Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości We wrześniu nowe oferty w Play

We wrześniu nowe oferty w Play

WitekT 31 Lipca 2007 14:29

0 0

W I połowie września Play odświeży swoją ofertę prepaid, zaoferuje także pakiet usług przeznaczonych dla małych i średnich firm - pisze Gazeta Prawna.



W ofercie pojawią się też nowe modele telefonów, w tym takie, których cena u producenta wynosi poniżej 100 euro, co oznacza, że w najtańszym abonamencie będą sprzedawane po 1 zł.


Play zapowiada też ofertę dla abonentów, w której będzie można kupić szerokopasmowy dostęp do Internetu oferowany przez Netię, udziałowca P4.




Źródło tekstu: Gazeta Prawna     

Dodaj do:
w sumie: 40
  • 0

    21. ~r  2007-07-31 19:04:27  host: chello084010106085.chello.pl

    #19: w wakacje mieli się uwolnić od Plusa w Warszawie i Trójmieście. Ale na razie chyba cały czas tylko testują. Mam nadzieję, że w końcu zaproponują coś ciekawego i sobie "toto" wezmę ;-)

  • 0

    22. ~  2007-07-31 19:52:20  host: fax74.internetdsl.tpnet.pl

    #22 pamiętaj, że PLAY jest kilkumiesięcznym dzieckiem, które dopiero raczkuje :) , nie możemy wymagać od czwartego operatora cudów :) bo moglibyśmy się przeliczyć, ważne jest to, że w P4 testują i chcą aby wszystko było dograne na ostatni guzik :)

  • 0

    23. ~  2007-07-31 19:55:34  host: fax74.internetdsl.tpnet.pl

    mały błąd - dotyczy #21

  • 0

    24. ~r  2007-07-31 20:16:38  host: chello084010106085.chello.pl

    #22: ale przecież ci z P4 sami się zarzekali, że w wakacje coś zaproponują więc chyba cudów nie wymagam? Został im miesiąc no chyba, że liczą na wakacje studenckie (do końca września) Ja w sumie nic nie mówię, niech sobie testują. Byłoby miło sobie z jakiejś atrakcyjnej oferty na net bezprzewodowy w Play-u skorzystać. Wolę dłużej poczekać ale żeby w końcu dali coś atrakcyjnego. Mam nadzieję, że nie pokażą kichy i nie obejdę się smakiem ;-)

  • 0

    25. ~  2007-07-31 22:02:32  host: p09-14.opera-mini.net

    na dworcu wschodnim w wa-wie dziala nodeB Play!

  • 0

    26. ~Zomo  2007-07-31 22:53:24  host: 166-mi3-1.acn.waw.pl

    Z tego co zauważyłem to sieć Playa w Warszawie już miejscami zaczyna działać. Pewnie odpalają grupy stacji. Działa np na całej Pradze pd. I zauważyłem, że połączenia szybciej się nawiązują niż kiedy jestem w roamingu plusa.

  • 0

    27.  2007-08-01 03:45:24

    Nareszcie jakis news :D Czekam z niecierpliwoscia na ta oferte dla malych firm i E90 w nim (mialem nareszcie w rekach! - oprocz tego, ze jest za szeroka (problem, idzie sie przyzwyczaic) i troche za ciezka, oraz na chwile obecna nie ma pilota do sterowania muzyka/glosnoscia/polaczeniem z WLASNYMI sluchawkami (jedynie adapter 2,5mm->3,5mm, ale 0 pilota wtedy ; natomiast pilot z kontrola polaczenia i chyba takze glosnosci jest, ale ze sluchawkami Sennheisera (HS-81) (niestety nie tak dobrymi Sennheiserami, jakbym chcial :/), to oprocz tego to prawie ideal - wraz z LD-3W (wole Sirf Stara III w GPSie) i paroma innymi akcesoriami bedzie to naprawde dobry pomysl. Ale jednak z palmtopa z WM nie zrezygnuje... sila przyzwyczajenia :D). Niech dadza tak do okolo tysiaca netto w abo za powiedzmy do max 200 netto od SIMa (jedno przenoszenie, jedna aktywacja - choc oczywiscie zalezy od numeru ;). Zegnaj Orange, witaj Play ? (i to od razu dobre pare SIMow) :) (a ze glownie dzwonie w Wawie, wiec problem sieci w tym czasie bedzie lekko zniwelowany)

  • 0

    28. ~Gal  2007-08-01 10:51:07  host: 83.238.148.126

    Kamil - dlatego ze abonamentowiec jest zwiazany z umowa, a prepeidowiec w kazdej chwili moze zrezygnowac. I wlasnie dlatego w Polsce prepeidowcow sie "glaszcze". I tylko dlatego.

