Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Walentynkowa promocja zasileń prepaidów Polkomtela

Walentynkowa promocja zasileń prepaidów Polkomtela

sirmark 12 Lutego 2007 21:20

0 0
Od 12. do 14. lutego doładowania Simplusa, Mix Plusa oraz Sami Swoi będą premiowane 20% bonusem przy każdym zasileniu on-line określona kwotą, zrealizowanym przez Internet ze stron operatora, współpracujących z nim banków oraz stron www portali.

Premiowana wartość zasilenia dla Simplusa i Mix Plusa to dowolna kwota z przedziału 50-99 zł. Dla zasileń Sami Swoi premiowana jest kwota z przedziału 40-99 zł. Dodatkowa promocyjna kwota dodawana jest w momencie zasilenia i może zostać dowolnie wykorzystana na rozmowy, SMS-y, MMS-y i GPRS.

Zasilenia można dokonać bezpośrednio ze strony doladowania.telepolis.pl.


Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 17
  • 0

    1. ~jojo  2007-02-12 21:59:07  host: edo68.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Dobrze chociaż, że nie wzieli przykładu z Orange co do wykorzystania bonusowej kwoty. :-|

  • 0

    2. ~~jojo2  2007-02-12 22:22:59  host: wap.plusgsm.pl

    A z abonamentu tez sie liczy?

  • 0

    3. ~  2007-02-12 22:25:06  host: ekj122.internetdsl.tpnet.pl

    Cze brachu, gdzieś Ty się podziwał...?

  • 0

    4. ~  2007-02-12 22:25:39  host: aclz249.neoplus.adsl.tpnet.pl

    z abonamentu raczej nie ale tam nadal za 50 zl jest 60 zl choc szkoda ze jeszcze dyszka nie wpadnie

  • 0

    5. ~  2007-02-12 22:25:55  host: ekj122.internetdsl.tpnet.pl

    Przepraszam, miało być podziewał. :-)

  • 0

    6.  2007-02-12 23:42:57

    Zawsze to lepiej 20% gratis na walentynki jak wyślij SMS-a w Orange za parę złotych to może coś wygrasz!

  • 0

    7.  2007-02-13 00:55:01

    sorry, ale SirM się myli, bo to kłamstwo jest, że "będą premiowane 20% bonusem przy każdym zasileniu on-line zrealizowanym przez Internet" gdyż zasilenia są od 5 zł a operator narzuca dowolną kwotę z przedziału 50-99 zł. "Dla zasileń Sami Swoi premiowana jest kwota z przedziału 40-99 zł." ;(

  • 0

    8.  2007-02-13 01:08:01

    zabcia: czepiasz sie, ale uszczegolowie ;)

  • 0

    9.  2007-02-13 12:46:33

    Mam pytanie do posiadaczy SimDAT-y, czy ktoś z was podczas poprzedniej promo doładowań w simplusie skorzystał i doładował swoją SIMDATĘ ?? Bo tak się zastanawiam czy po doładowaniu SimDAT-y również doliczany jest ten bonus. A może ty SirmarK-u wiesz coś na ten temat, w końcu przez Telepolis również da się zasilić prepaida....

  • 0

    10.  2007-02-13 18:24:02

    ale nr! Czyli jak zasilę za 100zł to kicha? Nie dostanę 20%? No i mnie również dręczy pytanie o SIMData

  • 0

    11.  2007-02-13 18:24:53

    ale nr! Czyli jak zasilę za 100zł to kicha? Nie dostanę 20%? No i mnie również dręczy pytanie o SIMData

  • 0

    12.  2007-02-13 21:59:48

    @ 11 Wprowadzili to taki przedział doładowań, aby czasem Simplus-owcy nie mieli za dobrze hehehe..... ;P

  • 0

    13.  2007-02-13 23:50:54

    100 zł z założenia premiowane jest 15%, chyba...

  • 0

    14. ~  2007-02-14 08:36:33  host: n9pro.resetnet.pl

    nie opłaca się zasilać simdaty bo najmniejsza kwota doladowania wynosi 30złm a nowy starter 20....no chyba że za 50 wtedy mamy spokój na 3 msc...

  • 0

    15. ~  2007-02-14 12:12:12  host: dpv48.neoplus.adsl.tpnet.pl

    nie ma porównania pomiędzy taką jednorazową promocją, a np Podwójnym doładowaniem, które niestety nie bywają w SImplusie.

  • 0

    16. ~andrew  2007-02-14 12:28:50  host: dpv48.neoplus.adsl.tpnet.pl

    nie ma porównania pomiędzy taką jednorazową promocją, a np Podwójnym doładowaniem, które niestety nie bywają w SImplusie.

  • 0

    17. ~jaaa  2007-02-14 17:46:24  host: eev210.internetdsl.tpnet.pl

    Simdate też mozna, bo działa identycznie jak Sim+ - to taki Sim+ w zasadzie. 100 sie nie opłaci-lepiej 99zł.

Dodaj swoją opinię