Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Warszawska konferencja Nokii z wiceprezesem koncernu

Warszawska konferencja Nokii z wiceprezesem koncernu

WitekT 22 Czerwca 2005 15:48

0 0

Tegoroczna konferencja IDC Mobility Roadshow CEE 2005 jest przygotowywana we współpracy z firmą Nokia. Panele i dyskusje poświęcone mobilnym rozwiązaniom w przedsiębiorstwie odbędą się 23. czerwca w warszawskim hotelu Westin.

Jednym z wybitnych specjalistów zaproszonych na konferencję jest Bob Brace, Wiceprezes Nokia Enterprise Solutions. O 10:30 Brace wygłosi referat zatytułowany Business Mobility. Obok niego wystąpią także inni eksperci, których wykładom towarzyszyć będą dyskusje panelowe.

Referaty i dyskusje skupią się na rozwiązaniach, które pomagają firmie zwiększyć konkurencyjność oraz wydajność pracowników. Poruszony zostanie także temat wpływu mobilności na rozwój korporacji oraz całego społeczeństwa. Uczestnicy konferencji zastanawiać się będą nad tym, w jaki sposób wykorzystanie mobilnych urządzeń może pomóc niepełnosprawnym w pracy zawodowej.
Bob Brace, Wiceprezes Nokia Enterprise Solutions, pracuje w branży telekomunikacyjnej od ponad 30 lat i jest uznawany przez środowisko międzynarodowe za "guru" IP i mobilnej komunikacji. Od 1997 r. zajmował się marketingiem wiodących na rynku zabezpieczeń sieci firmy Nokia oraz rozwiązaniami sieci lokalnej. Następnie zajął się mobilnymi rozwiązaniami dla działu do spraw rozwiązań internetowych w Nokia Internet Communications.

W październiku 2003 r. utworzono Nokia Enterprise Solutions z główną siedzibą w Nowym Jorku. Bob Brace od razu objął tam stanowisko wiceprezesa.

Źródło tekstu: Nokia     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-196-110-222.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Najlepszy smartfon do 2000 zł to:

Polecane smartfony - maj 2018

 

Zobacz wynik | Opinie (2)

Archiwum Ankiet