Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Warto kupować Netię

Warto kupować Netię

WitekT 21 Marca 2005 11:37

0 0
Z trzymaj do akumuluj podwyższyli analitycy Domu Maklerskiego BZ WBK rekomendację dla akcji Netii pomimo obniżenia wartości godziwej o 2% do 4,6 zł.

Ze względu na 7% potencjał wzrostu podwyższamy rekomendację dla Netii – czytamy w raporcie z 4 marca. Analitycy uważają, że w kolejnych latach Netia powinna utrzymać marżę EBITDA na poziomie 36%, z jednoczesnym wzrostem marży FCF do 19% w 2006 r. z 17,8% w 2004 r.


Źródło tekstu: Puls Biznesu, wł     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-158-15-97.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

W jaki sposób najczęściej oglądasz transmisje meczów piłki nożne podczas tegorocznego mundialu?

Jakość i płynność gry - tego online szukają kibice

 

Zobacz wynik | Opinie (1)

Archiwum Ankiet