Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Walentynkowe promocje w Play

Walentynkowe promocje w Play

sirmark 14 Lutego 2013 01:40

10 0

Doładowując 14. lutego konto Play otrzymać można dodatkowo 75% wartości doładowania. Jest też coś dla posiadaczy abonamentów.



Aby otrzymać bonus należy doładować konto poprzez profil Play na Facebooku lub na stronie play.pl.

Wartość jednorazowego doładowania Bonus
5-10 zł 15% wartości doładowania
11-50 zł 50% wartości doładowania
51 zł i więcej 75% wartości doładowania

Bonus zostanie przyznany w ciągu 24h i ważny jest 30 dni kalendarzowych. Oferta dostępna dla klientów korzystających z oferty Play na Kartę, Play na Kartę Lubię to!, Play Fresh oraz oferty Red Bull Mobile na Kartę.




Dla abonamentowców operator proponuje promocję na pakiety minut - za darmo przez pierwszy miesiąc.

play promo abonament pakiety

Zobacz: regulamin promocji doładowań.

Źródło tekstu: Play, wł     

Dodaj do:

Tagi: doładowanie | play

w sumie: 36
  • 0

    19. ~ATAM GADACIE !!!  2013-02-14 09:54:53  host: 133-220.nitka.net.pl

    Ja mam sieć Play na kartę i Verginmobile na kartę (w wergin do każdego doładowania dają 50 procent extra ważne przez rok !!!!,a jeszcze mam 2013sms do wszystkich za free do końca roku,na święta w Verginmobile dostałem bonusa 25pln do wszystkich sieci ważne przez rok!!!!,powiedzcie mi JAKA SIEĆ TAK DBA O KLIENTÓW PREPAID ????????)

  • 2

    20. ~  2013-02-14 10:16:08  host: 178-37-101-153.adsl.inetia.pl

    Super promocja. Jedyna sieć co daje coś prosto i korzystnie. A marudów to tylko zazdrość ściska bo ich sieć nic nie dała a jak da to tylko do własnej sieci i na parę dni lub dla wybranych i to jeszcze trzeba 2x ładować. Mam takich dwóch maruderów w rodzinie co psioczą na Play ile się da. Siedzią w Orange pop i płacą 80gr do Play. Wściekli bo ja mam Play i mają drogo. Mówię, zmień operatora lub taryfę. Eee tam. Po co, jak tyle lat mam. Mają tysiąc wymówek a przyczyna jedna. Lenistwo i strach bo trzeba wsiąść do autobusu i pojechać, wydać na bilet 8 zł tam i z powrotem. Według nich szkoda kasy. Wszędzie latają lecz do punktu nie pójdą. Ręce opadają. Mam nadzieję, że takich ludzi jest mało.

  • -2

    21. ~  2013-02-14 10:22:40  host: v61-08.opera-mini.net

    1 i 2. He he Wy macie tak w promocji na Walentynki, a ja w Orange mam na co dzień :-)

  • 0

    22.  2013-02-14 10:23:40

    Może ktoś mi w skrócie wytłumaczyć jakim sposobem można przedłużyć dodatkowy bonus? Taryfa to "Play na Kartę" Pozdrawiam

  • 0

    24. ~  2013-02-14 10:42:20  host: v61-08.opera-mini.net

    23. Promocja jest dla wszystkich plejowców.

  • 0

    25. ~?  2013-02-14 10:46:00  host: public-gprs547819.centertel.pl

    23.A Twoja sieć jaką ma promocję?

  • 1

    26. ~  2013-02-14 10:59:12  host: acvc154.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @ Twoja promocja polega na cenie 80 gr za minute do Play ? Zadaj pytanie prezesowi swojej sieci czemu tyle z ciebie zdziera skoro mtr od początku roku spadł chyba do 8 groszy.

  • 0

    27. ~pomocy  2013-02-14 11:51:43  host: static-78-9-146-209.ssp.dialog.net.pl

    witam, prosze o pomoc to bardzo wazne. nie jestem pewien czy mam stare lubie to, czy nowe lubie to, a podejrzewam ze promocja obowiazuje tylko w nowym lubie to. da sie to jakos sprawdzic? chyba raczej mam stare bo mialo jakies lepsze warunki. w takim razie promocja nie jest dla mnie? moge szybciutko przeniesc sie do nowego lubie to ze starego, nie tracac pieniedzy ani megabajtow itp.?

