Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Walentynkowa promocja doładowań w Play

Walentynkowa promocja doładowań w Play

orson_dzi 13 Lutego 2017 23:26

10 15
play bonus

Z okazji Walentynek Play przygotował jednodniową promocję doładowań.

Z promocji można skorzystać wyłącznie 14 lutego. Premiowane bonusem są doładowania zrealizowane za pomocą Strefy Doładowań na Facebooku i przez stronę internetową doladowania.play.pl.

Bonusy prezentują się następująco:
  • 5-9 zł - 200 SMS-ów do wszystkich,
  • 10-24 zł - 100 minut do wszystkich,
  • 25-49 zł - 1 GB danych,
  • od 50 zł - 50% na konto promocyjne.

Zobacz: Regulamin promocji



Źródło tekstu: Play     
Źródło zdjęć: Playnull

w sumie: 47
  • 0

    30. ~Z1  2017-02-14 11:02:46  host: 77-88-139-228.internetia.net.pl

    Jeszcze większa żenada niż w Plusie !

  • 0

    31. ~harry_kisiel  2017-02-14 11:28:31  host: 193.106.129.173

    Ktoś mi przypomni jak przedłużać ważność pakietu minut?

  • 0

    32. ~adi  2017-02-14 11:39:46  host: public-gprs393420.centertel.pl

    Cieńko PLAY oj cieńko, zrobili sie Liderem to i coraz gorsza oferta i brak promocyjnych doladowan jak kiedys.

  • 1

    33. ~harry_kisiel  2017-02-14 11:52:17  host: 193.106.129.173

    @32: dla kogo gorsza oferta? Dla dzieci z gimnazjum wyliczających każdą złotówkę (szkoda, że tak nie robią przy używkach wszelkiej maści), non stop wpatrzonych w ekrany smartfonów finansowanych przez rodziców? Dla dorosłych, którzy zarabiają na siebie sami, bez większego znaczenia będzie czy wydadzą na telefon 5 zł mniej czy więcej. Zwłaszcza Ci, którzy telefonu używali lat temu 15 czy 20 to zrozumieją. Wtedy koszt wygadanych 10 minut był nawet taki jak dzisiaj koszt no limitów.

  • 0

    34. ~Ogi  2017-02-14 12:29:48  host: metroeth-nat76.217.146.194.generacja.pl

    Jak ten czas leci - promocja walentynkowa z +200 była 2 lata temu.

  • 0

    35. ~Ogi  2017-02-14 12:37:21  host: metroeth-nat76.217.146.194.generacja.pl

    Też zamieszałem - to było w 2014 - tym...

  • 0

    36. ~bartsimpson  2017-02-14 13:24:23  host: apn-212-2-126-221.dynamic.gprs.plus.pl

    Może szału nie ma ale chociaż jako jeden z niewielu operatorów coś dał.

  • 0

    37. ~  2017-02-14 13:25:15  host: user-94-254-224-143.play-internet.pl

    W strefie doładowań za 50zł jest 1GB a nie 50%

  • 0

    38. ~Pko  2017-02-14 13:30:02  host: 89-65-70-36.dynamic.chello.pl

    Play to najgorsza siec z najgorsza jakoscia z jak najmniejsza iloscia nadajnikow.Nazbierali klientow tylko dzieki niskim stawkom.Ale widac ze dla ludzi wazne jest byle co,bez jakści sieci.

  • 0

    39.  2017-02-14 13:55:57

    Łał! Plus ze swoimi doładowaniami może się schować! Albo od razu niech zwijają interes ;-)

  • 0

    40.  2017-02-14 14:26:02

    Jak nolimity były droższe to promocyjne doładowanie miało sens. W MiniMaxie środki bonusowe wliczają się do limitów i w RBM pakiet 100 minut wydłuży pakiet 44000 minut za 20 zł. Mnie bonusowych środków za rejestrację zostało tyle że do końca roku spokojnie wystarczy.

  • 0

    41.  2017-02-14 14:46:19

    Jak są rozliczane te środki bonusowe w przypadku aktywnych pakietów okresowych - np. minutowych "do wszystkich"?

