Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Wakacyjne Mocne Wejście w Jednej Idei

Wakacyjne Mocne Wejście w Jednej Idei

sirmark 29 Czerwca 2005 00:54

0 0

Od 28 czerwca br. w ofercie Mocne Wejśćie abonent Jednej Idei ma także możliwość zakupu telefonu zgodnie z załączonym cennikiem telefonów tej oferty, wraz z dodatkowym 50% więcej kwoty deklarowanej. Warunkiem skorzystania z takiej możliwości jest zawarcie umowy na czas określony 24 miesięcy oraz wybór planu taryfowego Jedna Idea 25 - 200. Oferta Mocne Wejście z telefonem nie obejmuje taryfy Jedna Idea 10 oraz Jedna Idea na kartę.

Oferta Mocne Wejście skierowana jest do nowych abonentów Jednej Idei (Jedna Idea z rachunkiem lub Jedna Idea mix), a opłata aktywacyjna wynosi 0 zł. Przez okres, na który została zawarta umowa na czas określony wybierając Mocne Wejśćie z telefonem użytkownik Jednej Idei, co miesiąc przez cały okres trwania umowy, otrzyma ulgę w postaci dodatkowego pakietu jednostek taryfowych o wartości równej połowie wartości usługi Kwota Deklarowana, z której abonent Jednej Idei aktualnie korzysta (poczynając od Kwoty Deklarowanej 25). W praktyce oznacza to, że klient Idei wybierając np. Jedną Ideę z rachunkiem 100 - otrzyma co miesiąc przez cały okres trwania umowy dodatkowe 50 zł.

Warunkiem skorzystania z oferty jest zawarcie umowy na czas określony (12 lub 24 m-ce wg wyboru abonenta Jednej Idei) oraz wybór wartości Kwoty Deklarowanej (na poziomie przynajmniej 25 zł), przy czym abonent zawierający umowę w ramach oferty Mocne Wejście na czas określony:
- przy umowie 12 m-cy nie ma możliwości zakupu telefonu w cenie promocyjnej
- przy umowie na 24 m-ce ma możliwość zakupu telefonu w cenie promocyjnej określonej w cenniku telefonów w ofercie Mocne Wejście




idea mocne wejscie od 23 06 2005

W Jednej Idei nadal dostępna jest także wcześniejsza oferta bezterminalowa MOCNE WEJŚCIE - oferta dla tych użytkowników, którzy już mają telefon i nie chcą kupować nowego, a chcą natomiast aktywować swój stary telefon w Jednej Idei na atrakcyjnych warunkach. Oferta dostępna jest w Jednej Idei z rachunkiem i w Jednej Idei mix przy podpisaniu umowy na 12 lub 24 miesiące.

Źródło tekstu: Idea     

Dodaj do:
w sumie: 23
  • 0

    4. ~Mendus  2005-06-29 09:24:00  host: saturn.czajen.pl

    pyp - chyba nie przeczytales ze to oferta glownie dla uzytkownikow, ktorzy chca kupic abonament bez telefonu? stad wiec takie telefony

  • 0

    5. ~pitus  2005-06-29 09:50:00  host: w3cache.ino.tvknet.pl

    idea ja juz zrobi promocje to sie plakac chce chodzi mi o telefony beznadziejne a tak to super promocja

  • 0

    6. ~:))))  2005-06-29 11:06:00  host: 195.94.216.178

    co to za promocja. W Erze dostanę zniżke na abonament, a nawet bez tej zniżki jest lepiej, bo nie każą sobie za wszystko płacić

  • 0

    7. ~maruda  2005-06-29 12:26:00  host: 62.233.176.6

    ale w errze placisz za aktywację

  • 0

    8. ~vojtek  2005-06-29 12:41:00  host: doz142.neoplus.adsl.tpnet.pl

    te 50 % wiecej to bardzo dobra opcja ale z telefonami to sie Idea w ogole nie popisala...

