Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Walentynki w Erze

Walentynki w Erze

WitekT 11 Lutego 2005 18:58

0 0

Abonenci i Użytkownicy sieci Era mają możliwość wysyłania walentynkowych pocztówek za pośrednictwem strony http://kartki.eraomnix.pl.

Korzystając z usługi można uniknąć zatłoczonych urzędów pocztowych i łatwo wybrać z dziesiątek prezentowanych kartek, tę najładniejszą. Wystarczy wybrać pocztówkę, wpisać własne życzenia i adres ukochanej osoby, a następnie wysłać SMS-a potwierdzającego zamówienie. Serwis sam poprowadzi przez poszczególne etapy.

W ciągu kilku dni wydrukowana kartka zostanie dostarczona do adresata za pośrednictwem Poczty Polskiej.
To oczywiście nie jedyne niespodzianki walentynkowe. Użytkownicy www.era.pl mają do dyspozycji kartki walentynkowe, którymi mogą obdarować bliskie im osoby. Wystarczy wejść na stronę i wybrać kartkę. Również wygląd serwisu w tym dniu będzie miał oprawę walentynkową.

Od 8. lutego abonenci i użytkownicy sieci Era mają możliwość nadania Walentynkowego Telegramu. Można zadzwonić *7100 (1,22 zł/min), wybrać romantyczny utwór i dograć własną dedykację. Już dziś można zamówić nagranie i określić datę wysyłki oraz numer telefonu (wszystkie sieci komórkowe oraz stacjonarne), na który walentynkowy telegram ma zostać dostarczony.

Dodatkowo Polska Telefonia Cyfrowa przygotowała wielki walentynkowy konkurs SMS-owy. Udział może wziąć każdy użytkownik sieci Era i Heyah, który wyśle SMS o treści ERA pod numer 7200, a następnie odgadnie zadane SMS-em pytanie i słowo, na podstawie jego pierwszej i ostatniej litery. Do konkursu można również zaprosić znajomych, dzięki czemu każdy uczestnik może zwiększyć swoje szanse w wygranej.

Źródło tekstu: Era     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-80-198-173.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Jak oceniasz pomysł z aparatami chowanymi w obudowie smartfonu?

Oppo Find X oficjalnie

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet