8. ~oooooo  2018-06-19 19:26:15  host: user-94-254-130-100.play-internet.pl

    sms GRAMYDALEJ na 233

  • 0

    9. ~zdjęcie  2018-06-19 20:25:39  host: d155-143.icpnet.pl

    Potwierdzam dają 3g uwaga na 3dni koszt SMS 20gr komu mało nikt nie zmusza.Tresc jak wyżej .

  • 1

    10. ~@gole  2018-06-19 20:53:59  host: public-gprs368111.centertel.pl

    za samobójcze też są GB... ? :D bo nie mogę się doszukać tej pozycji w regulaminie promocji :D

  • 0

    11. ~  2018-06-19 20:56:25  host: a29-02-06.opera-mini.net

    Car2

  • 0

    12.  2018-06-19 21:03:23

    10). Bo to nie ma znaczenia, jak Senegal strzeli samoboja - to Ty wygrywasz gb

  • 0

    13. ~  2018-06-19 21:35:04  host: public-gprs392729.centertel.pl

    3 dni chyba dlatego żeby janusze nie zdążyli sie dobrać i zhandlować ;p coraz gorzej z tymi operatorami.

  • 0

    14. ~nierob  2018-06-19 21:53:15  host: a28-02-08.opera-mini.net

    @13. Januszom to "wisi" taki mały problem

  • 0

    15.  2018-06-19 22:23:43

    #6) Kliknij w prawy górny róg od napisu Telepolis.pl z wizerunkiem osoby zdjęcia, wtedy nie wyrzuci.

  • 0

    16. ~Q-ra  2018-06-20 06:11:46  host: a04-04-02.opera-mini.net

    Od dzisiaj jest dodatkowa Promocja 3GB na 3 dni. Wysłać sms GRAMYDALEJ na 233

  • 0

    17. ~Kolo  2018-06-22 07:23:59  host: public-gprs357642.centertel.pl

    Dostał ktoś te 3GB za instalacje i logowanie do aplikacji?

  • 0

    18.  2018-06-22 22:33:50

    Ja nie dostałem;(

Dodaj swoją opinię