Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości WAP coraz popularniejszy

WAP coraz popularniejszy

WitekT 27 Sierpnia 2004 13:37

0 0
Zgodnie z informacjami Mobile Data Association WAP staje się na Wyspach Brytyjskich coraz bardziej popularny. W drugim kwartale abonenci wszystkich sieci obejrzeli ponad miliard stron WAP, co stanowi wzrost o 42% w stosunku do tego samego okresu poprzedniego roku.

Mimo wielu głosów sceptycznych podczas wdrażania WAP-u w tej chwili jest to technologia, na której operatorzy uruchamiają swoje własne portale dla telefonów komórkowych, tak jak chociażby O2 Active czy Vodafone live! (a w Polsce Era Omnix).

Jeżeli aktualne trendy utrzymają się, MDA przewiduje, że w całym 2004 roku abonenci obejrzą ponad 13 mld stron.


Źródło tekstu: infoSync World     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-167-243-214.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Jaka jest maksymalna szybkość Internetu (download), z którego najczęściej korzystasz?

Szybkość polskiego Internetu na tle świata według Speedtest.net

 

Zobacz wynik | Opinie (6)

Archiwum Ankiet