Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Wakacyjny konkurs Club Nokia

Wakacyjny konkurs Club Nokia

WitekT 20 Lipca 2005 16:13

0 0

W lipcu wystartował Wielki Wakacyjny Konkurs Club Nokia. Tym razem do wygrania jest aż 6 telefonów Nokia 5140i oraz 30 słonecznych zestawów z upominkami.

Głównym założeniem konkursu MMSowy fotoreportaż z wakacji jest promowanie pomysłowości i fantazji członków Club Nokia. Mają oni za zadanie ułożenie akacyjnych "fotohistorii" za pomocą MMSowych zdjęć umieszczanych na moBlogach. Tym samym Klubowicze mogą nie tylko zachować wspaniałe chwile z wakacji, podzielić się nimi z innymi, ale dodatkowo wygrać atrakcyjne nagrody - telefony Nokia 5140i.

Każdy posiadacz karty Club Nokia może wziąć udział w wakacyjnym konkursie MMSowym. Wystarczy założyć moBlog w serwisie www.moblog.pl, wypełnić go MMSami tworzącymi wakacyjną fotohistorię oraz zgłosić ją do konkursu na stronie www.nokia.com.pl/fotoreportaz. Inspiracją do tworzenia zabawnych historii wakacyjnych jest oczywiście nieograniczona wyobraźnia członków Club Nokia, ale możliwe jest również skorzystanie z jednego z trzech zaproponowanych wakacyjnych tematów.
Artur Maćkowiak, Marketing Communication Manager, kierujący działaniami Club Nokia w Polsce, tak komentuje to wakacyjne wydarzenie: Letni konkurs Club Nokia to przedsięwzięcie które organizujemy już po raz piąty. Co roku Klubowicze zaskakują nas na nowo, ponieważ nadsyłane prace pełne są wyjątkowych pomysłów. Ocenianie ich daje nam wiele satysfakcji, a dla członków Club Nokia przygotowywanie fotoreportaży to nie tylko dobra zabawa, ale także szansa na zdobycie wyjątkowych nagród.

Zgłoszenia przyjmowane są do końca wakacji, czyli do 30. sierpnia. Na bieżąco, w serwisie www.nokia.com.pl/fotoreportaz można oglądać krótkie zapowiedzi wszystkich zgłoszonych reportaży. Ogłoszenie wyników nastąpi we wrześniu.

Źródło tekstu: Nokia     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-81-182-16.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Które miejsce jest według Ciebie najlepsze do umieszczenie czytnika linii papilarych?

Galaxy Note 9 być może jednak będzie miał czytnik linii papilarnych zintegrowany z wyświetlaczem

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet