Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Walentynkowa promocja doładowań w Plusie

Walentynkowa promocja doładowań w Plusie

orson_dzi 13 Lutego 2018 11:00

9 2
plus 50 walentynki

Z okazji Walentynek Plus dodaje w prezencie 50% wartości doładowania. Promocja dotyczy ofert na kartę.

Z promocji można skorzystać 14 i 15 lutego. Obejmuje ona doładowania w kanałach internetowo-bankowych o wartości 30-99 zł. Bonus nie przedłuża ważności konta i można go wykorzystać na wszystkie dostępne usługi telekomunikacyjne. Z promocji mogą skorzystać użytkownicy ofert: JA+ Na Kartę, Plus na Kartę, Plush na Kartę, Simplus, Sami Swoi, 36,6, JA+ Internet Na Kartę oraz Plus Internet Na Kartę.

Zobacz: Regulamin promocji



Źródło tekstu: Plus     

Dodaj do:

Tagi: promocja doładowań | walentynki | plus

w sumie: 55
  • 0

    36.  2018-02-13 22:08:35

    A dlaczego niby nie?
    Bo jak na mój rozumek płytki, zlecenie doładowania z rachunku w banku za pośrednictwem aplikacji w telefonie nie rózni się niczym od zlecenia wykonanego przez stronę www - z dowolnej przeglądarki w komputerze czy telefonie...
    Jeśłi masz inne stanowisko, prosiłbym o uzasadnienie ;-)

  • 0

    37.  2018-02-13 22:10:36

    Dodam tylko, że wszystkie zlecenia doładowań z bonusem jakie z aplikacji mobilnej kiedykolwiek (rzadko - ze 2-3 razy) realizowałem zostały zrealizowane...

  • 0

    38.  2018-02-13 22:30:57

    A co do częstości dołądowań... Ratujesz się stwierdzeniami "chyba" - w Twoim stylu... Nie, nie są aż tak regularnie, żeby planować w jakikolwiek sposób.
    W zeszłym roku 50% dawali 13/14.02 (walentynki), 30% 8.03 (Dzień Kobiet), 50% 1/2.06 (Dzień Dziecka), 30% 31.08 (na początek roku szkolnego), 50% 21.09 (pożegnanie lata), 50% 30/31.10 (halloween), 50% 23.11 (jesienny bonusik) i mikołajki 50%.
    Często. Ale jednak nieregularnie i co więcej - to ciągle promocje zależne od widzi misię operatora.
    W 2016 rokiu do pierwszego elektronicznego dawali 100% w 2017 już tylko 40%. Do tego promocja w połowie roku się zaczęła dopiero.

  • 0

    39. ~pabloki  2018-02-13 22:54:56  host: user-188-33-193-32.play-internet.pl

    36 widocznie taki bank . a czy te doładowania dały bonus? może od banku to zależy...

    38 ja się niczym nie ratuję. miałem odczucie że jest to średnio co dwa miesiące . no i masz średnio co dwa miesiące bo ty co trzy , tam co półtora oraz co pół. ja nie sledze tego tak jak TY. no to co powiesz gdy napisze co 2-3 miesiące ? tez będzie źle ? pewnie tak, bo przeciez była co 2- 3 tygodnie . to jak byś ujął czestotliwośc? na 12 mmcy promocja 8 razy w roku.

  • 0

    40. ~Tom  2018-02-13 23:01:45  host: 078088144159.jeleniagora.vectranet.pl

    38. Ze też chciało Ci się tyle wypisywać :) szacunek. Jak dla mnie to wolę a2mobile bo tam bez kombinowania płacę 9,90 za same rozmowy na prostym telefonie lub max 19,90. Bez kombinowania, tak po prostu.

  • 0

    41.  2018-02-13 23:17:35

    39 - będzie dobrze... Tyle, że bez skarbonki może okazać się, ze nie będzie z czego pakietu zapłacić. O to mi chodzi ;-)
    40 - obsługuję stale 6 simplusów ;-) Do tego znajomi dzwoną wypytywać jak usłyszą o promocji. Daję radę. No i czytam te regulaminy. Nie on-line - zapisuję na dysku. Dużo miejsca nie zajmują a są sytuacje kiedy się przydają - bo już następnego dnia po promocji ich nie ma ;-) Tak więc może 3 minuty zajęło mi przejrzenie katalogu i napisanie tego postu ;)

  • 0

    42.  2018-02-14 10:04:49

    @27 gdzie niby jest informacja o tym, że w jednym z kanałów możliwe są tylko 2 w ciągu tych 2 dni? Chciałem doładować 3 razy taką samą kwotą tak żeby dostać 50% i piąte doładowanie gratis.

  • 0

    43.  2018-02-14 10:33:32

    i kasa z doładowania jest na głównym koncie do wykorzystania na wszystko drodzy użytkownicy Play :)

  • 0

    44.  2018-02-14 10:52:17

    Nowy Plush przy tej promocji doładowań, jest bezwzględnie super ofertą na naszym rynku. Można nawet powiedzieć że najlepszą, bo oferującą kompleksowy bezlimit z MMSami włącznie. Dodatkowo można w ramach owego bezlimitu korzystać z internetu w UE i to dosyć swobodnie, bo do dyspozycji mamy 1,7GB w roamingu.
    Z łezką w oku wspominam lata 2005- 2008, gdy ówczesna Era podwajała doładowania aż do 500 zł. Później obniżyli maksymalny pułap do 150 zł. Pamiętam jak zaszalałem i dowaliłem konto kwotą 500 zł... Z tego podwojenia, zakupiłem MegaPakiety Erajednostek, które służą mi aż do dzisiaj, bo są bezterminowe. To były czasy...

