Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Weekendowa promocja Play

Weekendowa promocja Play

LuiN 10 Października 2014 08:26

5 5

Sieć Play przygotowała weekendową promocję - ceny trzech smartfonów zostały obniżone do poniedziałku.



Promocją objęte zostały modele Motorola Moto E, Sony Xperia Z1 i Nokia X. Obniżone ceny obowiązują od 10. do 13. października wyłącznie na stronie internetowej Play i poprzez telesales.


Zobacz: zmiany w cenniku telefonów sieci Play


Źródło tekstu: Play, wł     

Dodaj do:

Tagi: play | xperia z1

w sumie: 20
  • 1

    1. ~bolo  2014-10-10 08:37:34  host: 37.30.102.167.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    nie dało się napisać jakie to obecnie ceny? przykładowo? a play to dałby promocje doładowań - dawno ich nie było....

  • 0

    2. ~  2014-10-10 08:39:58  host: 87-205-69-72.adsl.inetia.pl

    @1 - po co, ceny i tak są nieopłacalne. Jedynie Orange od czasu o czasu zrobi dobrą promocję na telefony, z tym, że są z ich badziewnym brandingiem.

  • -1

    3.  2014-10-10 08:44:11

    Promocje na telefony to w supermarkiecie.

  • 0

    4.  2014-10-10 08:53:42

    Obniżka o ok. 100 zł.

  • 0

    5.  2014-10-10 08:59:46

    Licząc jakiegoś no limita z netem za 39 pln (średnio) i Moto E na wolnym rynku za 449 pln to jakby nie liczyć promocja korzystna owszem ale dla operatora. Niestety teraz w Play to taka świecka tradycja się robi, co promocja to coraz gorzej :(

  • -1

    6.  2014-10-10 09:03:06

    Nie widzę tu żadnej promocji,1399 zł za Z1 woow,

  • -2

    7.  2014-10-10 09:06:42

    A co to za cena "do poniedziałku"?

  • -4

    8. ~wlo  2014-10-10 09:12:35  host: user-94-254-209-32.play-internet.pl

    Bardzo slaba promocja w tej bardzo slabej sieci. Jak zawsze drogo.

  • 3

    9.  2014-10-10 09:32:11

    8 - to już na stałe tak będzie? Jeśli tak, to Twoja opinia niech nią zostanie... Jeśli na chwilę i miało być śmiesznie, to zwracam szanownego kolegi uwagę, że na temat promocji na telefony nigdy się nie wypowiadam ;-) Czy w najlepszej czy w najgorszej sieci. Nigdy ;-)

  • -4

    10. ~wlo  2014-10-10 10:37:08  host: user-5-173-5-89.play-internet.pl

    tzn. nigdy tak napiszmy oficjalnie. bo bedac nie zalogowanym i owszem.

  • 0

    11. ~Adam  2014-10-10 10:41:11  host: 188.147.136.8.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    Faktycznie zabrakło informacji na temat skali obniżki, bo Z1 na takich warunkach... nieee...

  • 0

    12. ~  2014-10-10 11:06:30  host: host-176-221-121-175.dynamic.mm.pl

    Promocja czyli "wyprzedajemy co nam wygodne". A comiesięczne promocje doładowań się skończyły. Teraz są codwumiesięczne.

  • 2

    13.  2014-10-10 11:23:55

    10 - baranie... ;-) Nigdy nie piszę niezalogowany. Więc tego typu prowokacje możesz sobie w...sadzić ;-)

  • 0

    14. ~pabloki  2014-10-10 11:49:56  host: ec2-54-209-248-175.compute-1.amazonaws.com

    wloi ale ze Ty reagujesz na osobe chora ktora przejmuje tozsamosci to sie dziwie . nie zauwazyles cech wspolnychw wypowiedziach szczegolnie z opery mini? to sie tez dziwie.

  • 0

    15.  2014-10-10 12:02:03

    14 - nie reaguję. Zauważyłem tylko śmieszność takiego zachowania i próbę manipulacji czy prowokacji, że rzekomo pisuję tu anonimowo ;-) Ja nie mam w przeciwieństwie do dzieciaków problemu z podpisywaniem się pod moimi wypowiedziami.

  • 1

    16. ~wlo  2014-10-10 12:17:49  host: user-5-173-5-89.play-internet.pl

    13. ale sam nie wiesz jakim jestes baranem jeszcze. dokąd nikt tego nie uświadomi tobie

  • 0

    17.  2014-10-10 12:26:13

    16 - ja - i to wszyscy tu wiedzą - jestem umysłowo mocno ograniczony... Półgłówek to dużo powiedziane o mnie ;-) Ty natomiast idiotą jesteś po prostu ;-)

  • 0

    18. ~tata  2014-10-10 14:56:34  host: 87-206-222-70.dynamic.chello.pl

    Telepolis dziecinnieje,szkoda portalu był kiedyś poważnym i liczcym się forum.Uwazam ze ilość klikniec to nie sukces a porazka dla wlasciciela.

  • 1

    19. ~pabloki  2014-10-10 14:59:54  host: public-gprs516458.centertel.pl

    wlo ja już pisałem że jeśli stan przejmowania innych osobowości trwa długo( a to jest widoczne na telepolis) to są to co najmniej zaburzenia osobowości. zauważam też cechy wspólne w stylu u osoby piszącej z opery mini -podszywającej sie z osobą piszącą przy poprzednim ataku klika tygodni temu. dopóki tym nie zajmie sie psychiatra to nic nie zrobimy . ta próba manipulacji czy prowokacji jest po prostu manifestacją chęci wywołania zainteresowania ososbą podszywacza. nie dalej jak wczoraj podszywacz w krótkim czasie z tym samym hostem wcielił sie w inna osobę. pamiętaj że idiota to dawne określenie medyczne więc nikt nie może Ci zarzucic wyzywania czy naruszania kultury- taki mały myk. podobnie jest z imbecylem i debilem- określenia medyczne.

    Play ma promocję weekendową a w poniedziałek Ewa z play zaprasza na domówkę z prysznicem. oby nie okazało sie że telefonów w kanałach promocji zabrakło na magazynie.

  • -1

    20.  2014-10-10 15:15:31

    19 - mojej "osobowości" na Telepolis nikt nie jest w stanie przejąć - zbyt inteligentni i generalnie zbyt mądrzy wszyscy przejmujący są... A nie sądzę by się mogli zniżyć do poziomu mojego IQ ;-) Pomijam sprawę rejestracji nicka ;-) Ale zawsze mogą próbować skorumpować któregoś z zarządców portalu ;-)

Dodaj swoją opinię