  • 0

    9. ~aresztsledczysluzewiec  2005-06-29 13:07:00  host: dnp20.neoplus.adsl.tpnet.pl

    morzesz se kupic telefon gdzie indziej lepszy

  • 0

    10. ~  2005-06-29 14:30:00  host: 217.153.31.56

    ciut inne telefony i moglbym byc zachwycony :)

  • 0

    11. ~  2005-06-29 18:49:00  host: w3cache.ino.tvknet.pl

    ludzie idea jest najlepsza siecia

  • 0

    12. ~pitus  2005-06-29 18:52:00  host: w3cache.ino.tvknet.pl

    simplus ma beznadziejne zasady najlepsza sa nowy pop, jedna idea na karte i tez moze byc era tak-tak

  • 0

    13. ~  2005-06-29 20:15:00  host: ave210.neoplus.adsl.tpnet.pl

    niestety jak zwykle idea niepopisala sie z telefonami

    promocja jest do dupy i tyle
    plus rzadzi

  • 0

    14. ~SHREK  2005-06-30 06:22:00  host: dnf166.neoplus.adsl.tpnet.pl

    W ofercie Mocne Wejście dostępne są 22 MODELE TELEFONÓW, w cenie już od 1 zł z VAT: Alcatel 320, Alcatel 332, Alcatel 556, Alcatel 735, Motorola C200, Motorola C205, Motorola C115, Motorola C350, Motorola C550, Motorola E365, Nokia 3410, Nokia 3510i, Sagem MYX-1, Sagem MW 3026, Sagem MYX 5M, Samsung C100, Samsung C110, Siemens A 65, Siememns S55+foto, Sony Ericsson T105, Sony Ericsson T230, Sony Ericsson T230+foto.

  • 0

    15. ~albin  2005-06-30 12:08:00  host: 80.72.195.19

    ani w idei ani w plusie juz nie bedzie dobrych tanich telefonow - kiedys juz zapowiadali ze sie beda wycofywac z dotowania lepszych modeli i wlasnie to robia

  • 0

    16. ~tom  2005-06-30 22:18:00  host: aju94.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Wlaśnie kupiłem telefon w tej promocji
    w salonie mieli dosłowniez listy 22 telefonów tylko dwa modele !!!!!!!!
    Interesował mnie siemens S55 ale nigdzie go nie było dzwonilki nawet do magazynu.
    Ciekawe

  • 0

    17. ~D@rio  2005-07-02 09:11:00  host: bin192.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Nio, jak ja bym sie mial decydowac na te promocje to albo ALCATEL 735 albo SIEMENS S55+foto wlasnie. No chyba ze nad motorola C550 w ostatecznosci moglbym sie zastanowic. Ale to podkreslam, w ostatecznosci!...

  • 0

    18. ~luc  2005-07-05 20:26:00  host: host-D9ADAAA9.elsat.net.pl

    Idea czyści magazyny, normalna żenada !!!

  • 0

    19. ~Luk@  2005-07-06 14:20:00  host: c12-100.icpnet.pl

    Do BANI!
    PTTK Centrtel PROSZE ZRÓBCIE COS Z TELEFONAMI!!! ŻENADA!!!!!!!

