Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości webOS 3.0 - SDK i emulator

webOS 3.0 - SDK i emulator

Ringu 13 Kwietnia 2011 15:33

0 0

HP udostępnił testerom zestaw narzędzi wspomagających tworzenie aplikacji (SDK) dla webOS 3.0, wraz z emulatorem samego systemu. Dostęp do oprogramowania mieli jedynie nieliczni beta testerzy, jednak jeden z nich udostępnił narzędzia publicznie w Internecie.

Cały projekt jest jeszcze w wstępnej fazie, dlatego część funkcji może nie działać prawidłowo, lub pojawić się w zupełnie innej formie w wersji która pojawi się finalnie na rynku.

Należy zwrócić uwagę, że aplikacje na emulatorze mogą działać szybciej niż w przyszłych urządzeniach z webOS-em 3.0, które nie będą dysponować taką mocą obliczeniową jak obecnie używane komputery PC.
Przegląd możliwości nowego systemu można obejrzeć na filmie poniżej:O smartfonach i tablecie HP z systemem webOS, które pojawią się wkrótce w sprzedaży, pisaliśmy w tej wiadomości.

Źródło tekstu: PreCentral.net     

Dodaj do:
w sumie: 1
  • 3

    1.  2011-04-13 15:36:08

    HP udostępnił ten emulator jakiś czas temu a dzisiaj ktoś to opublikował i złamał NDA.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-225-55-174.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Czy płacisz smartfonem lub zegarkiem zbliżeniowo?

Garmin Pay dla klientów PKO BP

 

Zobacz wynik | Opinie (3)

Archiwum Ankiet