Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości "Wakacje od abonamentu" w Play Online

"Wakacje od abonamentu" w Play Online

WitekT 16 Czerwca 2009 12:08

0 0

Dzięki promocji Wakacje od abonamentu, która startuje 17. czerwca, średni miesięczny abonament za Internet w Play to 37,5 zł za 5 GB i 66,6 zł za 10 GB.

W ramach promocji Wakacje od Abonamentu w Play Online:
w taryfie 5GB abonament wynosi 0 zł przez pierwsze 3 miesiące oraz 45 zł przez kolejne 15 miesięcy,
w taryfie 10 GB abonament wynosi 0 zł przez pierwsze 3 miesiące oraz 80 zł przez kolejne 15 miesięcy.

W obu promocjach można kupić modem w obniżonej cenie.

W Play klienci mają możliwość testowania oferty Wakacje od Abonamentu przez 7 dni w ramach promocji Sprawdź i Kup. Jeżeli oferta nie spełni oczekiwań Klienta, zwrotowi podlegają pieniądze za zakup modemu oraz opłata abonamentowa. Tylko opłata aktywacyjna w wysokości 9 zł nie jest zwracana.




Wakacje od Abonamentu będą dostępne w e-Shopie (z najbardziej atrakcyjną ceną modemu).

Oferta będzie dostępna także dla przedłużających umowę.

Z dniem wejścia promocji Wakacje od Abonamentu, wyłączone zostaną oferty promocyjne ze zniżką 50% na abonament przez 3 i 6 miesięcy.

Źródło tekstu: Play, wł     

Dodaj do:
w sumie: 37
  • 0

    18. ~sten  2009-06-16 15:27:24  host: dqd2.neoplus.adsl.tpnet.pl

    zgadzam się, że 10mb czasami też mało. jak coś kupują, to żeby korzystać z pełni możliwości, a nie tylko połowy. zresztą taki zasięg jak Play i jakość sygnału mnie nie przekonuję

  • 0

    19. ~MaRiO  2009-06-16 15:34:49  host: static-68-219.is.net.pl

    heh no to ja dziekuje jak wam 10mb wystarcza a jeszcze lepiej 1mb :D to ja moge powiedziec ze 100mb mi w zupelnosci wystarcza :)) ale mogloby byc lepiej bo karte mam 1GB hehe :)) blady.felix piszac o kablu chodzi Ci oczywiscie o taki podlaczony to routera? i nie chodzi mi tylko o laptopa bo do stacjonarnego wystarczy kupic karte wifi :)) no ale fakt faktem przy lapku kabel to cos strasznego ;/ w koncu laptop to przenosny komputer a nie zeby z kablem latac po calym domu :))

  • 0

    20. ~jko  2009-06-16 15:35:22  host: afhd98.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Play daje 1mb/s i nieraz jest 0,9 a nieraz 1,1 wiec srednia jest niezla zwlaszcza ze w godzinach "szczytu" wydajnosc nie spada tak drastycznie jak w W3... W3 daje 7,2mb/s a srednia jest ponizej 2mb/s wiec troche miedzy baji te predkosci... A co do zasiegu nawet w3 nie ma idealnego;/ Zreszta liczy sie tylko 3g bo jakies gprs na wsiach w w3 to dramat totalny;/ Wiec jak dla mnie play jest niezlym netem za niezle pieniadze a zasieg 3g wcale nie gorszy niz w w3... Aha z neta w komorce nie biore po duwage bo dla mnie to strsznie uciazliwe...

  • 0

    21.  2009-06-16 16:29:11

    dają 5GB bo z takim transferem niewiele wykorzysta:) 10 GB już można by jakiś film ściągnąć raz w tygodniu ale nie wiem czy to wypali na takim necie.

  • 0

    22. ~:))  2009-06-16 16:49:04  host: chello089075043159.chello.pl

    Do tego, któremu 10Mbps to mało - a co w tym internecie robisz? Pewnie ściągasz filmy w formacie HD??? A może się teleportujesz?

  • 0

    23. ~  2009-06-16 16:52:39  host: f96-022.opera-mini.net

    Po co umowa?tyle fonow 3g nawet starszych,kabel usb,pol na karte.taniocha-gdy mamy zasieg..niby polowa populacji w nim jest ale to tylko w statystykach ladnie wyglada.brak na pol edge to kolejny minus.tak jak siec 3 na zachodzie.mirekb

  • 0

    24. ~darius86  2009-06-16 17:30:27  host: 188.33.7.132

    od miesiąc mam PO. mieszkam wprawdzie tuż pod nadajnikiem, ale prędkości nie zawsze powalają. czasem jest 1,4, a czasem szkoda słów. jednak ogólnie nie narzekam. a 5 giga to naprawdę dużo (oczywiście jeśli się nie ściąga filmów). dużo siedzę na necie, na streamingach też i do kolejnego okresu rozliczeniowego zostały trze dni, a wykorzystałem dopiero 3500 mega.