  • 0

    42.  2017-02-14 14:46:46

    Właściwie najbardziej o pakiet kwotowy mi chodzi...

  • 0

    43.  2017-02-14 16:07:49

    Przy nolimicie za 25zł, nie widzę sensu bawić się w to.

  • 0

    44. ~PP  2017-02-14 16:47:24  host: apn-77-115-78-131.dynamic.gprs.plus.pl

    Dokładnie

  • 0

    45. ~byłem oKrok  2017-02-14 16:49:13  host: 89-64-152-104.dynamic.chello.pl

    A tu się okazuje że to chodzi o. Smsy wiec nie zaryzykuję. Niech im Wojewódzki włoży doładowanie we wiadomo co.

  • -2

    46. ~obojetny  2017-02-14 18:15:27  host: asw52.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Najgorsza sieć, najlepsza sieć... Mało dali, dużo dali... Jestem pracownikiem w salonie Orange - posiadam ich internet. Telewizję od CP, telefon w Play. Nie klasyfikuję który najlepszy, który najgorszy - biorę to co mi najwygodniej. Nie liczę każdej złotówki, bo to bez sensu - 4zł miesięcznie nie poprawią mi standardu życia. A jeśli chodzi o telefon na kartę... Chyba ch** by mnie strzelił gdybym do tego wrócił - abonament może być droższy. Spoko. Ale nie martwię się, że trzeba polecieć do kiosku po kartę. Siadam wygodnie przed kompem i opłacam fakturę. Powiecie: "doładować też możesz przez internet". Mogę. Ale nie chcę. Abonament jest dla mnie wygodny i tyle. Długo korzystałem z prepaidów, raz posmakowałem abonamentu i do karty nie wrócę. No chyba, że faktycznie by mi wychodziło z 50% taniej niż obecnie.
    Dlatego fajnie czyta mi się Wasze wypociny o tym, że łosie mają karty, a frajerzy abonamenty. Weźcie, proszę, pod uwagę to, iż ludzie mają swoje upodobania i przyzwyczajenia (nie chodzi mi akurat o tylko ten artykuł - nie chcę też nikogo urazić).

  • 1

    47. ~SimplusowiecGaduAirowiecPlayowi  2017-02-14 20:26:45  host: 188.246.139.6.rev.vline.pl

    @Obojętny
    Wyjedź z abonamentem poza Unię Europejską i na 5 minut włącz internet na messengera lub google maps:) Zdziwiesz się jak dostaniesz 300-500zł za krótkie surfowanie. Na kartę nie ma takiego problemu. Wyzeruje konto i nie dzwonisz. Abonament jest pod tym względem fatalny. Doładowałem z kodów fanty i z promocji dla zarejestrowanych >5lat w Play i mam jeszcze ponad 460zł na koncie. Teraz doładowuje sobie na fejsie za 5zł miesięcznie i wykorzystuje te promocyjne 460zł bez ograniczeń czasowych. Abonament jest dla leni a karta dla myślących. Lepiej kupić telefon na aukcji i do tego kartę niż siedzieć na kagańcu 2 lata. Wyjdzie taniej.

  • 1

    48.  2017-02-14 23:40:20

    W obu przypadkach macie dużo racji,ale sam osobiście korzystam z prepaida i jestem bardzo zadowolony. Po ostatnich bonusach to te środki wystarczą mi na jakiś rok czasu..

  • 0

    49.  2017-02-15 10:59:57

    47 - ja mam abonament - 2 numery... telefonów nie biorę od niepamiętnych czasów (Nokia 6320i to był mój ostatni telefon z umową - w Łodzi w kolejce czekałem aż będzie dostępna). Mam też 2 numery prepaidowe - ale nie są podstawowymi, są magazynem numerów. Mój wybór. Uważam, ze bardzo dobry.
    Problemu z roamingiem nie ma. To tylko tacy jak Ty potrafią znaleźć problem gdzie go nie ma ;-)

Dodaj swoją opinię