Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Walentynkowy konkurs SMS-owy zakończony

Walentynkowy konkurs SMS-owy zakończony

WitekT 5 Maja 2005 11:24

0 0

walentynki mTrwający półtora miesiąca konkurs Era Zakochanych został wczoraj zakończony ceremonią wręczenia nagród przed salonem sieci Era, na ulicy Puławskiej 15 w Warszawie.

Uczestnicy konkursu mieli za zadanie odgadywać słowa na podstawie ich pierwszych i ostatnich liter. Zabawa cieszyła się ogromną popularnością - wzięło w niej udział kilkaset tysięcy osób. W trakcie trwania konkursu rozdano blisko tysiąc nagród rzeczowych, m.in. telefonów komórkowych, zestawów kina domowego, aparatów cyfrowych i radiomagnetofonów. Każdy z uczestników konkursu otrzymał nagrodę "gwarantowaną" do ściągnięcia na telefon komórkowy (do wyboru spośród dzwonków i tapet dostępnych na Era Omnix, bądź subskrypcji codziennego horoskopu).

Zwycięzca, który zgromadził największą ilość punktów, otrzymał kluczyki do nowego Citroena C4. Nagrodę wręczył Dyrektor Departamentu Mobilnych Usług dla Rynku Prywatnego, Krzysztof Dzięcioł. Zadowolenie naszych Klientów z szerokiej oferty usług sieci Era i ich najwyższej jakości jest dla nas niezwykle ważne. Wspaniale jest widzieć radość i uśmiechy na twarzach zwycięzców konkursu - mówił Krzysztof Dzięcioł.
Realizatorem Ery Zakochanych była Agencja Marketingu Mobilnego EL2, odpowiedzialna za opracowanie strategii, mechaniki i kreacji konkursu, obsługę komunikacji SMS i WAP, działania związane z logistyką nagród oraz obsługę infolinii.

Na zdjęciu od lewej:
Krzysztof Dzięcioł, Dyrektor Departamentu Mobilnych Usług dla Rynku Prywatnego PTC,
Miłosz B. z Wrocławia, zwycięzca konkursu i zdobywca nagrody głównej,
Andrzej Ziemiński, Prezes Zarządu Agencji Marketingu Mobilnego EL2.

Źródło tekstu: EL2     

Dodaj do:
w sumie: 4
 • 0

  1. ~jedrek  2005-05-05 15:48:00  host: dpz242.neoplus.adsl.tpnet.pl

  upiekło mu się

 • 0

  2. ~ujto  2005-05-06 19:42:00  host: dqn237.neoplus.adsl.tpnet.pl

  gratulacje nieszczere:)

 • 0

  3. ~jurbik  2005-05-10 15:58:00  host: dpp197.neoplus.adsl.tpnet.pl

  szczerzxe zazdroszcze

 • 0

  4. ~niakara  2005-05-12 18:10:00  host: dqp86.neoplus.adsl.tpnet.pl

  och zeby tak cos wygrac, czekam na kolejna edyucjie

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-81-105-205.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy uruchamianie Windowsa 10 na urządzeniach mobilnych z Androidem ma sens?

Na smartfonach Huaweia można uruchomić Windowsa 10 dzięki chmurze

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet