Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości W800i zbyt popularny

W800i zbyt popularny

WitekT 9 Września 2005 09:55

0 0
SonyEricsson nie może podołać zamówieniom na model W800i z serii Walkman. Wszystkie złożone wcześniej zamówienia są realizowane, ale nowych napływa coraz więcej.

Szwedzka sieć sprzedająca telefony komórkowe - The Phone House - poinformowała, że z racji problemów z dostawami W800 nie znalazł się w na liście 10 najpopularniejszych telefonów przez nią sprzedawanych, choć patrząc na popyt nie powinno być z tym problemu.

W800i produkowany jest tylko w jednej fabryce SonyEricssona w Chinach.


Źródło tekstu: Dow Jones Newswires, wł     

Dodaj do:
w sumie: 11
  • 0

    1.  2005-09-09 10:02:55

    takie same parametry mają d750 i k750, W800 ma tylko inne oprogramowanie. Jakie są różnice, moze jest coś takiego o czym nie wiem ?

  • 0

    2.  2005-09-09 10:06:01

    GregPepe: oprogramowanie oraz marka "Walkman". Sam wiesz, że większość ludzi kieruje się reklamami, a W800i jest mocno promowany. :)

  • 0

    3. ~yagi  2005-09-09 10:11:53  host: afh58.internetdsl.tpnet.pl

    Chyba najwieksza roznica to karta 512 MB i mozliwosc sluchania muzyki przy wylaczonej funkcji telefonu. Z tego co wiem to masa ludzi wgrywa oprogramowanie z W800 do modeli K750i i D750i - na ile to potrzebne to kazdy sam musi ocenic...

  • 0

    4.  2005-09-09 12:13:54

    ze wzgledu na liczne niedociagnięca w poscie powyzej pisze go jeszcze raz.

    Ja podejzewam że soft jest nawet ten sam z tym że w800i ma dodatkową funkcje telefon / odtwazacz mp3i to chyba wszystkie róznice w sofcie. A yagi ma w pełni racje mozna sobie kupic d750i który z tych trzech modeli jest najtańszy i wgrać soft w800i i już a no i można sobie dokupić obudowe z w800i i w ogóle gitara ;]

  • 0

    5.  2005-09-09 12:21:40

    ***WitekT - doczytałem ze tym badziewiakiem mozna sciagać utwory z cd i przerobić oprogramowanie w telefonie na MP3

  • 0

    6. ~yagi  2005-09-09 12:40:08  host: afh58.internetdsl.tpnet.pl

    GregPepe: To dzieki firmowemu oprogramowaniu dorzuconemu na CD do telefonu...

  • 0

    7.  2005-09-09 13:06:33

    ***yagi: e to kicha jednym słowem po co przepłacać do d75 i k759 tez se mozna wsadzić 512MB i "Nie widze zadnej róznicy więc po co przepłacać" :)

  • 0

    8.  2005-09-09 13:44:43

    Tylko się cieszyć, że tak towar schodzi...:)

  • 0

    9.  2005-09-09 14:16:36

    ja sie tylko dziwie ze oni nie przewidzieli takiej popularnosc, i to juz nie jest pierwszy raz ze cos sie im sprzedaje lepiej niz sa wstanie w danej chwili dostarczyc na rynek.

  • 0

    10. ~gosciu  2005-09-09 17:17:43  host: dpw187.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Produkcje opierali na zamowieniach od dealerow ;-) a ci ostroznie zamawiali... Po co robic na magazyn....

  • 0

    11. ~xsc  2006-01-19 20:58:47  host: akd211.neoplus.adsl.tpnet.pl

    mam ten telefonik i musze powiedzieć że jest super

Dodaj swoją opinię