Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Weekendowa promocja FreeM

Weekendowa promocja FreeM

LuiN 30 Czerwca 2011 15:32

0 0

Abonenci sieci FreeM, którzy odwiedzą fanpage FreeM i pobiorą kod promocyjny będą mogli za darmo aktywować usługę Surfmax i przez trzy dni korzystać z darmowego mobilnego dostępu do Internetu, bez dziennego limitu transferu danych.

Abonenci sieci FreeM, którzy skorzystają z promocji Surfmax, będą mogli przez trzy dni przeglądać dowolne strony internetowe, jak również przesyłać pliki, bez dziennego limitu transferu, który poza promocją wynosi 10 MB. Pełny dostęp do sieci działa przy zachowaniu bloku pełnoekranowych reklam wyświetlanych w przeglądarce, co 0,5 MB pobranych danych.

Brak dziennego limitu pozwoli np. przesyłać pliki do popularnych serwisów w rodzaju YouTube, Flickr, itp. oraz pobierać aplikacje z App Store i Android Market. W dalszym ciągu abonenci mogą za darmo komunikować się ze znajomymi poprzez FB-czat, MSN, Yahoo, Google Talk, ICQ, MySpace i AIM (AOL) za pośrednictwem multikomunikatora eBuddy, Nimbuzz lub Palringo, który pozwala też na rozmowy z użytkownikami popularnego w Polsce komunikatora Gadu-Gadu.




Limit 10 MB darmowego transferu dziennie można też usunąć płatnie (poza promocją Surfmax). Zdjęcie limitu na tydzień kosztuje 2 zł.

Źródło tekstu: FreeM     

Dodaj do:
w sumie: 14
  • -2

    1. ~  2011-06-30 15:55:31  host: z26-06.opera-mini.net

    Karte zamówiłem 3 miesiące temu i do tej pory nie dotarła pod mój adres..oszuści.

  • 0

    2. ~Zakrza  2011-06-30 16:04:16  host: eil3.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Ja zamówiłem i przyszła po 2 dniach. Tylko, że mi się 5800 spsuła:(

  • 0

    3. ~  2011-06-30 16:12:44  host: z26-06.opera-mini.net

    @2: Płaci się coś, za zamówienie karty FreeM?

  • 1

    4. ~  2011-06-30 16:13:58  host: 89-74-210-191.dynamic.chello.pl

    @3 Nie

  • 0

    6. ~  2011-06-30 17:37:03  host: z45-02.opera-mini.net

    karty są bezpłatne. ja dostałem już dwie.

  • 0

    7. ~marcellove  2011-06-30 17:43:55  host: idstelecom.k.omnitec.pl

    Witam wszystkich!Aktywowałem darmowy internet bez limitu na 3 dni na mojej karcie Freem.Wszystko działa jak należy!Włozyłem karte do modemu UMTS,włożyłem karte do laptopa,skonfigurowałem połączenie i smiga jak ta lala!Średnio co minute pojawia sie reklama na cały ekran monitora.Mnie to nie przeszkadza!Pozdrawiam

  • 0

    8.  2011-06-30 17:55:26

    Dodam ze zamowiona karte mozna odebrac OD RAZU, za darmo z wybranego paczkomatu.

  • 0

    9.  2011-06-30 18:30:19

    @8 chcialem zamowic do paczkomatu u siebie (mam 50m) i w BOKu twierdza, ze to niemozliwe, bo karty dostarczaja tylko do paczkomatow w okreslonych na stronie miastach :D co z tego, ze w miescie mamy ich 19... czekalem na list - troche ponad 10 dni.

  • 0

    10. ~jupi  2011-06-30 18:57:36  host: idstelecom.k.omnitec.pl

    Fajnie działa ta sieć! Jestem pod wrażeniem. Brakuje jeszcze tylko pakietu 100zł za 30zł i przechodzę do nich :) Internet na całopasmówkach Plusa 900/1800/1900/UMTS2100.

  • 0

    11.  2011-06-30 18:59:27

    Ciekawe, czy ADB+ blokuje te reklamy? No i najważniejsze: na czyim to zasięgu działa?

  • 0

    12. ~  2011-06-30 19:22:29  host: 46-dzi-10.acn.waw.pl

    11: na sieci Polkomtela

  • 0

    13.  2011-06-30 19:59:04

    Po pewnym myku nie musze ogladac reklam, a internet caly czas chodzi. Nie przerywa po 500KB.

  • 0

    14. ~83TObyłROK  2011-06-30 21:29:55  host: 81-219-240-2.artexim.pl

    13: Po jakim myku?;)

  • 0

    15. ~mnlf  2011-07-03 21:09:34  host: 89-73-56-167.dynamic.chello.pl

    13. nie cały czas co 30minut itak przerywają reklamą niezależnie od ilości przesłanych danych.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-158-55-5.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ostatnie komentarze (wiadomości)

~Sebek | 2017-10-20 19:54:38

21 ja ci moge dać


~to ja | 2017-10-20 19:28:04

nie warto !!!


kabell | 2017-10-20 18:41:27

Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie.


~opinioczeq | 2017-10-20 18:34:41

Idealny telefon dla grabarz.a


~Nik | 2017-10-20 18:26:01

#4. ~RadekNiestety nie ma jeszcze modemów na USB z LTE przynajmniej Kat.6, aż dziwne. Tak więc do routerów mozna podpiąć modem LTE max. Kat.4

Ankieta

Najlepszy dostępny na rynku smartfon to:

10 najlepszych smartfonów (październik 2017)

 

Zobacz wynik | Opinie (11)

Archiwum Ankiet