Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Wakacyjna promocja roamingowa Orange

Wakacyjna promocja roamingowa Orange

WitekT 19 Czerwca 2007 23:34

0 0

Orange wprowadza letnią ofertę roamingową - Orange Travel - dla klientów abonamentowych i użytkowników prepaid.

Atrakcyjna stawka UE to promocja dla użytkowników prepaid, która zacznie obowiązywać od 2. lipca. Połączenie w callbacku (kody USSD) kosztuje w państwach UE 2 zł za minutę.

Wybrane kraje to promocja dla klientów abonamentowych, którzy mogą wybrać 3 kraje, w których odebrane połączenie będzie kosztowało 1,20 zł za minutę.

Oferta Niemcy to promocja, dzięki której minuta połączenia w roamingu w tym kraju kosztuje 3 zł, a SMS 1 zł.




Pakiety roamingowe to 4 opcje 15-minutowych pakietów:
Pakiet Roaming UE 15 na 0, czyli 15 minut wychodzących w cenie 54 zł,
Pakiet Roaming UE 0 na 15, czyli 15 minut przychodzących w cenie 25 zł,
Pakiet Roaming UE 15 na 15, czyli 15 minut wychodzących lub przychodzących w cenie 70 zł,
Pakiet Roaming UE 60 na 60, czyli 60 minut wychodzących lub przychodzących w cenie 244 zł.

Nowość to brak opłat za pozostawianie na skrzynce abonenta w roamingu nagrania - do tej pory klient płacił jak za podwójne połączenie międzynarodowe.

Dostępna będzie także opcja nawiązywania połączenia w przypadku braku środków na koncie, co ma umożliwić kontakt nawet w awaryjnych sytuacjach (np. z prośbą o doładowanie konta).

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 22
  • 0

    3. ~fokstrot  2007-06-19 23:53:20  host: mmfnfnfm1f1f1.net.autocom.pl

    2zl/min - w takiej cenie dzwonilem rok temu w erze. to ma byc promocja? smiechu warte

  • 0

    4.  2007-06-20 00:40:06

    ktos mi wyjasni oplacalnosc 3 pakietu? jest napsiane ze to 15 przychodzacych LUB 15 wychodzacych, czyli jest to 15 minut za cene rowna prawie sumie 2 pierwszych pakietow, chyba ze mialo byc 15 i 15.... tak samo zreszta matematyka zawodzi przy 4 opcji, cena jest wyzsza jak 4 pakiety po 15 min wychodzacych. WitekT nie pomyliles sie czasem piszac to "lub"? no chyba ze to jak zwykle orange ma swoje obliczenia...

  • 0

    5.  2007-06-20 06:43:40

    raczej to matematyka po pomarańczowu

  • 0

    6.  2007-06-20 07:20:05

    Oferta dla rozrzutnych lub fanatykow Orangutana...

  • 0

    7. ~mirekb  2007-06-20 07:44:12  host: bku187.neoplus.adsl.tpnet.pl

    alkohol i brawura ;-))

  • 0

    8.  2007-06-20 07:59:24

    Czy aż tak dużo osób wyjeżdża na "wakacje" do Niemiec?

  • 0

    9.  2007-06-20 08:03:01

    ***lukasm*** na wakacje zwłaszcza do winnic i na szparagi, ale teraz już za dużo ludzi i tak nie chce, bo niewiele płacą. Wolą do Holandii, Wielkiej Brytanii czy Irlandii.

  • 0

    10.  2007-06-20 08:07:21

    4: dokladnie tak jak myslisz, tam powinno byc 'i' zamiast 'lub' :) /dotyczy 3 i 4 pakietu/

  • 0

    11. ~lukasz  2007-06-20 08:14:48  host: komp6.voyager.lub.pl

    hahahaha

  • 0

    12.  2007-06-20 08:22:53

    hehe, super wakacyjna oferta, united-mobile trzeba kupic

  • 0

    13.  2007-06-20 08:33:54

    No poszczac sie mozna po kitach gdy sie czyta te ich promocje. Zdrowo myslacy Polak kupi sobie karte w danym kraju i bedzie dzwonil nie zasilajac kabzy Orżnij.

  • 0

    14. ~Jackowski  2007-06-20 09:01:31  host: apn-99-83.gprspla.plusgsm.pl

    Zdaje sie, ze obnizona stawka w UE w ramach pre-paidu, WSZYSTKIE pozostałe elementy Orange Travel były dostępne wcześniej (wybrane kraje, oferta Niemcy, pakiety roamingowe). Na czym zatem polega nowość tej oferty ? Że wymyślili nową nazwę zbiorczą dla całości ?

  • 0

    15. ~Artus  2007-06-20 09:56:27  host: arl-akademiki-gw.man.poznan.pl

    ale oni sa smieszni. pomarancza znowu pokazala jaka to ona jest tania. co to maja byc za pakiety. jeszcze roczek i znikam z tej kiepskiej sieci i ide do play minuty tansze i w roamingu prawie jak za darmo. Pozdrawiam

  • 0

    16. ~  2007-06-20 10:31:17  host: p05-10.opera-mini.net

    Jadąc za granicę na trochę dłużej najlepiej na aukcjach kupić za kilka lub kilkanaście złotych starter z danego kraju. Jadąc choćby do Anglii kupujesz starter o2 za 5zł, ładujesz za 10? i masz za to dwa pakiety International po 5? każdy, w którym za minutę do Polski na stacjonarne płaci się 7p, a na komórki 30p.

  • 0

    17.  2007-06-20 10:40:09

    Artus - zakładając, że do tego czasu nie zbankrutują ;-)

  • 0

    18. ~r  2007-06-20 15:46:59  host: chello087207229190.chello.pl

    #17: no tak, święta trójca ma takie koszty że ledwie ciągną ostatkiem sił. Play dał niższe ceny więc Playta murowana hahahahaha!

  • 0

    19. ~tol  2007-06-20 21:14:18  host: 87-205-169-96.adsl.inetia.pl

    ten roaming mógłby być tańszy ale z drugiej strony jest dobra jakość połączeń a co mi po niskich cenach jak bede miał kłopoty z rozmową, chyba jednak wole tą orenżade

  • 0

    20.  2007-06-20 22:05:24

    #16: To wytłumacz mi cwaniaczku co ma zrobić kierowca tira jeżdżący po całej UE? Może zostawic 20 numerów żonie???

  • 0

    21.  2007-07-27 21:41:36

    20: miedzynarodowy prepaid: united-mobil.com, travelsimshop.com lub inny (www.prepaidgsm.net)

  • 0

    22.  2007-07-27 21:42:43

    united-mobile.com

Dodaj swoją opinię