Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Walentynki w Idei

Walentynki w Idei

WitekT 10 Lutego 2005 15:05

0 0

Skorzystaj z wielu ofert walentynkowych w sieci Idea i zrób miłą niespodziankę ukochanej osobie w nowoczesny sposób.

W sieci Idea z okazji zbliżającego się obchodzonego 14 lutego Dnia Zakochanych – przygotowano wiele atrakcyjnych ofert na coraz bardziej popularne także i w Polsce - Walentynki. Kliencie sieci Idea mogą w nowoczesny, tani i wygodny sposób przesłać życzenia ukochanej osobie, korzystając z kilku specjalnych ofert: Koncert Życzeń z Nagrodami, Walentynki z MMSem, Cały Świat Życzeń.

Koncert życzeń z nagrodami

Złóż oryginalne życzenia na Walentynki lub Dzień Kobiet i obdaruj logosem, dzwonkiem lub tapetą, kogo tylko zapragniesz! Przy okazji możesz wygrać atrakcyjny telefon.

Twoje życzenia możesz wysłać już teraz, a dotrą one do adresata dokładnie na Świętego Walentego – 14 lutego albo w Dzień Kobiet – 8 marca. Najbardziej życzliwe osoby, czyli takie, które wyślą najwięcej życzeń, dostaną od nas muzyczne Philipsy 530 oraz zestawy POP z telefonem Nokia 3100.

Życzenia przez WAP

Twój telefon ma przeglądarkę WAP? W takim razie swoją kartkę z życzeniami możesz stworzyć w Świecie Idei. Wyślij SMS o treści podanej poniżej. W odpowiedzi otrzymasz od nas link do strony w Świecie Idei, na której wybierzesz kod prezentu, treść życzeń oraz podasz numer adresata.

Wyślij SMS o treści WALENTY:
pod numer 72299 (koszt SMS-a – 2 zł/2,44 zł z VAT), żeby złożyć życzenia walentynkowe i podarować logo lub dzwonek zwykły,
pod numer 75599 (koszt SMS-a – 5 zł/6,10 zł z VAT), żeby złożyć życzenia walentynkowe i podarować tapetę lub dzwonek polifoniczny.

Wyślij SMS o treści KOBIETY;
pod numer 72299, żeby złożyć życzenia na Dzień Kobiet i podarować logo lub dzwonek zwykły,
pod numer 75599, żeby złożyć życzenia na Dzień Kobiet i podarować tapetę lub dzwonek polifoniczny.

Zamówienie SMS-em

Jeśli twój telefon nie ma przeglądarki WAP, możesz wybrać prezent i życzenia spośród publikowanych w Idea Mobile. Następnie zamówisz je SMS-em. Wyślij SMS o treści W_lub_D#kod prezentu#nr telefonu adresata#kod życzeń lub tekst życzeń do 125 znaków#podpis do 10 znaków:
pod numer 75599 (dzwonki polifoniczne i tapety),
lub pod numer 72299 (dzwonki zwykłe i logosy).

Pamiętaj o rozpoczęciu zamówienia literą W dla Walentynek, lub D dla Dnia Kobiet.

Jeśli piszesz życzenia samodzielnie, nie używaj polskich znaków. Upewnij się też, że obdarowany posiada telefon, na którym może odebrać prezent!

Przykładowo na Walentynki możesz wysłać proste zamówienie następującej treści: W#PPT188#501123456#W1#Misia lub z własnymi życzeniami: W#PPT186#501123456#W dniu Walentynek - mocno caluje i słowem KOCHAM sie podpisuje#Krzysiek.

Zrób sobie prezent

Możesz zrobić prezent także sobie! I to natychmiast, nie czekając na okazję. Spodobał ci się dzwonek albo tapeta? Wyślij kod wydrukowany obok prezentu pod numer 75599 (dla tapet lub dzwonków polifonicznych) lub 72299 (dla logosów lub dzwonków zwykłych). Twoje zamówienia powiększą Twoje szanse na wygraną w konkursie na najbardziej życzliwego!

Walentynki z MMS-em

Zaplanuj wymarzony wieczór walentynkowy! Jeśli nie masz pomysłu, to sprawdź serwisy MMS w sieci Idea. Znajdziesz w nich propozycje nie tylko na 14-go lutego! Serwisy MMS w sieci Idea pozwolą przygotować atrakcje na cały wieczór. Nawet, jeśli w trakcie zmienicie z ukochaną osobą plany, wystarczy zajrzeć do serwisu. Tutaj zawsze znajdziesz ciekawy pomysł!

Dziś jest ten dzień!

