Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Weekendowe bonusy w prepaidach PTC

Weekendowe bonusy w prepaidach PTC

WitekT 4 Sierpnia 2009 12:51

0 0

Heyah i Era zachęcają swoich klientów systemu pre-paid i Era Mix do doładowań, uzupełniając po doładowaniu ich konta specjalnymi weekendowymi bonusami.

Po doładowaniu kwotą:
25 zł / 50 zł i więcej (TakTak i Era Mix) klient otrzymuje doładowanie odpowiednio kwotą 100 zł / 1000 zł brutto do wykorzystania na rozmowy, SMS-y, MMS-y w sieci Era oraz na pakietową transmisję danych,
20 zł / 50 zł i więcej (Heyah) klient otrzymuje odpowiednio 150 / 1500 minut na połączenia do Heyah i na krajowe numery stacjonarne.

Warunkami przyznania promocji jest doładowanie określoną kwotą od poniedziałku do czwartku, a czas na wykorzystanie przyznanego bonusa trwa od momentu jego przyznania (piątek) do końca niedzieli.




Oferta będzie trwała 4 tygodnie i klient może skorzystać z niej maksymalnie 4 razy (wystarczy, ze spełni warunki za każdym razem; jeden raz w każdym tygodniu trwania promocji). Dodatkowym warunkiem dla Klienta poza doładowaniem jest wysłanie kodu USSD - *106#.

Do skorzystania z oferty Darmowy weekend uprawnieni są klienci TakTaka, TakTak Fona, Era Fun, Mega Fun oraz Heyah (bez miksa).

Zobacz: regulamin promocji Darmowy weekend w TakTaku i Era Mix (plik .pdf; 203 kB).
Zobacz: regulamin promocji Darmowy weekend w Heyah (plik .pdf; 121 kB).

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 154
  • 0

    135. ~spidek  2009-08-09 20:18:51  host: chello084010204241.chello.pl

    Ja wysssałem na siłę do zera to 1000zł, ale przy normalnym korzystaniu ze stron nierealne było to zrobić w 3 dni. Po powrocie z weekendu miałem jeszcze 600zł do wykorzystania. U mnie również prędkość w okolicach 130-140kB/s.

  • 0

    136. ~xmenx  2009-08-09 20:55:02  host: inet20909nc-2.nat.umts.dynamic.eranet.pl

    Ta Era czemu oni ograniczaja predkosc w prepaid ? Z W3 tylko Era do robi - czemu ? Maja najgorsza siec z W3 ? Moze Telepolis zapyta rzecznika Ery czemu to robia ? Ciekaw jestem odpowiedzi :) test przed chwila - ja takze 1mb/s nie przekraczam w pobieraniu . http://www.voiptest.org/results/516705.jpg

  • 0

    137.  2009-08-10 13:38:34

    Masakra - 1000 zł za 50 zł :-) Piękna niespodzianka na sierpniowe weekendy, będzie za co poszaleć.

  • 0

    138.  2009-08-10 14:12:09

    Za 50 zl to mozesz poszalec jeden weekend. Musisz wydac 150 zl zeby poszalec w pozstale sierpniowe weekendy, tak gwoli scisłosci:-)

  • 0

    139.  2009-08-10 16:54:23

    138: zamrozić :) ale fakt, no kasy tej nie odzyskamy :))

  • 0

    140.  2009-08-11 17:00:24

    Właśnie dzwoniłem pod numer Biura Obsługi Użytkownika Systemu Tak Tak i Era Mix (czyli *9602). Pojawiła się tam opcja "Darmowy Weekend". I cóż się okazuje... Jest pewien jeden wielki "hak" (nie uwzględniany nawet w Regulaminie tej oferty). Otóż okazuje się, że działa ona jak program lojalnościowy, a konkretnie mogą ją uruchomić jedynie użytkownicy, którzy POŁĄCZENIE WYKONALI PRZED DNIEM 12 MARCA 2009 ROKU. Ot taka drobna uwaga. ;-)

  • 0

    141.  2009-08-11 17:01:27

    Oczywiście chodziło mi o PIERWSZE połączenie.

  • 0

    142.  2009-08-11 17:03:18

    A przepraszam. W regulaminie też jednak jest to uwzględnione.