  • 0

    29.  2007-08-01 11:32:09

    Biore Playa gdy bedzie możliwość wybrania jednego tańszego nr (nie musi być darmowy) np 10gr/min. A wraz z moim przejściem przejdzie do Playa cała moja familija. Normalnie nie moge się tego doczekać :(

  • 0

    30. ~ruki  2007-08-01 11:57:29  host: aawy127.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Jak tak dalej pojdzie,to rzeczywiscie moze byc tak,ze beda bezkonkurencyjni.Dobrze,ze ten internet rzuca.a z darmowymi numerami,to bedzie niezla jazda jak to prawda.

  • 0

    31. ~  2007-08-01 12:11:25  host: p09-13.opera-mini.net

    Tak czekacie aż Play uwolni się z roamu Plusa, to się zdziwicie jaki będzie chu*owy zasięg na macierzystej sieci - przecież to UMTS! Beznadziejny słaby sygnał, o dużej pojemności, ale słaby! Poćwiczycie wewnątrz budynków to Wam szybko się Playa odechce. I bedziecie - szczeg?lnie abonamentowcy Playa z umowami na czas określony jeszcze marzyć o usługach u starych trzech opów! he! he!

  • 0

    32.  2007-08-01 22:51:28

    To sie okaze.

  • 0

    33. ~Gal  2007-08-02 09:52:31  host: 80.50.40.250

    Te, ~ , po pierwsze nie masz nawet tyle odwagi cywilnej aby sie podpisac. Po drugie Ty sie o mnie nie martw, jak trojca nic nie zaproponuje to nawet spojzec nie bede na nich chcial bo na dzien dziejszy mimo wszystko Play ma najlepsza oferte i jest mi kompletnie obojetne czy to Play czy Era. Dla mnie moze to byc nawet jakas Ugabunga jak beda miec dobra oferte. Mi opy łaski nie robia - oni sa dla mnie, nie ja dla nich. I tyle.

  • 0

    34. ~marta  2007-08-02 11:03:16  host: dqr116.neoplus.adsl.tpnet.pl

    w obecnej momencie gdzie każdy statystyczny Plak ma już tel komorkowy opowie powinni sznaowac swoich stalych klientow, a oni w oogle tgo nie robia...Play dzialajacy krotko wiecej zrobil dobrego w ciagu kilku miesiecie niz wielka trojca w ciagu kilku lat...

  • 0

    35. ~  2007-08-02 11:28:57  host: p09-13.opera-mini.net

    *33 - to spróbuj się podpisać jak piszesz z mini opery! Poza tym naucz się czytać ze zrozumieniem bucu. Mój post traktuje o technicznej stronie Playa, a nie o subiektywnych odczuciach. Konkluzja: nic mi po nawet ponad przeciętnej ofercie, gdy będą problemy z zasięgiem. A to że będą (gdy wyskoczą z roamu Plusa) to jestem przekonany na 100% - jak każdy kto interesuje się technologią GSM i UMTS to potwierdzi.

  • 0

    36. ~Kamil  2007-08-06 01:19:51  host: host-2-181.edata.net.pl

    35: przenioslem numer raz to przeniose i drugi raz jak bedzie zle, ale narazie jestem zadowolony i nie bede sie zastanawial co bedzie za rok czy dwa.

  • 0

    37. ~Travis  2007-08-10 19:18:21  host: pc4-130.digicom.net.pl

    Ja jestem w Play i jest OK. Naprawde. I nie zgodze się z opinią *31. Korzystałem już z UMTSu nie tylko w Polsce i jestem przeciwnego zdania. Nie jest tak źle. A zresztą, każdy operator ma w przyszłości zamiar objąć cały kraj zasięgiem UMTS.

  • 0

    38. ~lejlo  2007-08-10 20:26:57  host: cpe00112f8886bb-cm00186845e2f8.cpe.net.cable.rogers.com

    dobrze, ze poczekalem, teraz bede mial wiecej mozliwosci:)

  • 0

    39. ~pitus  2007-08-13 17:30:13  host: 12.71.98.217.tvknet.pl

    a ja mam nadzieje ze w play karta bede jeszcze tansze sms mms i rozmowy

  • 0