  • 0

    25. ~aserd  2009-06-16 18:17:37  host: zuzia.ds6.agh.edu.pl

    5gb jest w sam raz oczywiscie dla tych co nie sa piratami czy tez zlodziejami... i maja legalne filmy i legalne oprogramowanie... to 5gb to naprawde ciezko wykorzystac...

  • 0

    26. ~  2009-06-16 19:35:55  host: f142-056.opera-mini.net

    Wow mobilny internet w Play? Jaja sobie robicie? W wakacje chyba w mieście nikt nie siedzi, a jak widzę po ich mapie zasięgu miasta i miasteczka. Choć nawet testowałem internet w Play zasięg H i szybkość max 150-400kb , gdzie w Erze mam 1,8mb, Plus 1,5mb, Orange nie liczę bo u nich nie dość że jest same edge to jeszcze trudno się połączyć.

  • 0

    27. ~gryfer  2009-06-16 19:47:10  host: 92.80.238.208

    W innym artykule jest naglowek internet bez oplat, powinno byc internet bez zasiegu:) To ze dochodza nowe miasta to jedno a zasieg w trasie i na peryferiach to drugie i tu niestety ale Play nie spelnia swej funkcji, wiec nie dziwi mnie ze ludzie mowia ze jest to bardziej stacjonarny net.

  • 0

    28.  2009-06-16 20:14:27

    Dżizas - przy takich transferach jakie osiąga się w mojej dzielnicy na nodeB Play to bym tych 5 czy 10 GB przez rok nie zużył :D przecież to jest atrapa internetu!! W środku nocy mi "skacze" w porywach do 500-800 kb/s a w dzień chodzi z prędkością EDGE w Plusie a w godzinach szczytu wieczornego momentami z prędkością plusowego GPRS :(

  • 0

    29.  2009-06-16 20:16:38

    Swoją drogą jestem ciekaw jak wpłynie na wydolność "sieci" Play po wyjeździe studentów z miasta... Podzielę się z wami tą informacją za jakieś 3 tygodnie :)

  • 0

    30. ~nick  2009-06-17 00:50:00  host: affw196.neoplus.adsl.tpnet.pl

    25. ~aserd - bzdury wypisujesz; jak ktoś jest rozsadny, czyli 'mądry polak przed szkodą' to wykonuje regularnie kopie zapasowe systemu i waznych danych wiec te 5 giga wystarczy zaledwie na kawałek jednej kopii. I zrozumcie w końcu że plejolajn ze wzgledu na parametry to jest niejako mobilny odpowiednik wolnej radiówki albo neostrady, natomiast nie jest to żadna alternatywa dla iplusa czy innych blukonektów.

  • 0

    31. ~  2009-06-17 01:46:33  host: f96-066.opera-mini.net

    Stacjonarny net? To po co kupować play online, jak normalnie stacjonarny ten można mieć 2mb za 50zł i bez limitów.

  • 0

    32.  2009-06-17 12:02:19

    Gdzie można mieć 2Mb/s za 50zł ???

  • 0

    33. ~MaRiO  2009-06-17 13:21:05  host: static-68-219.is.net.pl

    31,32: mozna miec tez 100mb za 50 zł (lub nawet mniej w pakiecie z tv i tel.) przynajmniej ja tak mam no ale to tylko lokalny dostawca neta w moim miescie.. (w sumie takich u mnie w tarnowie jest 5-6 stad te ceny.. duza konkurencja.. az sie dziwie jak na takie male miasto tylu dostawcow.. nie wiem skad to sie wzielo.. a jak jest u Was?) wiecej info : www.is.net.pl pozdro :))

  • 0

    34. ~nick  2009-06-17 23:37:26  host: eht3.neoplus.adsl.tpnet.pl

    32. barteks2 - chocby w netii i to na czas nieokreślony na dodatek bez telefonu.

  • 0

    35. ~nick  2009-06-17 23:39:51  host: eht3.neoplus.adsl.tpnet.pl

    33. ~MaRiO - dobra, skończ już się co chwile chwalic, wszyscy więdzą co masz, natomiast zrób w sobote wieczorem w końcu te testy predkości by się przypadkiem nie okazało że w szczycie obciążenia sieci jest np. 10x wolniej.

  • 0

    36. ~misotralalisio  2009-06-18 00:05:03  host: gw-79-175-208-12.smsnet.pl

    mam PlayOnline i smialo moge powiedziec ze internet dziala sprawnie, bez probelmu ogladam filmiki na youtube, slucham radia itp. ilfmy sciagam prez torrenta i osiagam transfery do 200kb/s wiec jest niezle jak na internet bezprzewodowy , szkoda tylko ze limt jest :(, za dwa mieisace przedluzam umowe i bede mial 10gb :)

  • 0

    37. ~nick  2009-06-19 02:01:09  host: aclj36.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Pytanie: karta playonline w telefonie sek800i robiącym za modem do kompa - teoretyczna predkość to 115 (a praktycznie 1/3 - 1/4 tego). Czy da się w tym przypadku coś zrobic by zwiekszyć prędkość połączenia?

Dodaj swoją opinię