  • 0

    143. ~Gormar  2009-08-11 18:16:26  host: chaos.tpnet.pl

    @140-142. jojo dzięki za informacje, ale my czytamy regulamin każdej promocji przed skorzystaniem z niej ;).

  • 0

    144.  2009-08-11 18:38:15

    Gormar (143) cieszę się okropnie i nie wątpię że to robisz. ;-) A jednak pomimo czytania Regulaminów "towarzyszu" także i "wy" pomyliliście się dzisiaj w innym poście pisząc co bonusach za przeniesienie do Play Fresh. Tak samo i ja się pomyliłem. Czytałem co prawda ten regulamin, jednak ja osobiście raczej z niego nie skorzystam (więc na swoją niekorzyść przeczytałem go zbyt pobieżnie). A następnym razem Gormar naprawdę nie musisz się wypowiadać za wszystkich - starczy, że wyrazisz swoją opinię. Bez urazy. ;-)

  • 0

    145. ~Gormar  2009-08-11 20:29:32  host: chaos.tpnet.pl

    @144. Sorki jojo nie chciałem cię urazić a jedynie pochwalić się, że czytałem regulamin :). Co do "wpadki" z wysokością bonusów za przeniesienie w Play to była ona związana z faktem, że przenosiłem numer 3 miesiące temu i wtedy czytałem regulamin, a później to tylko głowiłem się jak tą kasę wykorzystać. Stąd mi się ona nieco "rozmnożyła" (3*30zł zamiast 3*20 zł) ;).

  • 0

    146. ~  2009-08-11 20:34:09  host: gaja.tpnet.pl

    @145 cd. A co do promocji Ery to jest "świetna", a mi nawet 100 zł nie udało się w całości wykorzystać. Planowałem wyjazd na weekend, ale nic z niego nie wyszło wiec internet mobilny nie był mi potrzebny. Na same rozmowy 100 zł na 2 dni to sporo za dużo :). Na całe szczęście ta promocja trafiła mi się niejako przy okazji, gdyż musiałem doładować Tak-Tak'a, aby móc przenieść numer do Play'a.

  • 0

    147.  2009-08-11 20:54:31

    OK Gormar, spoko. ;-)

  • 0

    148.  2009-08-13 18:08:43

    najlepsza opcja to jednak doładowanie za 25zł plus bonus 100zł :) Na gpsa i rozmowy spokojnie można te kwote wykorzystać, a ze promocja do końca sierpnia, to i ciekawy dodatek do wyjazdów.

  • 0

    149. ~common user - no abo  2009-08-14 11:47:00  host: 212.160.239.131

    Czy za połączenia do Biura Obsługi Abonenta (602900) pieniądze pobierane są z tego bonusa?

  • 0

    150.  2009-08-14 21:51:20

    Polkomtel w przypadku 36i6 rozwiązał lepiej niż PTC w Tak Tak-u problem aktywacji promocji. Jeden raz i promocja cały czas aktywna, a nie jak w Erze po każdym doładowaniu trzeba wysyłać kod aktywacyjny.

  • 0

    151.  2009-08-14 21:52:34

    Sorki - nie pod tą wiadomością. ;-)

  • 0

    152. ~  2009-08-23 19:13:53  host: v03-12.opera-mini.net

    Dwa tygodnie bylo ok, ale teraz jest godz 19.00 w niedziele a bonusa jak nie widac tak nie widac. 150 minut nie dostalem w trzecim tygodniu :( kicha! Czuje sie oszukany, bo spelnilem wszystkie warunki, podobnie jak w dwoch minionych tygodniach, zawiedli mnie...

  • 0

    153. ~filip  2009-08-24 13:56:34  host: bk66.internetdsl.tpnet.pl

    a ja mam pytanie. Dostalem te 1500 minut w hedyah i po niedzieli mi ich nie skasowali i tak mam je przez 8 dni. Czy wiec jak kupie pakiet 50 minut to będę mógł wykorzystac te 50 + tamte co mi zostaly? Dodam ze probowalem po terminie dzwonic z tamtych minut i sie nie dalo , moze wiec po doladowaniu bedzie sie dalo? Mial ktos tak?

  • 0

    154.  2009-08-31 03:38:46

    Mi niestety przepadły, ale być może właśnie dlatego, że nie doładowałam.Ślad po nich zaginął;P

Dodaj swoją opinię