Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości "Weekend szalonych cen w Orange" do 16. grudnia

"Weekend szalonych cen w Orange" do 16. grudnia

WitekT 9 Grudnia 2011 11:12

0 0

Od 9. do 16. grudnia w Orange potrwa promocja na 4 modele telefonów w sklepie internetowym.

Promocja dotyczy następujących telefonów:
Nokia C3-01 za 3 zł w Delfinie i Pelikanie, abonament 39,30 (było 319 zł) oraz Panterze, abonament 49,90 (było 149 zł), umowy na 24 miesiące,
Nokia E52 z nawigacją za 3 zł (było 149 zł) w Panterze, abonament 49,90, umowa na 24 miesiące,
Samsung S5830 Galaxy Ace za 49 zł w Delfinie i Pelikanie (było 549 zł) i Panterze (było 349 zł), abonament 49,90, umowa na 24 miesiące,
Samsung I9100 Galaxy SII za 129 zł w Delfinie i Pelikanie (było 928 zł), abonament 79,90, umowa na 36 miesięcy oraz ten sam telefon w Panterze, abonament 89,90, umowa na 36 miesięcy za 49 zł (było 749 zł).




Gwarantujemy, że dostawy będą jeszcze przez Świętami. Dodatkowo informacja dla wszystkich, którzy pytali o Samsunga Galaxy Note. Dziś wprowadzimy go do cenników, ale chwilę potrwa zanim będzie dostępny - pisze na swoim blogu Wojciech Jabczyński, rzecznik Grupy TP.

Źródło tekstu: blog.tp.pl, wł     

Dodaj do:
w sumie: 40
  • 0

    22.  2011-12-09 13:12:32

    smartphone - niepotrzebne słowo. Brak edycji ;(

  • 0

    23. ~  2011-12-09 13:13:03  host: z58-13.opera-mini.net

    @18. Ale nawet gdybyś pisał prawdę to obecnie na rynku im niema więc nie pisz że jest. Jak będzie dostępny to będzie się można odnieść do jego parametrów.

  • 0

    24.  2011-12-09 13:14:40

    Czy w Delfinie 79,90 darmowe rozmowy są od razu przyznane do Orange,czy trzeba przy podpisywaniu umowy na stronie coś zaznaczyć,czy dopiero potem sms aktywować ?Jeszcze jedno jak wygląda net w abo. Pantera za 89,90 on jest z tak zwanym lejkiem ,czy trzeba uważać na przekroczenie limitu ? Nie wiem co wybrać,do neta mam dostęp po wi-fi, i zwykły mi nie potrzebny ,bo nigdzie z nim nie będę latał .Idzie w Orange zlecić zablokowanie netu i transmisji danych,żebym się z fakturą na 2,000 nie obudził za net ?

  • 0

    26.  2011-12-09 13:20:51

    Panowie Panowie najszybszy teraz jest Samsung Note :)

  • 0

    27.  2011-12-09 14:10:34

    4s jest wydajniejszy od SGSII. XIaomi tez jest wydajniejszy od SGSII. Meizu MX tez na poziomie SGSII. Wiec wcale nei taki najwydajniejszy. TRoche sie psotarzal i sa juz wydajniejsze telefony. CO nie zmienai faktu, ze to wciaz mocna kobyla.

  • 0

    28. ~prezes  2011-12-09 14:26:21  host: z17-03.opera-mini.net

    Używam SGS2 od ok 4 miesięcy i uważam że to świetny tel. tylko nadal w takich telefonach słabą strona jest bateria. ale ogólnie polecam. czekam na aktualizację do androida 4, może będzie lepsze zarządzanie energia. ale czekam już na SGS3, myślę że to będzie mój następny telefon ;-)

  • 0

    29. ~dudus  2011-12-09 14:36:28  host: user-109-243-177-50.play-internet.pl

    szkoda,że promocja nie obejmuje chcących przejść od innego operatora :( troche to dziwne myślę,że sporo osób by przeszło do orange

  • 0

    30. ~pepe  2011-12-09 15:51:53  host: host-193-107-250-175.radionet.info.pl

    he he kto przy zdrowych zmysłach podpisze 36 mieś umowę. Trzeba być kompletnie nie poważnym. Myślicie że Orangutan wam cos da ? To nie mikołaj to biznes.

