Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Wakacyjna promocja telefonów na kartę w Idei

Wakacyjna promocja telefonów na kartę w Idei

sirmark 22 Czerwca 2004 12:08

0 0

W ofertach prepaid Idea POP i Dla Każdego w Idei - zestawy z telefonami Alcatel OT320 i Motorola C205 w cenie 219 zł z VAT!

Idea przygotowała specjalną Wakacyjną Promocję na wybrane zestawy z telefonami na kartę (prepaid) Idea POP oraz Dla Każdego w Idei, która obowiązuje od 21.06.br. do 31.08.br. (lub do wyczerpania asortymentu) i jest dostępna we wszystkich kanałach sprzedaży sieci Idea.

W Wakacyjnej Promocji zestawów prepaid z telefonem w Idea POP i Dla Każego, wybrane zestawy z telefonami Motorola C205 i Alcatel OT320 kosztują ok. 50 zł taniej - tylko 219 zł z VAT!

Wakacyjna promocja zestawów prepaid w Idei jest dostępna wyłącznie za okazaniem kuponu rabatowego zamieszczonego w ulotce wysłanej do ponad 1,5 mln osób, w ramach dwóch mailingów
Z niniejszej oferty mogą korzystać wszyscy Klienci zainteresowani ofertą Idea POP lub Dla Każdego i legitymujący się kuponem zgodnym ze wzorem (ulotka Wakacyjnej Promocji - w załączeniu).

Kupon daje możliwość zakupu wybranego zestawu z telefonem: w ofercie Dla Każdego:
- Alcatel OT 320 + zestaw Startowy Dla Każdego w promocyjnej cenie 179,51 zł (219 zł z VAT),
- Motorola C205 + zestaw Startowy Dla Każdego w promocyjnej cenie 179,51 zł (219 zł z VAT),

w ofercie Idea POP:
- Alcatel OT 320 + zestaw Startowy Idea POP w promocyjnej cenie 179,51 zł (219 zł z VAT),
- Motorola C205 + zestaw Startowy Idea POP w promocyjnej cenie 179,51 zł (219 zł z VAT).

Każdy klient ma możliwość skorzystania z takiej ilości kuponów promocyjnych jaką uzyskał wcześniej. Jeden kupon uprawnia do zakupu jednego zestawu. W przypadku przedstawienia przez klienta większej liczby kuponów, może on zakupić odpowiadającą tej liczbie ilość zestawów. Warunkiem skorzystania z niniejszej oferty jest okazanie i pozostawienie Pełnomocnikowi Handlowemu oryginalnego kuponu. Pełnomocnik Handlowy ma prawo odmowy realizacji oferty jeżeli kupon jest uszkodzony, nieczytelny, posiada inne wady mechaniczne lub budzące wątpliwość co do jego autentyczności. Kupon jest ważny do dnia 31.08.2004 r. i nie podlega wymianie na gotówkę. Niniejsza promocja nie łączy się z żadnymi innymi promocjami rabatowymi na zakup zestawów AIO w czasie trwania niniejszej oferty.

Źródło tekstu: Idea     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-167-243-214.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Czy korzystasz z usługi pocztowej Gmail?

Tryb poufny trafia do Gmaila na Androida

 

Zobacz wynik | Opinie (3)

Archiwum Ankiet