Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Weekendowe obniżki w e-sklepie Orange

Weekendowe obniżki w e-sklepie Orange

LuiN 18 Czerwca 2011 18:31

0 0

Sieć Orange przygotowała specjalną ofertę dla klientów, którzy za pośrednictwem e-sklepu zamówią w ten weekend zestawy abonamentowe z telefonami Nokia E52, Samsung Galaxy Mini lub Nokia C6-00. Specjalna cena dotyczy też tabletu internetowego Samsung P1000 Galaxy Tab.

Wszystkie trzy telefony oferowane są za złotówkę w umowach na 24 mies.: Nokia E52 w abonamencie za 59,90 zł (cena w salonie to 249 zł), Samsung S5570 Galaxy Mini w abonamencie za 39,90 zł (cena w salonie to 149 zł) i Nokia C6-00 w abonamencie za 59,90 zł (cena w salonie to 299 zł).




Z kolei Samsunga P1000 Galaxy Tab dostać można za złotówkę wybierając abonament za 159 zł w opcji na 36 mies., a za 99 zł wybierając abonament za 99 zł w opcji na 36 mies.

Źródło tekstu: Orange, wł     

Dodaj do:
w sumie: 13
  • 0

    1.  2011-06-18 19:07:27

    a czemu nie od razu na 60 miesiecy?:P juz na glowe poupadali z tymi miesiacami;/

  • 0

    2.  2011-06-18 19:16:43

    24 miesiące to nie taka znowu tragedia, normalna umowa jak u kazdego operatora, co do opcji z tabletem nie ma co się dziwić, traktują jak netbooka czy coś...

  • 0

    3. ~jonron  2011-06-18 19:23:06  host: 89-72-1-51.dynamic.chello.pl

    szkoda ze nie samsung galaxy ace to bym bral od razu :(

  • 0

    4.  2011-06-18 19:54:56

    e52 dziekuje za to badziewie drugi raz w serwisie wyladowalo

  • 0

    5. ~  2011-06-18 19:55:27  host: ec2-184-73-187-142.compute-1.amazonaws.com

    Utylizuja zapasy ;-)

  • 0

    6. ~RudyLis  2011-06-18 21:59:30  host: public-gprs139957.centertel.pl

    Właśnie zamówiłem c6 za zet ;)

  • 0

    7. ~Paweł  2011-06-19 10:16:04  host: 89-75-134-146.dynamic.chello.pl

    Może szykują kolejne nowe modele ;)

  • 0

    8. ~lesny_czlowiek  2011-06-19 13:37:43  host: public141697.xdsl.centertel.pl

    oczywiście co by nie było, to i tak Orange zrobi źle. E52 nadal znajduje chętnych, pomimo to że jak większość Noki, ogromny badziew. Ale do wszystkich malkontentów i szczekaczy- ile kosztuje E52 i C6-00 w naj, naj wspanialszym i jedynym słusznym Play-u w podobnych abonamentach? http://www.play.pl/pl/telefony/Telefony/index.html

  • 0

    11. ~lesny_czlowiek  2011-06-19 18:13:16  host: public132167.xdsl.centertel.pl

    co oczywiste, najlepsze jest obrażanie innych... A od E52 akurat wszystko jest lepsze, miałem w firmie 3 sztuki i z każdą było coś nie tak. Sprzedaliśmy i wróciliśmy do starszych ale niezawodnych E51 i N95. P.S. Skąd taki wielki spadek cen akcji tej firmy?

  • 0

    12. ~Calm7  2011-06-19 19:13:31  host: z31-02.opera-mini.net

    11). Najwyrazniej trafiles pan na pierwsza partie tych e52. Nie wiem kto to dopuscil wtedy na rynek.. Szkoda, bo to niezly telefon mogl byc.

  • 0

    13.  2011-06-19 20:42:11

    Pytanko ;) strona Orange informuje, że promocja trwa do 20.o6. Ale czy łącznie z tym dniem, czy zakupu dokonać trzeba dzisiaj?

  • 0

    14. ~xyz  2011-06-20 10:36:35  host: s01cfpi.pkobp.pl

    Ludzie mam pytanie, czy narzekający na E52 widziało chociaż ten telefon, nie mówiąc o korzystaniu z niego?? czy bazujecie tylko na bzdurach jakich mnóstwo w necie? Ja czarną E52 z ERA użytkuję od września 2010 roku i ani jednego złego słowa na nią nie powiem, telefon ten używam jako służbowego tak więc często bateria się "grzeje" O ładowarcie w trakcie roboczego tygodnia to mogę zapomnieć, pokażcie mi lepszy telefon? powtarzam telefon a nie smartfon lub inne tego typu marketingowe wynalazki. Ja POLECAM w 100% E52.

  • 0

    15.  2011-06-20 10:55:32

    cenowo w porównaniu z innymi operatorami jak najbardziej ok. Natomiast trzeba sobie powiedzieć szczerze że nie są to telefony najwyższych lotów.

Dodaj swoją opinię