Poznaj swój Biorytm i Horoskop na ten dzień wyjątkowy dzień. Możesz sprawdzić także horoskop roczny, miesięczny, tygodniowy. Znasz znak zodiaku ukochanej osoby? Poznaj jej cechy zapisane w gwiazdach. Po prostu wyślij SMS o treści HOROSKOP [data urodzenia] lub BIORYTM [data urodzenia] pod numer 72200 - 2 zł (2,44 zł z VAT), a dostaniesz wiadomość multimedialną z zamówionymi informacjami.

Filmowy wieczór

Nie masz planów na wieczór? Może warto iść do kina? Dzięki serwisowi Nowości kinowe, dowiesz się wszystkiego o premierach filmowych. W ciągu kilku chwil w twoim telefonie przejrzysz opisy najciekawszych filmów, fotosy i spis premier. Wystarczy wysłać SMS o treści FILM pod numer 72210 - 2 zł (2,44 zł z VAT), by otrzymać informacje o repertuarze na najbliższy weekend. Jeżeli wyślesz SMS o tej samej treści pod numer 76210 - 6 zł (7,32 zł z VAT) będziesz mógł korzystać z serwisu przez 4 kolejne weekendy.

Czas na toast!
Gdy zwycięża pomysł na romantyczną kolację, na początek proponujemy kilka magicznych koktajli. Skorzystaj z serwisu Księga drinków MMS i zaimponuj wybrance. Do dyspozycji masz przepisy na 1444 koktajle na bazie napojów alkoholowych i bezalkoholowych. Wysyłając SMS o treści DRINK [wybrany składnik] pod numer 71760 - 1 zł (1,22 zł z VAT), otrzymasz MMS z opisem wykonania koktajlu, zdjęciem oraz listę innych drinków zawierających wskazany składnik. Możesz przez tydzień codziennie otrzymywać jeden MMS z losowo wybranym przepisem. W tym celu wyślij SMS o treści DRINK pod numer 74760 - 4 zł (4,88 zł z VAT).

Przez żołądek do serca

Pora na danie wieczoru! Oczaruj walentynkową wybrankę lub wybranka swoimi umiejętnościami kulinarnymi! Jest z czego wybierać. Kuchnia MMS to ponad 700 przepisów na każdą okazję, wzbogaconych zdjęciami potraw! Wystarczy wysłać SMS o treści KUCHNIA [nazwa potrawy, kategorii lub składnika] np. KUCHNIA TIRAMISU, pod numer 71760 - 1 zł (1,22 zł z VAT), aby w odpowiedzi otrzymać MMS z gotowym przepisem. Podobnie jak w przypadku Księgi drinków, oferujemy możliwość wykupienia tygodniowej subskrypcji przez wysłanie SMS o treści KUCHNIA pod numer 74760 - 4 zł (4,88 zł z VAT).

Nieco pikanterii

Po takich rozrywkach wieczór zapewne nabierze rumieńców, dlatego wcześniej odwiedź serwis Kamasutra i poznaj tajniki sztuki kochania. Wyślij SMS o treści KAMASUTRA pod numer 75255 - 5 zł (6,10 zł z VAT), by przez cały tydzień dostawać codziennie ilustrowany fragment najsłynniejszego traktatu o miłości. Jeżeli wyślesz SMS o tej samej treści pod numer 71255 SMS - 1zł (1,22 zł z VAT), otrzymasz pozycję dnia wraz z ilustracją. Serwis dozwolony od 18 lat.

Na wieczór w męskim gronie

Serwisy MMS w sieci Idea to także coś dla tych, którzy dopiero czekają na walentynkę. Masz wolny wieczór? Zagraj w prawdziwego rozbieranego pokera! Wyślij SMS o treści GRA pod numer 71561 - 1zł (1,22 zł z VAT). Stawką nie są pieniądze… Zresztą, co tu więcej pisać. To trzeba zobaczyć! Serwis dozwolony od 18 lat.

Cały świat życzeń

Jeśli szukasz pomysłu na oryginalne pozdrowienia walentynkowe lub życzenia z okazji Dnia Kobiet - odwiedź Świat Idei, a tam znajdziesz pomoc. Świat Idei jest dostępny w telefonie w sieci Idea pod adresem http://wap.idea.pl. Wystarczy wybrać w menu telefonu funkcję Usługi lub inną umożliwiającą dostęp do WAP-a, zależnie od modelu aparatu, a następnie połączyć się z WAP-em. Aby łatwo było przeglądać strony portal został podzielony na cztery zakładki: Info, Ubaw, Różne, Moje. Korzystanie z propozycji Świata Idei jest bardzo proste. Nie trzeba zapamiętywać długich komend czy wysyłać SMS-ów. Pełną informację, jak skorzystać z naszych propozycji, zobaczysz w telefonie.

Tapeta czy dzwonek?

W zakładce Ubaw znajdziesz mnóstwo okolicznościowych tapet, dzwonków, logotypów i wiadomości graficznych dla różnych typów telefonów. Bez względu na to, czy wolisz klasykę, czy szukasz czegoś zabawnego, nie zawiedziesz się.

