Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Walentynkowe doładowania w Play

Walentynkowe doładowania w Play

sirmark 13 Lutego 2014 20:24

17 12

play doladowanie walentynki Na 14 lutego, Walentynki, Play przygotował promocję doładowań.



Promocja obowiązuje do końca dnia 14. lutego. Skorzystać mogą z niej klienci ofert na kartę Play, Mini Max na Kartę i Red Bull Mobile, doładowując konto poprzez aplikację Play na Facebooku lub stronę doladowania.play.pl. Zależności od kwoty doładowania przyznawane są bonusy, zgodnie z poniższą tabelą:




Wartość jednorazowego doładowania Bonus
5-10 zł 50 MB
11-25 zł 60 minut do wszystkich sieci
26-50 zł 70% wartości doładowania
51 zł i więcej 200% wartości doładowania

Bonus zostanie przyznany w ciągu 24 godzin i ważny jest 30 dni kalendarzowych od dnia przyznania (z wyjątkiem bonusu MB dla oferty Formuła Mini Max na Kartę).

Zobacz: regulamin promocji

Źródło tekstu: Play, wł     

Dodaj do:

Tagi: doładowanie | play

w sumie: 126
  • -2

    115.  2014-02-16 19:27:53

    @114 Jeżeli jest napisane 200% więcej to nie jest to potrojenie a podwojenie!Patrząc tylko na infografike i nie czytając regulaminu.Nie sądzisz?

  • 1

    116.  2014-02-16 19:47:31

    @marcellove myślenie abstrakcyjne rozwija się intensywnie u dzieci już w 12 roku życia ! 200% więcej od czegokolwiek to ile razy więcej ? Poza tym 51 zł. to Ty miałeś w banku przed doładowaniem. Teraz to Play już mógł przejeść te Twoje 51 zł. a na koncie masz 51 jednostek rozliczeniowych zwanych złotówkami żebyś się nie pogubił.

  • -2

    117.  2014-02-16 20:06:04

    @116 200% więcej to 2razy więcej więc podwojenie!51pln czy to na moim koncie,czy na koncie banku czy to w mojej kieszeni to zawsze będzie jednostka monetarna danego kraju a nie jakieś jednostki rozliczeniowe!

  • 1

    118. ~Calm7  2014-02-16 20:19:15  host: n10-02-02.opera-mini.net

    Czyli matka ma troje Marcelków, i Marcelek się potroił, a nie podwoił. Stąd potrojenie, a nie podwojenie Marcelków :-D

  • -2

    119.  2014-02-16 20:29:18

    @118 Po pierwsze nie "troje" a "trzech".Po drugie za pierwszego Marcelka zapłaciła a 2 pozostałych dostała gratis.Dalej podwojenie!

  • 0

    120. ~Calm7  2014-02-16 20:48:01  host: n10-02-02.opera-mini.net

    A Marcel to się podwoił matce, czy potroił ..? :-D Widzi teraz Marcelki podwójnie, czy potrójnie? :-D :-D

  • 1

    122.  2014-02-16 20:50:07

    Myślenia nie da się wytłumaczyć. Nic nie dostałeś gratis. Bonus jest wliczony w doładowanie. 200% więcej od czegoś to coś i 200%.

  • 0

    123.  2014-02-16 20:50:16

    Całkowita porażka polskiego systemu edukacji. Chociaż mam jeszcze nadzieję, że marcel po prostu troluje...

  • -1

    124.  2014-02-16 20:51:34

    Panowie,dlaczego porównujecie rodzenie dzieci do ładowania konta środkami pieniężnymi?

  • 0

    125.  2014-02-16 20:52:50

    124: To takie zadanie z treścią. :D

  • -2

    127.  2014-02-16 21:00:51

    Załadowałem sie kwotą 51pln,operator dał mi w prezencie za doładowanie 102pln na konto promocyjne.102dzielone na 51to daje 2.Ja twierdze,że jest to podwojenie.Prosze o konstruktywne wytłumaczenie mi,że dostaje od operatora potrojenie skoro za 51pln na koncie głównym zapłaciłem z wlasnej kieszeni.Bez żartów Panowie.

  • -2

    128.  2014-02-16 21:09:45

    Albo inaczej.Prosze uzupełnijcie równanie: stan konta po doładowaniu za 51pln/51=?

  • 1

    129.  2014-02-16 21:13:40

    Mam nadzieję, że nie pracujesz w ministerstwie finansów...Wszystko zostało już wyjaśnione. 1. Musisz wrócić do początku naszej wymiany postów i przeczytać wszystko jeszcze raz. 2. Jeżeli nie zmienisz zdania po przeczytaniu, musisz wziąć rozbieg i uderzyć głową w ścianę. Punkty 1 i 2 należy powtarzać do momentu oświecenia.

  • -2

    130.  2014-02-16 21:28:16

    @129 Nie pracuje w MF,co nie zmienia faktu,że zdania nie zmieniam.Play daje 200% więcej co stanowi podwojenie(nie potrojenie) kwoty doładowania za 51pln!stop kropka.

  • 0

    131.  2014-02-17 15:58:22

    a ja wam powiem ze play mnie pierwszy raz wyruchał, doadowałem za 55 zł 14 lutego o 13.58 przez moje konto na play, potwierdzenie dostałem... 15 lutego o 7.20 rano... oczywiście bez bonusu, jedynie ich 15% czyli 8 zł z hakiem. zadzwoniłem, zgłosiłem reklamacje, a gość w słuchawce mówi mi , ze może mi zaproponowac rekompensate ...20 zł!!! wysmiałem gościa. dzis dzwoniłem, nie raczyli przysąłc mi informacji, ze reklamacja została rozpatrzona negatywnie poniewaz zasiliłem konto 15 lutego. nie pamietam, żeby ktos mnie tak wydymał... przesłałem jeszcze raz maila z potwierdzeniem przelewu z dnia 14 lutego i ksiegowane 14 lutego, ciekawe jak teraz sie do tego odnosą...

  • -1

    132. ~marcellove  2014-02-17 22:27:02  host: 77-92-37-221.cable-modem.tkk.net.pl

    @131 Łącze sie w bólu z Tobą.Ja nie miałem problemu z doładowaniem,nie wiem czym jest to spowodowane.Chyba dużą ilością użytkowników chcących skorzystać z promocji.Doładowałem,po kilkunastu minutach dostałem 200% czyli podwojenie kwoty na konto promocyjne.

  • 0

    133. ~andy  2014-02-19 19:53:01  host: ip54-243.devices.net.pl

    Do dzisiaj nie dostałem bonusu 200% za doładowanie 51zł, ale promocja!

  • 0

    134. ~marcellove  2014-02-20 11:35:40  host: 77-92-37-221.cable-modem.tkk.net.pl