Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości #WAKACYJNY_WYPAS w Virgin Mobile

#WAKACYJNY_WYPAS w Virgin Mobile

orson_dzi 28 Czerwca 2016 13:39

17 2

Z okazji wakacji Virgin Mobile przygotował dla swoich klientów promocyjny pakiet 10 GB za 9 zł.



Promocja jest dostępna dla pakietów #WSZYSTKO oraz #FREEMIUM. Ważność pakietu danych, to 30 dni. Uruchomić można tylko jeden pakiet. Kolejny włączyć można po 30 dniach.


Pakiet #WAKACYJNY_WYPAS można uruchomić kodem *222*1#. Promocja obowiazuje od 28 czerwca, do 31 sierpnia 2016 roku.


Zobacz: Regulamin promocji


Źródło tekstu: wł     

w sumie: 112
  • 1

    102.  2016-06-29 07:54:42

    101 - co to znaczy "może będzie martwą"? Nie będą przestrzegać? No rzeczywiście dożywotniego więzienia za świadczenie usług bez rejestracji nie napisali... Ale UKE ma inne możliwości, dużo poważniejsze ;-) Martwa ustawa? Ty poważny jesteś, czy może masz coś z głową nie teges?

  • 1

    103.  2016-06-29 07:56:04

    94 - nie aktywujesz... W tym sęk ;-)

  • 1

    104.  2016-06-29 07:56:15

    Ale kup, kup...

  • 1

    105.  2016-06-29 07:58:12

    97 - Ty jakiś mocno naiwny jesteś... Ile masz lat?

  • 1

    106.  2016-06-29 08:05:01

    Przy okazji dyskusji o wolnościach obywatelskich... Jak społeczeństwu mobilnemu podoba się nowy pomysł centralnej bazy paragonów? Płatność mobilna, paragon elektroniczny - bez papieru, bo po co to komu? Ale jak z tym małym kroczkiem do zdobycia wiedzy - kto, jak, co, gdzie, za ile kupuje? Czy teraz będzie bezpiecznie telefonem płacić za paczkę prezerwatyw? A co z farmakologiczną antykoncepcją? ;-)

  • 1

    107. ~Onn  2016-06-29 08:07:09  host: edk92.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Jeżeli kupiłem Mante do celów niezgodnych z prawem to pierwsze co zrobię to zmienię IMEI i beda szukać gościa używającego Iphona.
    Ale szczerze mówiąc w PL dojście po IMEI do źródła zakupu może i da się zrobić, z tym że motywacja służb do ustalenia tego musi być na poziomie szukania wrocławskiego bombera, czy też ustalania autora zamachu na "księciunia".
    Skąd wziąć aktywną kartę sim? Moja córa mówiła kiedyś, że w szkole koledzy się założyli kto najszybciej "nabędzie" tel w metrze! Po pól godz. mieli ich parę!!! Żadni fachowcy!!! Jedynie podchmieleni licealiści!!! Wiec komu taka ustawa uniemożliwi użycie tel do zamachu?!?!?!?! Przedszkolakom?

  • 3

    108.  2016-06-29 08:14:07

    107 - mówisz nie o głupim żarcie w tym przypadku? Bo komu po pijaku będzie chciało się lecieć do Biedronki kupować telefon, podłączać go do komputera przez jakiś interfejs, w którym już jest specjalne oprogramowanie (no bo przecież żartowniś przewidział) do zmiany IMEI, i po drugiej flaszce zaczynać zabawę w informowanie o bombach?

  • 1

    109. ~Onn  2016-06-29 08:51:48  host: edk92.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Żartowniś to jest wypity debil tak płytki jak kałuża na chodniku gdy nie ma innego sposobu na pokazanie jaki z niego Men to dzwoni ze swojego abonamentowego numeru. Pisałem o działaniach z premedytacją...

  • 2

    110.  2016-06-29 08:54:46

    109 - właśnie - tym więcej czasu i będą mieć na łapanie "prawdziwych" bandytów ;-)

  • 0

    111.  2016-06-29 08:55:08

    I pieniędzy oczywiście...

  • 1

    112.  2016-06-29 08:55:20

    @106: Pomysł dobry, ale tylko dopóki wszystko działa. Kiedyś do zrobienia zakupów wystarczał sprzedawca i zeszyt. Teraz potrzebny jeszcze prąd, bo bez niego kasa nie działa. Jak dojdzie do tego jeszcze działający internet, żeby się połączyć z bazą paragonów, to wystarczy solidniejsza awaria lub mały sabotaż gdzieś na kablach i pół kraju będzie bez jedzenia.

  • 1

    113. ~Onn  2016-06-29 09:42:44  host: edk92.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Tak samo czarnowidze mówili o kartach bankomatach i terminalach... I co? Owszem wpadki bywają. Noszę awaryjne banknoty w portfelu. Ale włożyłem je ponad rok temu i dotąd nie były potrzebne!

  • 0

    114. ~Do @wlo  2016-06-29 11:58:01  host: 188.146.136.55.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    @102. W sensie takim że nikt nie będzie aż tak poważnie podchodzić do rejestracji sim, tzn zarejestrujesz ok, nie zarejestrujesz to operator nie wyłączy karty, zapis zapisem, a życie zweryfikuje z czasem jak to będzie?

  • 1

    115.  2016-06-29 12:35:25

    114 - Operatorzy WYŁĄCZĄ te karty. Ryzyko łamania ustawy jest zbyt duże ;-) To nie jest jazda skuterem po osiedlowych drogach ;-)

  • 1

    116.  2016-06-29 12:37:07

    Łamanie przepisów ustawy to zbyt duże ryzyko...
    Jakoś nie bardzo po polskiemu mi to wcześniej wyszło ;-)

  • 0

    117.  2016-06-29 12:45:50

    Co prawda nie dodano tego nowego artykułu ustawy (60b) do art. 209 (kary), ale to niedługo poprawią ;-)
    I uzasadnienia dodania do przepisów karnych jestem ciekaw ;-)

  • 0

    118. ~  2016-06-29 15:21:53  host: 188.146.139.107.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    Poczekam jeszcze z rejestracją, mam nie aktywowane dwa startery, spróbuje aktywować początkiem sierpnia i wtedy zobaczę co i jak? Teraz możemy tylko gdybać jak to będzie...

  • 0

    119.  2016-06-29 15:40:05

    118 - nie ma co gdybać - są przepisy - jednoznaczne przepisy ;-)
    Chcesz aktywować i mieć aktywną? Zrób to przed 25 lipca ;-)

  • 0

    120. ~rrrrr  2016-06-29 22:58:23  host: host-62-61-57-53.dynamic.mm.pl

    Do jednego pakietu regulamin na 5 stron przy czym np: zapis "Pakiet ważny jest : a) 30 dni lub b) zgodnie z ważnością pakietu zintegrowanego...." jest nie jasny .... bo mam rozumieć że mogę sobie wybrać opcję czy wybiorą za mnie i czy zrobią to na moją korzyść czy tak abym miał go jak najkrócej....

  • 0

    121. ~olo  2016-06-30 11:30:44  host: net.net.pl

    virgin mobile daje tez nowe oferty roamingu:
    http://tlp.is/adk

Dodaj swoją opinię