Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Walentynkowy konkurs Ery

Walentynkowy konkurs Ery

WitekT 14 Stycznia 2005 12:31

0 0

Specjalnie z myślą o wszystkich Zakochanych sieć Era przygotowała wielki konkurs, w którym do wygrania jest wiele bardzo wartościowych nagród, a wśród nich: Citroën C4, weekend w Paryżu, telewizor plazmowy, sprzęt Sony, złota biżuteria i wiele innych.

Konkurs trwa od 12 stycznia do 22 lutego 2005r. i będzie toczył się w trzech etapach.

ZAKOCHANE DNI – od 12 stycznia do 8 lutego, od poniedziałku do piątku można codziennie wygrać 31 nagród – m.in. kamerę, biżuterię, markowe wody toaletowe, odtwarzacz mp3, zestaw Era Tak Tak. Wystarczy tylko odpowiedzieć na zadane SMS-em pytanie i odgadnąć przesłane słowo na podstawie pierwszej i ostatniej litery wyrazu. Zwycięzcami zostaną osoby, które najszybciej odgadną konkursowe słowa.

MIŁOSNE WEEKENDY – 15-16 stycznia, 22-23 stycznia, 29-30 stycznia oraz 5-6 lutego wszyscy Zakochani użytkownicy sieci Era mogą wygrać zestaw kina domowego Sony, aparat cyfrowy Sony, radiomagnetofon Sony, Zestaw Era Tak Tak z telefonem i wiele innych cennych nagród. Zwycięzcami zostaną osoby, które zbiorą największą ilość punktów za poprawne odpowiedzi w konkursie (właściwa odpowiedź to +1 pkt, a błędna –1 pkt).

WALENTYNKOWY FINAŁ – wielki finał konkursu to szansa na wygranie supernagród, a wśród nich Citroëna C4, weekendu w Paryżu, telewizora Sony i kompletu złotych zegarków Tissot. Wygrają Era Zakochani, którzy zbiorą największą ilość punktów za odpowiedzi w konkursie.
Oprócz wymienionych wyżej nagród przygotowane są też specjalne NAGRODY DLA WYTRWAŁYCH – najbardziej aktywni uczestnicy konkursu mają szansę na wygranie Telewizora Plazmowego 37" marki Panasonic. Przygotowane jest też wiele wartościowych gadżetów sieci Era.

Żaden Zakochany nie zostanie bez nagrody – dla wszystkich, którzy wezmą udział w konkursie przeznaczone są NAGRODY GWARANTOWANE – gadżety do telefonu oraz 7-dniowa darmowa prenumerata serwisu SMS Horoskop klasyczny dzienny.

Aby zagrać, wystarczy wysłać SMS o treści ERA na numer 7200, a następnie odgadnąć zadane SMS-em pytanie i słowo na podstawie jego pierwszej i ostatniej litery. Odpowiedź należy wysłać pod ten sam numer. Koszt SMS-a to 2,44 z VAT. Można również wziąć udział w konkursie za pomocą Era Omnix lub SIM Extra.

Do konkursu można również zaprosić znajomych Zakochanych – wystarczy wysłać SMS o treści GRAJ wraz z numerem zapraszanej osoby (np. GRAJ 606604123)- każda osoba która rozpocznie grę, to dodatkowe 5 punktów dla zapraszającego gracza. Również osoba zaproszona jak zagra, otrzyma 5 punktów.

Szczegóły ma stronie www.era.pl.

Źródło tekstu: Era     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-234-65-78.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.