Pisz po tapetach!

Chcesz dodać coś od siebie? Skorzystaj z serwisu Pisz po tapetach! Wybierz obrazek i wpisz tekst, który chciałbyś na nim zobaczyć. Następnie obejrzyj swoje dzieło i jeśli uznasz, że to jest to, wyślij, do kogo chcesz, podając numer telefonu adresata.

Obrazek i życzenia

W Świecie Idei znajdziesz też wiele propozycji życzeń dla bliskiej osoby. Możesz wybrać obrazek i tekst, tworząc w ten sposób Walentynkę lub kartkę z okazji Dnia Kobiet. Jeśli chciałbyś napisać coś od serca, obrazek możesz uzupełnić własnym tekstem. Następnie zlecasz dostarczenie twojej kartki pod wskazany numer telefonu. Jeśli chcesz przesłać życzenia anonimowo, wystarczy, że nie umieścisz w nich swojego podpisu.

Znaleźć drugą połowę

W naszym komórkowym portalu umieściliśmy też serwisy, które pomogą ci nawiązać nowe znajomości. Nigdy nie wiesz, jak się zakończą… Zapraszamy do zabawy we Flirt towarzyski oraz do korzystania z usługi HitCzat. W obu przypadkach możesz przekazywać wiadomości osobom, które już znasz, lub poznać nowych znajomych.

Czy pasujecie do siebie?

Chcesz sprawdzić, jak bardzo dobraną stanowicie parę? Pomoże ci nasz walentynkowy psychotest. Gdy już odpowiecie na wszystkie pytania umieszczone w serwisie, na wyświetlaczu pojawi się wynik. Pamiętaj jednak, że to tylko zabawa :)

Imię prawdę ci powie

A może chcesz się dowiedzieć, co znaczą wasze imiona? Wystarczy, że wybierzesz usługę Porównanie imion i podasz wasze imiona. Serwis zwróci informacje, których poszukujesz.

Wygraj nagrodę dla swojej Walentynki

W Świecie Idei znajdziesz też specjalne Walentynkowe konkursy. Biorąc w nich udział, możesz wygrać dla swojej Walentynki atrakcyjny prezent np. samochód.

Źródło tekstu: Idea     

Dodaj do:
w sumie: 5
 • 0

  1. ~  2005-02-10 23:11:00  host: host-81-190-6-15.gdynia.mm.pl

  Ciekawe!
  Na forum deklarowaliscie, ze wszystkie wiadomoscie sami redagujecie na podstawie oryginalnych tekstow dystrybuowanych przez np. operatorow. Z powyzszego tekstu widac, ze zadzialala jednak metoda Ctrl+C, Ctrl+V. W takim ukladzie, podpis "(WitekT)" nie oznacza redaktora, ale przeklejacza. Oj cos Panowie nie do konca dzialacie zgodnie z deklaracjami. Moze dodam, ze nie jestem osoba, ktora sie kiedys dopytywala o prawa autorskie.

 • 0

  2. ~WitekT  2005-02-11 00:09:00  host: witek.ds.pg.gda.pl

  Nie - nic takiego nie deklarowaliśmy, nawpewno nie w takiej formie jak to napisałeś. Rozróżnij oficjalne informacje prasowe od opracowań źródeł. A tak swoją drogą - jak chciałbyś dokonać opracowania konkretnie tej wiadomości? Polecam także poczytać stosowne Ustawy i wyciągnąć wnioski. :) Jeżeli chcesz podyskutować, to zapraszam na forum - z miłą chęcią podejmę się polemiki z Twoimi zarzutami.

 • 0

  3. ~WitekT  2005-02-11 00:22:00  host: witek.ds.pg.gda.pl

  Może dodam jeszcze jedno - tamta dyskusja nie była o informacjach prasowych, a o wiadomościach...

 • 0

  4. ~  2005-02-11 01:06:00  host: host-81-190-6-15.gdynia.mm.pl

  hmm, to czemu ten tekst jes podpiety do dzialu wiadomosci?
  Poza tym w prasie przy np. notkach z PAPu, zaden lokalny redaktor sie niedopisuje, no ale moze prawo prasowie w necie jest inne :-)
  W sumie to niewazne, bo wasz serwis mi sie podoba, tylko mam w pamieci tamta deklaracje, ktora natchnela mnie optymizmem i nadzieje w stosunku do waszego serwisu.
  A tu wyszlo jak zwykle :-)

 • 0

  5. ~WitekT  2005-02-11 10:36:00  host: witek.ds.pg.gda.pl

  Dlatego jest podpięty, bo nie mamy działu "informacje prasowe". ;) A jeżeli chodzi o odpowiadanie - po prostu stawiamy się na równi z czytelnikami, a nie wyżej od nich. :)

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-162-8-185.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.