Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości "Ważny telefon" w Plusie - nowa odsłona

"Ważny telefon" w Plusie - nowa odsłona

sirmark 5 Sierpnia 2008 11:39

1 0
Od 6. sierpnia rusza w Plusie nowa odsłona promocji dla klientów indywidualnych Ważny Telefon, a w niej nowe telefony.

W promocji pojawi się pięć nowych telefonów: Nokia E66, Nokia E71, Samsung SGH-L700, Samsung SGH-L170 oraz Motorola ROKR E8.

Zobacz: regulamin promocji Ważny telefon.



Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 26
  • 0

    7. ~  2008-08-05 12:55:03  host: f142-052.opera-mini.net

    Nie, ja nie chce w ogole tego fona. Ale to jest abo dla prezesow firm, a nie zwyklych ludzi :-D

  • 0

    8. ~denis  2008-08-05 12:57:50  host: 195-205-75-50.mtk-tv.pl

    #5 Pisząc jeszcze jaśniej, koszt 2 letniej umowy 24x150+499 to prawie 4100zł, jeżeli chodzi Ci tylko o telefon to mocno się zastanów...

  • 0

    9. ~ona  2008-08-05 12:57:55  host: cerber.gddp.lublin.pl

    Nie ma sensu brać lepiej kupić na allegro, niż wiązać sie z wysokim abo na 2 lata, jeszcze bez pakietów na stacjonarne, z ilością minut w abon która u konkurencji jest większa.kupię sobie na alegro i też będzie waży telefon:)

  • 0

    10. ~denis  2008-08-05 12:59:58  host: 195-205-75-50.mtk-tv.pl

    #7 no właśnie..

  • 0

    11. ~o  2008-08-05 13:21:51  host: acxe222.neoplus.adsl.tpnet.pl

    7. to Ty nie widziales abo dla prezesow firm.. 60groszy stawka za minute i Ty piszesz ze to dla prezesow?

  • 0

    12. ~yoyo  2008-08-05 13:25:04  host: ach2.internetdsl.tpnet.pl

    No i tak niestety są traktowani klienci indywidualni, wychodzi 4000zł za tel. Całe szczęście w umowach korporacyjnych dla przedsiębiorstw wygląda to nieco inaczej. Bardzo nieco ;)

  • 0

    13.  2008-08-05 13:33:34

    @12: 4000zł to wychodzi za usługi. Nikt nie każe Ci brać abo za 150zł skoro Ci on nie potrzebny! Weź sobie taki za 25zł a telefon kup na allegro, ale jeśli potrzebny Ci abo za 150zł to po kiego grzyba masz brać fona na allegro czy gdziekolwiek indziej? To jest oferta dla ludzi którzy dużo gadają i taki abo 150zł to i czasami za mało dla nich.

  • 0

    14.  2008-08-05 13:42:56

    nie przesadzajcie w tym umowach jest dużo ciekawych zniżek i minut wiec te 150 to nie tylko suchy abonament ale dożo minut zniżki na internet itp...

  • 0

    15. ~ona  2008-08-05 14:10:18  host: cerber.gddp.lublin.pl

    jaka zniżka?zniżka to jest wtedy jak masz coś taniej a tu to nie ma nic. w ramach abo wykorzystujesz minuty,sms, internet,ale to jest wszędzie. ja tu zniżek nie widze.,ot może pakiet jest przez rok ileś minut w plusie które pewnie schodzą po głównym abo

  • 0

    16. ~dj_dlugi  2008-08-05 14:11:00  host: gate-dialog-ekosystem.zgora.dialog.net.pl

    i znowu wraca pytanie.. skąd operator bierze ceny aparatów "na warunkach ogólnych"... ale co tam ;)

  • 0

    17. ~Hunter  2008-08-05 14:26:44  host: 213.25.189.50

    to ma byc wogole oferta? 400zl za nokie e71 w abo za 150zl? Koszt telefonu to jest przy umowie na 24 miesiace ok 30% z abonamentu. Potwierdza to fakt ze jak sie bierze abo na 24 miesiace bez telefonu to cena jest o ok 30% nizsza. 30% z 150zl to 50zl. 50zl x 24 to 1200zl. 1200zl + 400zl to 1600zl!!! Zobaczcie sobie ile kosztuje nowka e71 na allegro :P No chyba, ze w abo telefon nie jest wliczony czyli jest duzo darmowych minut. ale to musialo by ich byc chyba ze 400 (bo rozumiem ze to sa ceny netto):P

  • 0

    18. ~cq  2008-08-05 15:39:56  host: pb131.bilgoraj.sdi.tpnet.pl

    w abo za 150 pln brutto masz 500 min do wszystkich i 500 do sieci plus wiele usług dodatkowych jak darmo numer, pakiedo sieci czy na przykład super sprawa jak koszt poł za granice z pakietu darmowych w przeliczeniu 1:1

  • 0

    19. ~barman  2008-08-05 16:53:25  host: barman.brzeziny.net

    18: chyba 300, a nie 500...

  • 0

    20. ~ja  2008-08-05 17:34:52  host: cgc77.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ~15: zeby cos komentowac to najpierw trzeba sie wczytac dokladnie, osoby piszace o znizkach dobrze widza

  • 0

    21.  2008-08-05 18:00:16

    Dziwna dyskusja... Jeśłi ktoś dużo dwoni, to abonament 150 zł nie jest wysoki... Sam nieraz więcej wydzwonię miesięcznie. Chociaż nie stale - dlatego mam aonament za 75 zł netto a nie 150 czy 100.

  • 0

    22. ~:/  2008-08-05 22:24:27  host: host8925215100.3s.pl

    W abonamentach od 150 zł koszt minuty to 60 groszy. To chyba jakiś żart, konkurencja przy niższych planach ma za 49 groszy.

  • 0

    23.  2008-08-05 22:34:15

    Dziwne są te wasze obliczenia 4000zl za telefon? sam telefon... Duży plus dla Plusa za Rokra

  • 0

    24. ~Pawelo  2008-08-06 01:05:02  host: chv161.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Rokr E8 jest świetny. Pozatym Plus wchodzi jeszcze z nowatorskim serwisem muzodajnia.pl z muzyką za grosze. Oby tak dalej ;]

  • 0

    25. ~michhh  2008-08-06 12:59:11  host: 86-98-n1.aster.pl

    Muzodajna wychodzi bardzo tanio.A teraz nawet czytalem ze działa na WAP wiec mozna praktycznie w kazdym miejscu sciagac muze.

  • 0

    26. ~biil  2008-08-07 21:38:30  host: aayi106.neoplus.adsl.tpnet.pl

    fajna była ta reklama Ważnego Telefonu, która chodziła kiedyś po wrzucie :) nie wiem czy teraz ta sama wyjdzie na top, ale tamta była naprawdę dobra - jak rzadko kiedy można było spotkać fajny humor i ciekawą grę słów. Motka e8 na pewno ma fajny design i nie można jej odmówić bajerów. nie wiem jak jakościowo wypada w porównaniu z walkmanami se, ale jest telefonem, który zasługuje na uwagę. plus ostatnio zaskakuje mocno muzycznymi promocjami. muzodajnia rzeczywiście fajnie wygląda. na iTunes jest drożej. w Polsce chyba trudno o tańszą muzykę. ciekaw jestem co Era zrobi ze swoim sklepem, ale jak czytałem ile się Plus namęczył i dołożył z własnej kieszeni, żeby takie ceny były, to sądzę, że będzie trudno to pobić.

Dodaj swoją opinię