Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Wakacyjne 10 GB za 10 zł w lajt mobile

Wakacyjne 10 GB za 10 zł w lajt mobile

orson_dzi 9 Lipca 2016 15:29

10 1

lajt mobile dołącza do pozostałych operatorów na rynku oferując wakacyjny pakiet internetowy 10 GB za 10 zł.

Pakiet Strzał w dziesiątkę - #na kartę jest ważny przez 30 dni od momentu aktywacji. Uruchomić można go kodem *121*11*04#.

Pakietów nie można kumulować. Drugi można kupić dopiero po zakończeniu okresu ważności pierwszego. Transmisja danych w ramach pakietu jest rozliczana co 1 kB.




Niestety w regulaminie promocji najprawdopodobniej wkradł się błąd. Wg dokumentu pakiet można uruchomić dopiero od 7 sierpnia, a promocja jest ważna do odwołania. Poniżej zamieszczamy regulamin, ale jak tylko dostaniemy jego inną wersję, zaktualizujemy wiadomość.

Zobacz: Regulamin promocji

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:

Tagi: lajt mobile

w sumie: 26
  • 1

    7.  2016-07-09 19:40:39

    6 i to tylko w 3G.

  • -3

    8. ~Timbombajlełkę na kartełkę  2016-07-09 19:41:04  host: user-94-254-227-85.play-internet.pl

    No timbombajluś to w ogóle najlepsza ofertełkę ma kartełkę ma, telepolis przecież gunwa by nie reklamował hihi xdxdxd xoxoxo

  • 0

    9. ~  2016-07-10 09:04:33  host: apn-95-41-75-101.dynamic.gprs.plus.pl

    6, czy ktoś zmusza cię do korzystania z tmobail?
    Poza tym 3G w TMobile to większe prędkości niż LTE play

  • 0

    10. ~ola  2016-07-10 11:52:25  host: ip-5-172-232-197.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

    taryfikacja 1kB powinna być standardem... nawet można to zareklamować w śmiesznej reklamie, mały szczegół, ale reklama zrobi swoje..

  • -2

    11.  2016-07-10 12:31:01

    @10 ...a w głosie co setną sekundy

  • 1

    12.  2016-07-10 14:03:06

    Tak jak taktuje się sekundowo połączenia głosowe, tak dane powinno się STANDARDOWO taktować przynajmniej co 1 kB. Małolatom przypominam o początkach komórkowej transmisji danych, a zwłaszcza o ich pionierze - sieci Plus, w której to taktowano pakiety co... bajt. Tak, tak, bywały nawet takie sytuacje. Za to teraz, były spec Plusa ustanowił standard taktowania na.... 500 kB. Super. :-((

  • -1

    13.  2016-07-10 14:15:42

    @12 Zgadam się, że 500kB to już sporo, ale taktowanie co 1kB to gruba przesada.

  • 1

    14.  2016-07-10 14:31:24

    W billingu Playa mam takie kwiatki 1 kB, 3 kB, 10 kB, itp. pobierane samoistnie przez telefon. Oczywiście w rubryce koszt, widnieje wartość 100 kB przy każdym zużyciu poniżej jednostki rozliczeniowej. Tak więc takt co 1 kB powinien być standardem. Do niedawna w nieistniejącym niestety mBank Mobile właśnie tak było. Teraz zdaje się w Virgin jest co 5 kB, ale nie wiem czy w najnowszej taryfie.

  • -2

    15. ~Andżej  2016-07-10 17:55:17  host: apn-37-248-164-131.dynamic.gprs.plus.pl

    W Virgin 10GB za 5zł: http://tlp.is/aho i tyle w temacie

  • -2

    16. ~grubas  2016-07-10 17:57:42  host: apn-37-248-164-131.dynamic.gprs.plus.pl

    10GB za 10zł???? Słabe! Orange daje 20GB za 9zł: http://tlp.is/ahn

  • -2

    17. ~maniak  2016-07-10 17:59:44  host: apn-37-248-164-131.dynamic.gprs.plus.pl

    Plush daje 10GB i NoLimit za 14,50zł: http://tlp.is/agw

  • -2

    18. ~sandraa  2016-07-10 18:01:24  host: apn-37-248-164-131.dynamic.gprs.plus.pl

    Play za 10zł daje 15GB... Szału ni ma http://tlp.is/agu

  • -1

    19. ~  2016-07-10 18:22:42  host: user-94-254-225-89.play-internet.pl

    Recenzja cipsóf bardzo dobra, prawie tak dobra jak oferta na kartę w Timbombajlełkę

  • 0

    20. ~÷=÷  2016-07-10 18:31:12  host: n30-02-01.opera-mini.net

    @15 16 17 18 19
    Przyjacielu, czy moglbys podac termin Twojej wizyty w Przychodni. Masz nie poukladane klepki i moze Ci sprawic bol przy ich ukladaniu. BADZ OSTROZNY PO ZABIEGU

  • 0

    21. ~aaa  2016-07-10 19:07:13  host: 188.114.64.135

    Jak taktuje ofnk?

  • 0

    22.  2016-07-10 20:19:46

    @14 To dosyć dziwne, musiało istnieć wiele krótkich sesji. Mój telefon tez co chwila pobiera dane, ale nie oznacza to że za każdym razem w ramach innej sesji. Zajrzałem właśnie do swojego bilingu i mam po jedną-dwie sesje na dzień a czasem sesje trwają po 2 dni, przy czym najmniejsza opiewa na kilkadziesiąt MB. Dla mnie żądanie rozliczania po 1kB to abstrakcja. Możliwe że przy niestabilnym łączu, gdy internet co chwila się rozłącza takie "kwiatki" występują, ale jeśli by tak było to raczej zmieniłbym operatora.

  • 0

    23. ~mnm  2016-07-10 20:34:42  host: public-gprs217433.centertel.pl

    21@ Dziś za free jako rekompensata za awarię ,ale normalnie to jest 1gr za 100kb/s.

  • 0

    24.  2016-07-11 00:09:51

    @14 @22: To jest właśnie przypadłość Playa - nawiązywana jest nowa sesja po każdym przełączeniu roamingu. I każda nabija min. 100kB.

  • -1

    25. ~Jurek  2016-07-11 01:01:22  host: public-gprs212888.centertel.pl

    Niech srebro w dupsko wsadza pseudo śmieciarze

  • 0

    26.  2016-07-11 14:59:40

    15@Andżej przez "ż"? Wstyd. Prezydenta mamy Andrzeja a ty nie potrafisz się podpiać

Dodaj swoją opinię