Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Wakacyjne Mocne Wejście

Wakacyjne Mocne Wejście

WitekT 19 Lipca 2005 14:37

0 0

idea mAgencja Paralotna przygotowała dla PTK Centertel kampanię promującą letnią ofertę telefonów i usług telefonii komórkowej Idea pod nazwą Wakacyjne Mocne Wejście.

Kampania prowadzona jest pod hasłem Który podać?.

Kampania skierowana jest do potencjalnych klientów sieci. Z założenia ma trafić do jak najszerszego odbiorcy i zachęcić go do zakupu nowych aktywacji w Jednej Idei z rachunkiem i Jednej Idei Mix.
Layout jest utrzymany w letnim, wakacyjnym klimacie. Koncept oparty został na założeniu, iż odchodzimy od prostej komunikacji szczegółów oferty cenowej i wysokości rabatów na rzecz budzącej pozytywne, wakacyjne skojarzenia kampanii image-owej.

Cała akcja jest prowadzona wokół punktów sprzedaży Idea. Główne madia kampanii to reklamy w prasie codziennej, plakaty, ulotki, bannery, witryny salonów oraz POSy w salonach Idea. Dodatkowo planowane są eventy i działania promocyjne na ulicach miast.

Czas trwania kampanii: lipiec – sierpień 2005.

Źródło tekstu: Media Run     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-198-149-239.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy kiedykolwiek kupiłeś/kupiłaś sprzęt elektroniczny w Chinach?

Zakup smartfonu w Chinach a jego naprawa

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet