Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Warszawskie kłopoty z komórkami

Warszawskie kłopoty z komórkami

WitekT 12 Maja 2005 13:21

0 0

Warszawscy abonenci bezprzewodowej sieci telefonii stacjonarnej Sferia zostali poinformowani, że 16. i 17. maja mogą wystąpić przerwy w działaniu sieci.

Operator nie wyjaśnił, z jakiego powodu sieć Sferia, wykorzystująca technologię CDMA, może przerwać działalność. Jest to najprawdopodobniej związane z odbywającym się w tych dniach w Warszawie szczytem Rady Europy i związanymi z tym rygorami bezpieczeństwa.
Urząd Regulacji Telekomunikacji i Poczty Zgodnie z prawem URTiP może zażądać od operatorów wyłączenia sieci ze względów na bezpieczeństwo. Już teraz zażądał od nich informacji o możliwości wyłączenia sieci w niektórych rejonach Warszawy.

Źródło tekstu: Rzeczpospolita     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-224-216-155.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Jak oceniasz wakacyjną promocję sieci Play?

Internet na lato za darmo w Play

 

Zobacz wynik | Opinie (9)

Archiwum Ankiet