Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości "Wakacje z Orange" - konkurs dla nowych abonentów

"Wakacje z Orange" - konkurs dla nowych abonentów

WitekT 1 Lipca 2006 11:19

0 0

Każdy klient, który od 3. lipca do 31. sierpnia zawrze z PTK Centertel umowę, może wziąć udział w konkursie SMS-owym, w którym codziennie można wygrać dwuosobowy weekend w Paryżu lub Londynie.

Umowa musi być zawarta na minimum 12 miesięcy w ofercie Twój Plan, Twój Mix, Orange Firma, Orange Firma Mix, Zetafon lub Orange Plan Domowy, o całkowitej kwocie zobowiązania wyższej niż 10 zł,

Aby wziąć udział w konkursie, z zakupionego telefonu należy wysłać SMS o treści Wakacje z Orange pod numer 8060 (koszt wysłania SMS-a wynosi 0 zł). SMS-y o innej treści nie będą brane pod uwagę.
SMS można wysyłać codziennie od godziny 15:00 do godziny 16:00. SMS, który zostanie zarejestrowany jako pierwszy – wygrywa. Klient może wysłać nieograniczoną liczbę, SMS ale zwyciężyć może tylko raz.

Zwycięzca dziennej edycji otrzyma SMS z potwierdzeniem wygranej, następnie przedstawiciel Centertela będzie się z nim kontaktować telefonicznie. Jeśli mimo trzech prób nie uda się skontaktować z laureatem, wtedy zostanie on wykluczony z konkursu, a zwycięzcą zostanie klient, którego SMS dotarł do nas jak następny w kolejności.

W konkursie nie mogą brać udziału pracownicy PTK Centertel, Telekomunikacji Polskiej, pracownicy podmiotów prowadzących punkty sprzedaży Orange, zleceniobiorcy PTK, a także członkowie ich rodzin.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 2
  • 0

    1. ~zoja61  2006-07-08 22:24:14  host: auf194.internetdsl.tpnet.pl

    Witam. Czy ktoś bierze udział w tym konkursie? Czy ktoś juz wygrał???

  • 0

    2. ~marcin198555  2006-09-25 22:19:31  host: asm16.neoplus.adsl.tpnet.pl

    tak ja

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-196-31-117.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Jak oceniasz wakacyjną promocję sieci Play?

Internet na lato za darmo w Play

 

Zobacz wynik | Opinie (9)

Archiwum Ankiet