  • 0

    20. ~ehmm  2005-07-06 14:47:00  host: 212.244.115.33

    hmm - napisałem do Idei tak oto: "Zastanawiam się - jak przejrzałem różne oferty telefonii komórkowej w Polsce (zarówno tej na abonamenty jak i karty) - i tak sobie myśle - że czegoś mi brakuje tutaj -zarówno w wersji abonamentowej jak i na karty (a tel na kartę powinny się tym bardziej pilnować odkąd zaczęły wchodzić tzw telefonie internetowe (gdzie ważność pieniążków na karcie często bywa nieograniczana wogóle - wewnątrz danej telefonii połączenia są gratis - a połączenia na telefonie stacjonarne na całym świecie są dosłownie za grosze (np eteria ma np 6gr/min netto (7,3 gr/min brutto) np do sieci stacjonarnych polskich, angielskich czy z USA (z USA dotyczy także ta stawka sieci komórkowej...) - na polskie sieci komórkowe stawka 60 gr/min brutto - do Wielkiej Brytanii na komórki 99 gr/min brutto a do Szwecji np stawka jest 1,16 zł /min brutto (Szwedzi mają komórki drogie:(() - wszystko jest z naliczaniem sekundowym w standardzie...
    Heh - a więc czego moim zdaniem brakuje w ofercie Idei (a póżniej Orange)??
    Z abonamentu - nielimitowane rozmowy np do wszystkich z sieci Idea (Orange) i (np wszystkich stacjonarnych polskich) a np na kartę - jak tak zaczynacie wprowadzać pakiety "tanie rozmowy" (itp - pop ma inne nazwy i troszke inne zasady jedna idea na kartę ma troszke także zauważyłem inaczej) są np pakiety " 100 smsów za 1 gr" do wszyskich z sieci Idea; to można by np zaryzykować i wprowadzić pakiet na kartę np "nielimitowane rozmowy z 1 osobą z sieci Idea (Orange) czy stacjonarnych" *(i to np by było za cene np 15 - 20 zł (tak by nieprzekraczało ceny za kartę 25 zł ) i np (dla bardziej wymagających ) "do 3 osób z sieci Idea (Orange) i stacjonarnych" (tak by np pakiet nie przekraczał kwoty 50 zł brutto ).
    Ciekawy jestem czy to jest możliwe do zrealizowania...??
    Ale z drugiej strony wiem też, że zmieniacie markę (i to chyba nawet w tym roku - na Orange) - a więc pasowało by z czymś ciekawym rozpocząć działalność pod nową marką.

  • 0

    21. ~ehmm (cd)  2005-07-06 16:00:00  host: 212.244.115.33

    (*a takie propozycje - były by ciekawą alternatywą - i napewno skusiły by wielu klientów (bo puki co wiele osób powoli odwraca się od Idei - ponieważ są drogie rozmowy - drogie abonamenty - i słabe telefony komórkowe w promocjach..)
    A więc zastanawiam się czy to by nie pomogło...??
    Prosiłbym o odpowiedź w tej sprawie (czy takie rzeczy są możliwe w tej firmie - czy raczej nie ma co na takie coś liczyć w Idei / Orange..??)
    Z góry dziękuję za odpowiedź
    Z poważaniem" a odpisali mi tak: "Witam,


    Dziękujemy za poniższe sugestie, zostały one przekazane do specjalistów zajmujących się opracowaniem nowych ofert w sieci Idea i udoskonalaniem dostępnych już usług. Jesteśmy przekonani, że Pana uwagi będą pomocne przy konstruowaniu palety usług i nowego wizerunku sieci firmowanego marką Orange.

    Pozdrawiam,
    (...)"
    Mam nadzieje, że w końcu coś kiedyś ruszy - a nie tak jak do tej pory - "głośna" nazwa (Wakacyjne Mocne Wejście w Jednej Idei) ale w praktycem, niewielka oferta...:((

  • 0

    22. ~KtOś  2005-07-08 21:45:00  host: cfa1.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ale to jest promocja dla tych ktorzy nie potrzebuja super fona. dla reszty sa inne promocje z za******yni fonami w miare niskiej cenie do niektorych doplacaja tyle co dostana przez 2 lata(pewnie maja jakies umowy ale co mnie to interesuje)

  • 0

    23. ~do ehmm  2005-07-13 10:14:00  host: bjh5.neoplus.adsl.tpnet.pl

    To lepiej juz bylo napisac petycje co by zrobili pakiety po 10gr do idei i stacjonarnych i zeby wreszcie te pakiety przestaly byc ograniczone limitem czasowym! Teraz sa po 30gr:/ i ograniczena na 14 ub 30 dni zaleznie od pakietu.

Dodaj swoją opinię