  • 0

    31.  2011-12-09 15:52:51

    Ceny atrakcyjne, w sam raz dla tych, którzy akurat teraz przedłużają umowę. Szkoda, że tylko abonament indywidualny, ale z drugiej strony w firmowych ofertach bardziej obniżyć cen słuchawek się nie da

  • 0

    32.  2011-12-09 16:06:10

    @31 Właśnie się chyba da,jest nowa oferta dla firm ,i z SGS2 .Na to czekałem,co prawda też na 36 m-cy,ale coś za coś .Ale w końcowym rozrachunku jest chyba błąd bo nalicza przy zamówieniu starą cenę .

  • 0

    33.  2011-12-09 16:34:26

    Poprawili już chyba .

  • 0

    34. ~  2011-12-09 16:50:48  host: ddc139.neoplus.adsl.tpnet.pl

    A za 1,5 roku będzie lament, że jeszcze 1,5 roku trzeba wysokie abo placić, bo się oferty znacznie polepszyły. Niezła desperacja musi być, żeby skorzystać z niedozwolonych w UE umów 36 miesięcznych.

  • 0

    35. ~Galaxy NOTE masakra cenowa  2011-12-09 17:55:33  host: public102744.cdma.centertel.pl

    WIDZIELIŚCIE CENĘ SAMSUNGA NOTE? DLA FIRM w Optymalnym 1800 na 2 lata kosztuje 1 zł . Np. w Optymalnym 450 za 109 zł netto na 2 lata kosztuje 1199 zł netto . MASAKRA CENOWA! UWAŻAM ŻE TO ZDECYDOWANIE ZA DROGO!

  • 0

    36.  2011-12-09 18:03:19

    Masakrę cenową to dopiero ma T .A ja sobie zamówiłem na firmę właśnie SGS2 i teraz sobie czekam spokojnie kiedy dojedzie .

  • 0

    37. ~jo  2011-12-09 20:07:23  host: un-100-40.static.sitel.net.pl

    playwlkp jaki plan i jaka cena sgs2 ? :)

  • 0

    38. ~User  2011-12-09 20:38:28  host: 95-178-73-10.gorzow.hypnet.pl

    A o biznesie znowu zapomnieli, szkoda że nie można bez problemu przenieść się do oferty indywidualnej :(

  • 0

    39. ~zaniepokojony  2011-12-09 23:07:41  host: elv197.neoplus.adsl.tpnet.pl

    A ja mam takie pytanie... Czy jest możliwosc że to jest jakaś wadliwa seria produkcyjna tych Galaxy s2 że je tak wyprzedają??

  • 0

    40.  2011-12-10 07:47:15

    Eee,wadliwa ?? Na wszystko jest gwarancja ,więc jak co nie ma problemu .A ja myślę że słuchawka bardzo pożądana ,kupili sporo więc pewnie taniej i robią promocję aby nałapać klientów .Co pytania wyżej ,abonament firmowy -plan Optymalny 250 w promocji Extra Nagrody ,SGS2 za 99 zł netto ,abonament teraz sam już nie wiem albo 60 lub 66 netto,nie wiem czy te 2 prezenty są płatne czy nie,raz mi tak pokazywało raz tak .W regulaminie coś czytałem że płatne 6 zł netto i trzeba 2 wybrać z 4 ,czyli było by 66 zł netto ,w tym zdaje się 1000 minut do wszystkich .Umowa na 36 m-cy jedyna wada . Poprzednio w planie miałem brać abonament Optymalny za 99 netto na 24 miesiące przy cenie słuchawki chyba 380 netto ,więc chyba było warto poczekać ,a ten mniejszy abonament w zupełności wystarczy .

  • 0

    41. ~  2011-12-12 21:08:34  host: 89-72-234-152.dynamic.chello.pl

    Ciekawa propozycja, w tej ofercie jak i dla Pani tak i dla Pana można coś odnaleźć odpowiedniego pod choinkę.

  • 0

    42. ~  2011-12-13 14:23:27  host: host195.164.metrointernet.pl

    @40 o jakich dokładnie bonusach w planach optymalnych mowa?

Dodaj swoją opinię