  • 0

    45. ~gość  2018-02-14 10:53:52  host: public-gprs171607.centertel.pl

    @44 Co z tego jak plus jest słaby? Jak ktoś jest miłośnikiem to tak....

  • 0

    46.  2018-02-14 11:04:39

    45 - fakt, szału nie ma, d.y nie urywa :-) Jednak te 5 - 10 Mb/s w TELEFONIE jest strawne i całkowicie akceptowalne. No, chyba że ktoś traktuje telefon i usługi w kategoriach wyścigowych, to wtedy Plus jest rzeczywiście słaby. Mnie osobiście denerwuje olewka HD voice przez tego operatora. To nawet Play bije Plusa na głowę pod tym względem. Ci którzy mnie znają tutaj od 10 lat ( mija 1 września), dobrze wiedzą, że nigdy nie byłem wielbicielem tego operatora. Trzeba jednak być sprawiedliwym i oddać operatorowi niewątpliwe zalety niektórych ofert. Co nie oznacza automatycznie, że wcześniejsze zastrzeżenia zniknęły bez śladu. Były i są, jak choćby głupoty i nieistniejące pakiety internetowe w e-boku, problemy z limiterem gprs, itd, itp...

  • 0

    47.  2018-02-14 11:38:56

    Jaki masz problem z HD Voice?

  • 0

    48. ~mirekb  2018-02-14 11:49:03  host: public-gprs360197.centertel.pl

    @44 liczylem na wszystkie strony i tez mi wychodzi ze plush ma prostą kompleksową usługe za małe pieniądze..we wrzesniu zdecyduje czy ide do plusha

  • 0

    49.  2018-02-14 16:58:10

    perdos1 - w regulaminie zsileń jednego z kanałów - napisałem, że to dla tycjh, którym się czytać nie chce. Ale jeśli chcesz to powtwierdzić - sam musisz znaleźć ;-)

  • 0

    50. ~Hyd  2018-02-15 01:28:54  host: 78-11-188-22.static.ip.netia.com.pl

    Doladowanie nie przedłużyło ważności konta

  • 0

    51. ~olw  2018-02-15 01:40:14  host: apn-31-2-8-54.dynamic.gprs.plus.pl

    @50 jeśli ważność konta z poprzedniego doładowania była dłuższa niż wynikająca z obecnego to tak będzie . Do ustalenia terminu wąznosci konta brana jest wartośc doładowania bez bonusu.

  • 0

    52. ~Hyd  2018-02-15 01:45:29  host: 78-11-188-22.static.ip.netia.com.pl

    Myślałem że doładowanie przedłuża ważność konta standardowo natomiast sam bonus nie. Jest jednak u mnie tak że nawet sam fakt doładowania nie przedłużył ważności konta. Zasililem za 99 dostalem 148.5 ważność konta dalej jest do czerwca 2018 A według mnie powinna być przedłużony o 6 miesięcy

  • 0

    53. ~Hyd  2018-02-15 01:52:13  host: 78-11-188-22.static.ip.netia.com.pl

    A jeszcze mam włączony rok ważności konta więc po każdym doładowaniu nie mniejszym niż 5 zł przedłużenie powinno być na 365 dni z tego co się orientuję

  • 0

    54. ~olw  2018-02-15 02:30:07  host: apn-46-169-88-213.dynamic.gprs.plus.pl

    @52 zgodnie z cennikiem taryf ja+na kartę i ja+na kartę 1 doładowanie 50- 99 zl wydłuży ważność konta o 90 dni czyli do około 14 maja . Twoja ważność jest do czerwca . Zatem system uwzględnił korzystniejsza ważność konta.

    @53 pamiętaj że promocja rok ważności konta działa tylko przez pierwsze 30 dni od daty aktywacji potwierdzonej smsem, potem automatycznie wyłacza się . W ciągu tego czasu (30 dni) każde doładowanie wydłuży konto o rok. Jeśli na koncie nie było aktywnej usługi w momencie doładowania to zastosowanie ma zwykły mechanizm wynikający z cennika. Jeśli miałeś aktywną usługę rok wazności konta i nie wydłużyło to złóż reklamację. Mozesz zrobić to mailem.

  • 0

    55. ~Hyd  2018-02-15 16:24:26  host: 78-11-188-22.static.ip.netia.com.pl

    Dzięki Masz rację. musieli zrobić nowy regulamin usługi rok ważności konta bo dawniej nietrwała tylko 30 dni i myślałem że teraz ona jest aktywna cały czas. Dawniej wystarczyło raz aktywować i trwała cały czas bo nie pamiętam żebym musiał za każdym razem przed doładowaniem ją aktywować a zawsze Przedłużyło mi stan konta o rok Pozdrawiam jeszcze raz dzięki Aktywowałem ją od nowa dzisiaj i zasilił m sobie za piątkę i Przedłużyło mi na rok.