Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Wear OS - nowa nazwa dla Android Wear

Wear OS - nowa nazwa dla Android Wear

Isand 11 Marca 2018 19:59

3 1

wearos

O ile Android dominuje w świecie smartfonów, to na rynku elektroniki noszonej Google poniósł porażkę. Amerykanie próbują ratować się m.in. zmianą nazwy. Czy to pomoże?

Problem jest dosyć poważny. W segmencie inteligentnych zegarków Android Wear przegrał nie tylko z watchOS ale i z (mającym śladowy udział w rynku telefonów) Tizenem. Ale niedługo Android Wear zmieni nazwę na przypominającą tą od Apple'a. Czeka nas Wear OS.
Grupa niemieckich użytkowników odkryła, że przy instalacji nowej wersji beta usługi Google Play pojawia się również "Wear OS". najprawdopodobniej Google ogłosi swoją decyzję podczas następnej konferencji Google I/O.

Zobacz: Apple Watch sprzedaje się lepiej niż cała konkurencja razem

Zobacz: Tizen pokonuje Androida na rynku smartwatchy

Źródło tekstu: xda-developers, wł     

w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-198-3-15.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Czy doczekamy się cenzury internetu w Polsce?

Kolejna próba cenzurowania Internetu w Polsce

 

Zobacz wynik | Opinie (1)

Archiwum Ankiet