Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Walentynkowy konkurs Ery

Walentynkowy konkurs Ery

WitekT 14 Stycznia 2005 12:31

0 0

Specjalnie z myślą o wszystkich Zakochanych sieć Era przygotowała wielki konkurs, w którym do wygrania jest wiele bardzo wartościowych nagród, a wśród nich: Citroën C4, weekend w Paryżu, telewizor plazmowy, sprzęt Sony, złota biżuteria i wiele innych.

Konkurs trwa od 12 stycznia do 22 lutego 2005r. i będzie toczył się w trzech etapach.

ZAKOCHANE DNI – od 12 stycznia do 8 lutego, od poniedziałku do piątku można codziennie wygrać 31 nagród – m.in. kamerę, biżuterię, markowe wody toaletowe, odtwarzacz mp3, zestaw Era Tak Tak. Wystarczy tylko odpowiedzieć na zadane SMS-em pytanie i odgadnąć przesłane słowo na podstawie pierwszej i ostatniej litery wyrazu. Zwycięzcami zostaną osoby, które najszybciej odgadną konkursowe słowa.

MIŁOSNE WEEKENDY – 15-16 stycznia, 22-23 stycznia, 29-30 stycznia oraz 5-6 lutego wszyscy Zakochani użytkownicy sieci Era mogą wygrać zestaw kina domowego Sony, aparat cyfrowy Sony, radiomagnetofon Sony, Zestaw Era Tak Tak z telefonem i wiele innych cennych nagród. Zwycięzcami zostaną osoby, które zbiorą największą ilość punktów za poprawne odpowiedzi w konkursie (właściwa odpowiedź to +1 pkt, a błędna –1 pkt).

WALENTYNKOWY FINAŁ – wielki finał konkursu to szansa na wygranie supernagród, a wśród nich Citroëna C4, weekendu w Paryżu, telewizora Sony i kompletu złotych zegarków Tissot. Wygrają Era Zakochani, którzy zbiorą największą ilość punktów za odpowiedzi w konkursie.
Oprócz wymienionych wyżej nagród przygotowane są też specjalne NAGRODY DLA WYTRWAŁYCH – najbardziej aktywni uczestnicy konkursu mają szansę na wygranie Telewizora Plazmowego 37" marki Panasonic. Przygotowane jest też wiele wartościowych gadżetów sieci Era.

Żaden Zakochany nie zostanie bez nagrody – dla wszystkich, którzy wezmą udział w konkursie przeznaczone są NAGRODY GWARANTOWANE – gadżety do telefonu oraz 7-dniowa darmowa prenumerata serwisu SMS Horoskop klasyczny dzienny.

Aby zagrać, wystarczy wysłać SMS o treści ERA na numer 7200, a następnie odgadnąć zadane SMS-em pytanie i słowo na podstawie jego pierwszej i ostatniej litery. Odpowiedź należy wysłać pod ten sam numer. Koszt SMS-a to 2,44 z VAT. Można również wziąć udział w konkursie za pomocą Era Omnix lub SIM Extra.

Do konkursu można również zaprosić znajomych Zakochanych – wystarczy wysłać SMS o treści GRAJ wraz z numerem zapraszanej osoby (np. GRAJ 606604123)- każda osoba która rozpocznie grę, to dodatkowe 5 punktów dla zapraszającego gracza. Również osoba zaproszona jak zagra, otrzyma 5 punktów.

Szczegóły ma stronie www.era.pl.

Źródło tekstu: Era     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-80-198-173.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy uważasz, że Play zdąży pokryć własnym zasięgiem całą Polskę do 2020 roku?

Play ma 6000 stacji BTS

 

Zobacz wynik | Opinie (2)

Archiwum Ankiet