Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości wCzwartek wRodzinie

wCzwartek wRodzinie

LuiN 30 Czerwca 2009 18:11

0 0
Już w czwartek 2. lipca zaprezentowana zostanie oferta wRodzinie - efekt współpracy CenterNetu z fundacją Lux Veritatis. Oferta wRodzinie skierowana ma być do społeczności skupionej wokół Radia Maryja, TV Trwam, Wyższej Szkoły Kultury Społecznej i Medialnej, Naszego Dziennika oraz Fundacji Nasza Przyszłość.

Od strony technicznej i logistycznej wprowadzeniem nowej marki, dystrybucją i promocją sprzedaży marki wRodzinie zajmie się należący do NFI Midas CenterNet, który stosowną umowę ze spółką Bonum podpisał 23. czerwca.

Przedstawiciel redakcji TELEPOLIS.PL będzie obecny podczas planowanej na czwartek konferencji prasowej.


Źródło tekstu: CenterNet, wł     

Dodaj do:
w sumie: 77
  • 0

    58. ~  2009-06-30 23:43:06  host: t04-11.opera-mini.net

    A gdyby bylo tak:do wszystkich z play 36gr min,stacjo i w sieci12gr min,sms18gr??wg mnie realne.tyle ze na sieci ptc srodki 12mies nie przepadna jak w orange..np 20pln na 30dni,40pln 80dni, powyzej 60pln 180dni?brak oferty data,tylko glos i sms.mirekb

  • 0

    59. ~sympatyczny  2009-07-01 02:41:41  host: chello087206026073.chello.pl

    @mirekb: dla mnie calkiem sensowna oferta. mysle ze to bedzie cos w tym stylu. jakby to tak dzialalo po wyciagnieciu z pudełka to sam bym moze okazjonalnie kupil taki sterter i wydzwonil. w playu z ktorego korzystam czasem przeszkadza limit 300 min na miesiac ktory czasem mi sie konczy w polowie miesiaca (choc dobre i to), a w heyah to ze nawet po wykonaniu pierwszego polaczenia taryfa data czasem nie jest aktywna choc w iboku niby jest. nie wiem o co chodzi, nie chce mi sie wglebiac ale to po prostu nie dziala czasem... tak wiec taka oferta jak piszesz wRodzinie bez kombinowania i liczenia minut, aktywowania pakietow, kopania sie z aktywacja dataplanu znalazlby zwolennikow pewnie. @57 i inni: ojciec Rydzyk nie liczy na cud. liczy na milion do dwoch placacych klientow, a tacy jak my ktorzy korzystamy z play i podobnych nie sa mu konieczni do zrealizowania takiego biznesplanu. i dobrze.

  • 0

    60. ~  2009-07-01 04:59:31  host: 212-102-24-234.adsl.inetia.pl

    Kto ma rydzyka w rodzinie, tego bida ominie :D

  • 0

    61. ~lekarz jacksona  2009-07-01 07:01:30  host: chello087206247220.chello.pl

    wreszcie ktoś podejmie walkę z playem bo dotąd to tylko biedrona i kerfurmova próbowali walczyć o pacjenta.

  • 0

    62. ~  2009-07-01 08:23:54  host: chello084010081107.chello.pl

    do 57 zal mi ciebie synu bo na ulge w ceremoni pogrzebowej to nie masz co liczyc i darmowy pogrzeb jak dla ciebie to 200% płatny

  • 0

    63.  2009-07-01 09:11:19

    Denne komentarze niektórzy tu umieszczają. Jak tylko słyszą słowo Rydzyk to dostają gęsiej skórki. A w życiu nie słuchali Radia Maryja.Zresztą ja im życze jak najlepiej. Niech dadzą jako pierwsi za jakiś czas darmowe rozmowy wewnątrzsieciowe bez haczyków, to dopiero będzie rewolucja.

  • 0

    64. ~Allan  2009-07-01 09:24:10  host: ackp5.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Bedzie bardzo tanio do wszystkich polskich sieci, bo taka jest tylko W Rodzinie :P Do calej reszty, czyli tych niepolskich beda za to kasowac jak za polaczenia miedzynarodowe :P

  • 0

    65.  2009-07-01 09:32:32

    Przecież babcie i dziadkowie związani Radiem Maryja i Telewizją Trwam chcą też dzwonić do swoich dzieci i wnuczków mających numery w innych sieciach. Poza tym osoby mają często niskie emerytury i renty. W związku z tym połączenia do innych operatorów też powinny być i zapewne będą tanie.