  • 0

    28.  2013-02-14 12:13:39

    @27 z regulaminu wynika że działa na "starym" Lubię To. Ja załadowałem i dostałem bonus. Włącz program doładowań - koszt 1 zł. Załadowałem 2x51 zł. Konto główne 102 zł., promocyjny pakiet złotówek 76,50 zł., 2 GB danych z lejkiem na 5 miesięcy, program doładowań ( 30 minut do Play i na stacjonarne, 30 minut do wszystkich, dodatkowe 20 zł. do promocyjnego pakietu złotówek). Promocyjny pakiet złotówek po 30 dniach można przedłużyć pakietami 10 za 5, 15 za 10, doładowaniem za 5 zł. przez faceshita itp. Efektywna stawka wyjdzie 10 gr. do wszystkich i 2 GB danych. Można ładować w innej taryfie np. Play na Kartę. Tam się dostanie darmo w Play zamiast internetu, Formułę 4.0 ale nie ma programu doładowań i niektórych pakietów.

  • 0

    29. ~klimass  2013-02-14 12:15:42  host: 217-67-201-162.itsa.net.pl

    Fajna promocja dla ludzi, którzy używają prepaida umiarkowanie. @pomocy - zadzwoń 790-500-500 i się dowiedz, albo jak Ci szkoda 1zł to zaloguj się na 24.play.pl i zrób zgłoszenie. Po co to się o takie rzeczy na forum pytać...

  • 0

    30.  2013-02-14 12:22:28

    @27 Aby sprawdzić, czy Oferta Promocyjna została aktywowana należy wybrać i zatwierdzić na klawiaturze telefonu kod *111*49*1#

  • 0

    31. ~dzieki.za.pomoc  2013-02-14 12:59:50  host: static-78-9-146-209.ssp.dialog.net.pl

    to ja, @pomocy, dzieki @aero2 user za pomoc. jestes pyszny!

  • 0

    32. ~  2013-02-14 14:15:07  host: ip-78-30-108-43.free.aero2.net.pl

    Nie wykorzystam w 30 dni, mam duzo znajomych w play a jak kupie darmowe w sieci i dostane smsy to na co? danych uzywam malo, bo mnie smartfonowy inet nie bawi. Gdyby szly na glowne konto, to w wakacje zachomikowane po ladowaniu przez rok poszly by na roaming, jak co roku. a tajk, nie ma na co.

  • 0

    33. ~  2013-02-14 14:16:44  host: ip-78-30-108-43.free.aero2.net.pl

    a skluzbowo i tak dzwonie ze stacjonarki no limit..... wiec promo zupelnie nie dla mnie , ale fajna. Gdybym mial cisnienie na doladowanie, to bym ladowal za 51 ; D

  • -2

    34. ~  2013-02-14 18:06:11  host: ip-93-154-224-247.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

    Największa słabość tych promocji to krótka ważność bonusu. Innymi słowy: promocja jest haczykiem, który ma służyć nabijaniu kasy Playowi, głupim trzeba być, żeby tego nie widzieć. Ale nie ze mną, Bruner, te numery.

  • 3

    35. ~  2013-02-14 18:18:20  host: 178235040010.bialystok.vectranet.pl

    i co z tego , że 30 dni jak można przedłużyć kodem, który daje 10 za 5 i tak w nieskończoność co 30 dni oczywiście bo kod działa raz na 30 dni.

  • 0

    36. ~  2013-02-14 20:18:18  host: v15-04.opera-mini.net

    35 piszesz ze kod dziala raz na 30 dni wiec nie da sie nim w nieskonczonosc przedluzac. Tylko raz a po 30 dniach kasa znika i juz nie ma czego przedluzyc.

  • 1

    37. ~  2013-02-14 21:32:12  host: 31-41-144-41.net.kth.pl

    @36. Nie wypisuj nieprawdy skoro się nie znasz. Po pierwsze do tej pory udawało się aktywować pakiet 10 za 5 zł co 30 dni przez kilka miesięcy z rzędu pod warunkiem, że aktywację zlecano w coraz późniejszych godzinach. Po drugie jeżeli ktoś nie chce się zastanawiać kiedy i jak najlepiej aktywować ten pakiet zawsze może co drugi miesiąc doładować konto za 5 złotych przez FB i w ten sposób przedłużyć środki promocyjne. Ewentualnie skorzystać z pojawiających się co jakiś czas nowych promocji ze środkami bonusowymi. W innych sieciach takie środki po okresie ich obowiązywania zazwyczaj przepadają.

  • 1

    38.  2013-02-14 21:55:41

    32: To nie potrzebujesz tej promocji i tyle. Promocja dobra co dzwonią do bardzo różnych sieci i aktywnie korzystają z telefonu. Do 34: Ten kto aktywnie korzysta z telefonu z pewnością się ucieszy i dla tej osoby to będzie bardzo dobra promocja. Operator prowadzi biznes więc chyba oczywiste, że w jego interesie leży by też na tym zarobić, a nie małym klientom za kilka złotych miesięcznie rozdawać spore i tak dobre bonusy.

  • 0

    41. ~czaja  2013-02-15 23:08:03  host: 088156053191.olsztyn.vectranet.pl

    he a ja kupiłem w sklepie doładowanie i ***

Dodaj swoją opinię