Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Wapacz zmienił właściciela

Wapacz zmienił właściciela

WitekT 28 Czerwca 2005 09:00

0 0

Od 1. czerwca serwis Wapacz stał się własnością warszawskiej spółki EL2.

Dotychczasowy właściciel serwisu - EnterNet objął zaś 30% udziałów w EL2. Obie firmy ściśle współpracowały ze sobą przy realizacji dużych projektów.

Połączenie z Wapaczem pozwala nam oferować kompleksowe usługi i w pełni kontrolować ich jakość. Oprócz wzmocnienia produktowego do naszego zespołu dołączają fachowcy z wieloletnim doświadczeniem w zakresie technologii internetowych i mobilnej rozrywki. Wspólnie podołamy nie tylko każdemu zleceniu, ale stworzymy nową wartość na polskim rynku - mówi Andrzej Ziemiński, Prezes Zarządu EL2 sp. z o.o.
Rezultaty fuzji klienci dostrzegą natychmiast w postaci nowych lub ulepszonych produktów i usług. Uzupełniająca się oferta i kompetencje, wspólna realizacja kilkunastu dużych projektów, olbrzymie wzajemne zaufanie - po prostu musieliśmy się połączyć - mówi Wojciech Przyłęcki, Prezes EnterNet sp. z o.o. i nowy Dyrektor ds. Rozwoju Technologii w EL2.

Rozwijamy się, bo patrzymy naprzód. Widzimy nie tylko szanse, ale i zagrożenia. Łączymy siły żeby wspólnie podołać wyzwaniom i rosnącym oczekiwaniom Klientów. Doświadczenie, technologia, kontent, kreacja - połączenie tych elementów gwarantuje sukces i zwiększenie udziałów w rynku. EL2 wszystkie te atuty posiada - podsumowuje Andrzej Ziemiński.

Źródło tekstu: Wirtualne Media     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-162-229-109.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Kanały TV, które najczęściej oglądasz, pochodzą z:

Krakowscy policjanci przerwali nielegalny proceder

 

Zobacz wynik | Opinie (4)

Archiwum Ankiet