Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Wadliwe Nokie N8

Wadliwe Nokie N8

Ringu 22 Listopada 2010 08:52

0 0
nokia n8Część obecnie sprzedawanych Nokii N8 posiada wadę fabryczną - telefon samoczynnie się wyłącza i nie ma możliwości uruchomienia go ponownie.

Problem jest związany z systemem zarządzania energią, który został wadliwie zainstalowany w procesie produkcji.

Szef sprzedaży Nokii, Niklas Savader, podał do wiadomości, że liczba wadliwych urządzeń jest niewielka, a usterka dotyczy tylko modelu N8.

Wszystkie osoby, które zaobserwowały podobne zachowanie swojego telefonu, powinny się skontaktować z lokalnym punktem Nokia Care.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.



Źródło tekstu: Reuters, Nokia     

Dodaj do:
w sumie: 18
  • 0

    3.  2010-11-22 09:29:58

    Ktoś coś mówił, że nokia się skończyła :]

  • 0

    4. ~  2010-11-22 09:35:16  host: ip-091201123034.mikolow.multimetro.pl

    nokia idzie do przodu :) w takim tęipe przegoni cała konkurencje :P

  • 0

    6.  2010-11-22 09:52:27

    tylko albo aż - w końcu to flagowy model.

  • 0

    7. ~ala  2010-11-22 10:03:24  host: 93-181-162-129.internetia.net.pl

    ciekawe ile centów tysięcznych taniej było zrobione i mamy wadę...

  • 0

    8.  2010-11-22 10:04:56

    @5 - dzięki:) poprawione

  • 0

    9.  2010-11-22 10:12:56

    w wielu nokiach zauważyłam takie zjawisko, C6 i pierwsze E52 też miały taką wadę

  • 0

    11.  2010-11-22 10:40:01

    @7 jeżeli to tylko niewielka liczba to wina jakiegoś robota, a nie materiału (w sumie nie robota, tylko człowieka który go "nadzorował")

  • 0

    13. ~w  2010-11-22 10:58:22  host: 77-253-61-4.adsl.inetia.pl

    oszczedzanie energii na najwyzszym poziomie ;-)

  • 0

    14. ~darek  2010-11-22 11:40:46  host: z08-14.opera-mini.net

    A są nokie nie wadliwe?Przecież cały ten symbian jest wadliwy.

  • 1

    15.  2010-11-22 12:07:39

    @ 14 symbian nie jest wadliwy... miałbys tel z symbianem to bys wiedział ze to system z duzymi możliwosciami... a co do newsa- ciekawe ile sie bedzie czekało na zwrot telefonu z Nokia care... Moim zdaniem powinni wymienic telefony na nowe wolne od wad- nie pop to kupujesz nowy tel zeby po miesiacu wyladował w serwisie...

  • 0

    17.  2010-11-22 20:11:30

    NOKIA to dla mnie wogóle dziwna firma, zawsze przed premiera jakiegos telefonu jest wiele szumu, klienci musza czekac dobrych kilka miesiecy zanim urządzenie trafi do dystrybucji, wiec nie rozumiem jak mozna niewychwycic takiego czegos!! w okresie pomiedzy prezentacja a rozpoczeciem dystrybucji... dlaczego samsung czegos takiego nie ma? zawsze nokia... mialem rózne nokie i powiem tak, wszystko zrobili na "odwal sie" procz serii E, mialem E51, E52 teraz mam E72 i jestem zadowolony. Do innych poprostu sie nie przykaldaja tylko robia totalna masowke, puszczaja jeden model w 10 wersjach i zmienionych nazwach i tyle.. po co? na co? Ekran w N8 bo widzialem w UK jak bylem jest tragiczny...taka rozdzielczosc przy tak drogim telefonie to poprostu wstyd.

  • 0

    18. ~CennA Nokia  2010-11-22 21:18:24  host: abgo16.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Znalezione w sieci: "...Znacznie taniej można ją kupić w USA, gdzie Finowie mocno rywalizują o rynek z iPhone'em - kosztuje tam ok. 300-350 dol. za sztukę..."

  • 0

    19.  2010-11-22 22:01:10

    1. Dlaczego nie news dnia? 2. Dlaczego zdarza się to tylko im? 3. A czy jest teraz w sprzedaży jakaś niewadliwa Nokia? Nieeee.

  • 0

    20. ~Anonymouse  2010-11-22 22:50:40  host: dfk72.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Zalezy co to znaczy "niewadliwa".. Jesli sama sie wylacza to znaczy ze wadliwa z innymi tego problemu raczej nie ma

  • 0

    21. ~  2010-11-23 17:03:55  host: 212.160.172.70

    i wszyscy fani nokii powinni uznać, że ich bóstwo nie daje rady... ale niestety, jesteśmy w Polsce, kraju paradoksów, gdzie sh.t sprzedaje się dobrze, bo się odpowiednio nazywa

  • 0

    22. ~athros  2011-06-02 20:15:16  host: aaho254.neoplus.adsl.tpnet.pl

    mam takie objawy:/ Telefon był w serwisie dwa razy i znowu to samo się dzieję co robić?

  • 0

    23. ~janus  2011-09-09 14:36:55  host: 089-101-224127.ntlworld.ie

    Wlasnie wrocilem z barcelony,wszystkie emeile i numery nowo poznanych znajomych jak i zdjecia zapisalem w telefonie.w domu sie wylaczyl,jest w naprawie i wroci czysty.stracilem wszystko.NIGDY WIECEJ SZAJSU Z NOKI NIGDY

  • 0

    24. ~  2011-09-09 15:21:04  host: z40-14.opera-mini.net

    23. Przykro mi bardzo, ze to Cie spotkalo.. PS. Dlaczego te serwisy tak olewaja dane w telefonie? Co serwis to czyscimy pamiec? Bez przesady.. Ida sobie na latwizne.

Dodaj swoją opinię