  • 0

    66. ~  2009-07-01 09:34:33  host: nat05.rtk.net.pl

    do 65: no nie wiem - jak by tak ojciec Rydzyk dbał o to że babcie i dziadki są biedne to by dał startery wRodzinie za 5-9zł - a dał bo 20zł - to chyba już o czymś świadczy - prawda??

  • 0

    67.  2009-07-01 09:40:44

    skąd masz takie info że starter 20 zł? Zresztą tanie startery są dobre do testowania taryfy - a w tym przypadku nabywcy będą już zdecydowani na jej stałe użytkowanie. Więc te ewentualne 20 zł i tak szybko wykorzystają.

  • 0

    68.  2009-07-01 09:51:37

    53: http://www.carrefourmova.pl/files/regulaminy-i-cenniki/cp_teleco m_regulamin_oferty_promocyjnej_minuty_po_doladowaniu.pdf

  • 0

    69. ~Adun  2009-07-01 09:56:37  host: plus-96-101.polkomtel.com.pl

    19 gr w ramach sieci sieci 49 gr do W3 79 gr do P4 Starter 20PLN Oferta średnio kiepska, ale przecież tu nie o stawki chodzi. Pozdrawiam

  • 0

    70. ~Adun  2009-07-01 09:59:15  host: plus-96-101.polkomtel.com.pl

    Napewno taniej niż w TPSA, ale rewolucji nie będzie ze stawką podstawową 49 gr. Rewolucja będzie na jesień.

  • 0

    71. ~  2009-07-01 10:04:18  host: nat05.rtk.net.pl

    do Adun: 19gr/min to ja mam do wszystkich polskich sieci (wraz z play np) i do tego 50MB netu za free co 30dni. Jeśli wRodzinie dadzą takie stawki jak Ty piszesz - to jedno co mi przychodzi do głowy - to pytanie " ojcze Rydzyk - a Ty z czym do ludzi, no z czym??"

  • 0

    72. ~  2009-07-01 10:11:33  host: nat05.rtk.net.pl

    ale prawda jest też taka że ewentualny sukces lub porażka projektu "w Rodzinie" to jest być albo nie być CenterNetu. Jeśli będzie porażka to innymi sposobami trudno będzie się Karkosikowi "wbić" w w polski rynek telekomunikacyjny i nazbierać tyle klientów...

  • 0

    73. ~Adun  2009-07-01 10:18:07  host: plus-96-101.polkomtel.com.pl

    Wiesz ja mam do wszystkich polskich sieci 0gr/min. A Ojciec R. przecież nie chce zrewolucjonizować rynku. Ludzie kupią dla innych argumentów. Bo to polskie, bo antenę RM mają za free, a na karcie SIM będzę wizerunek świętego. Taki nowoczesny medalik do darmowej łączności z Ojcem R. Z tym wizreunkiem czoywiście żartuję. Ale faktycznie połączenia na antenę RM mają być za free i docelowo w ramach sieci "wRodzinie" również ma być w niedalekiej przyszłości za free. Oczywiście, że sukces będzie. Może nie na miarę Heyah czy Playa, ale wbija się na rynek i pozostaną na wieki wieków.

  • 0

    74. ~sympatyczny  2009-07-01 12:44:05  host: chello087206026073.chello.pl

    49 groszy poza siec to niech sobie maja, ok. ale 19 to ma byc najtaniej jak sie da w sieci? tak sobie, nawet biorac pod uwage pozycjonowanie oferty i grupe docelowa...

  • 0

    75. ~  2009-07-02 08:30:56  host: t04-10.opera-mini.net

    no dzisiaj jest czwartek. to przekonamy sie czy wRodzinie bedzie najdroższa lub jedna z najdroższych połączeń jakie daja nam operatorzy czy moze zaskocza wszystkich naprawde niskimi stawkami za polaczenia głosowe?

  • 0

    76. ~  2009-07-02 09:43:53  host: 94.254.152.200

    o której godzinie można się spodziewać szczegółów tej oferty?

  • 0

    77. ~boomshanka  2009-07-02 10:00:11  host: aars166.neoplus.adsl.tpnet.pl

    do 76. o 13.00

Dodaj swoją opinię