Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości W tym tygodniu żelek dla Xperii P, Xperii go i Xperii E dual

W tym tygodniu żelek dla Xperii P, Xperii go i Xperii E dual

LuiN 24 Kwietnia 2013 13:26

5 0

Sony ogłosił, że ruszyła aktualizacja oprogramowania kolejnych smartfonów producenta do Androida w wersji 4.1 Jelly Bean. Nowe oprogramowanie trafi do Xperii P, Xperii go i Xperii E dual.

sony xperia p sony xperia go .sony xperia e dual

Aktualizacja rusza już w tym tygodniu i będzie kontynuowana na poszczególnych rynkach w maju. Skala zmian jest duża - przybliża interfejs telefonów do tego we flagowej Xperii Z.




Użytkownicy liczyć mogą na nowe, bardziej intuicyjne wersje aplikacji Walkman, Album i Movies. Pojawia się rozbudowany tryb oszczędzania energii: Battery Stamina Mode, liczba pulpitów wzrasta do maksymalnie siedmiu, a organizowanie zainstalowanych aplikacji jest prostsze niż do tej pory. Do tego dochodzą nowe funkcje związane z nowszym systemem Google'a.

Pod koniec maja planowane jest rozpoczęcie dystrybucji Androida 4.1 również dla smartfonów: Xperia S, Xperia SL, Xperia ion i Xperia acro S.

Źródło tekstu: Sony Mobile, wł     

Dodaj do:

Tagi: sony

w sumie: 38
  • 0

    20.  2013-04-24 18:43:24

    Mam pytanie do znających się: mam xperie Go z androidem 2.3.7 nie aktualizowalem do androida 4.0, czy teraz żeby zaktualizować do Jelly Bean muszę wgrać najpierw ICSa?

  • 0

    21.  2013-04-24 18:46:03

    ICSa nie wgrywalem bo podobno lagowal na SX Go, bo Sony cos tam spapralo. Teraz mam zamiar poczekac, poczytac komentarze o JB. Jest tu ktos, kto ma ICSa na Go?

  • 1

    22. ~bs  2013-04-24 18:51:48  host: 72.85-237-189.tkchopin.pl

    miałem icsa na go i w miare to chodzilo wlasnie aktualizuje do 4,2 zobaczymy za pare dni co będzie się dzialo

  • 0

    23.  2013-04-24 19:06:21

    @22 bs. byla roznica w dzialaniu pomiedzy 2.3.7 a 4.0?

  • 0

    24. ~Code  2013-04-24 19:50:36  host: ip-37-209-156-157.free.aero2.net.pl

    @13, jakby gwarancja miała jakiekolwiek znaczenie..jak się chce to się wgrywa i nie patrzy na gwarancje.

  • 0

    26. ~bs  2013-04-24 20:05:24  host: 72.85-237-189.tkchopin.pl

    działa :P jest inna grafika na początku trochę przymulal ale już chodzi ok ,zobaczymy jak bateria

  • 0

    27. ~aa  2013-04-25 11:36:06  host: 217-67-201-252.itsa.net.pl

    ZAL.. A co z xperia T Srelefon Bonda a upgradu nie ma po co ja to kupilem

  • 0

    28. ~XPERIA T z Orange!?  2013-05-11 23:04:35  host: 93.154.143.77

    UWAGA! A co z Xperią T? Często ma POWAŻNY BŁĄD w oprogramowaniu, polegający na zawieszeniu się smartfona w różnych momentach (wygląda to tak, że jest czarna tapeta na ekranie blokady i po "odblokowaniu" od razu się kompletnie zawiesza) Telefon jest do naprawy WYŁĄCZNIE poprzez aktualizację do Jelly Bean! To są słowa od Obsługi Technicznej Sony. Tylko w Orange występuje nadal ten błąd. To skandal, że tego nie naprawiają! Odchodzę z Orange na dobre i rozgłoszę sporą antyreklamę tego operatora!!

  • 0

    29. ~  2013-05-19 13:04:33  host: 212.244.23.11

    zaktualizowalem xperie p do 4,1 i calkiem znikla mi galeria zdjec niby da sie je obejrzec przez widzet ale zeby wejsc w galerie to juz nie mozna pokazuje sie czarny ekran i nic :( do tego telefon strasznie sie zmulil i pieprzy sie co chwile !!! nie intalujcie jelly bean na swoich telefonach bo to *** wielkie!!!!!!!!!!

  • 0

    30. ~Robert  2013-05-22 20:26:01  host: sub249-146.elpos.net

    Sony go po aktualizacji na "żelkę" pochłania baterię w 10 godzin!!! Tragedia!

  • 0

    31. ~franc  2013-06-04 22:47:30  host: acrb87.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Zaktualizowałem swoją xperie P i zrobiła się mega kaszana. Telefon świruje - głównie połączenia, telefon po odebraniu połączenia przez 3 sekundy jeszcze dzwoni. Wybieram numer i na ekranie pojawia mi się połączenie dopiero wtedy gdy jest już pierwszy sygnał. Czasami wyskakuje błąd pamięci i błąd klawiatury. Co zrobić żeby wrócić do starego oprogramowania?

  • 0

    32. ~Maja  2013-06-06 08:06:21  host: 5-226-109-82.ip.netia.com.pl

    Mam to samo co Franc, co zrobić ???

  • 0

    33. ~krys  2013-06-10 17:53:53  host: user-94-254-192-62.play-internet.pl

    Ja też mam tak jak maja i franc jednym słowem porażka

  • 0

    34. ~aras  2013-06-12 22:54:26  host: adw4.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Tez mam ten problem, ale wyłączyłem telefon i włączyłem ponownie i póki co mu przeszło. Fakt jednak jest taki, że nowy Android nie jest do końca kompatybilny z Xperia P.

  • 0

    35. ~doro  2013-06-13 07:35:50  host: nat-59.wolomin.net

    ja po zaktualizowaniu nie mogę zmienić sygnału sms na taki jaki miałam do tej pory - mp3 , da się tylko wybrać z ich listy. Poza tym działa płynnie jak wcześniej

  • 0

    36. ~Toma  2013-06-14 21:27:10  host: 5.57.146.25.internetia.net.pl

    Ja też mam problem z galerią zdjęć "Albumem" - nie widać zdjęć !!! Może ktoś napisać czy można to naprawić i jak !?!?!

  • 0

    37. ~Paro  2013-07-08 14:00:39  host: 89-77-2-119.dynamic.chello.pl

    Xperia GO Też mam ten problem co Franc. Ogólnie powoli zaczynam myśleć o innej marce bo widzę, że nie tylko w moim modelu występuje ten problem..

  • 0

    38. ~Paro  2013-07-08 14:02:46  host: 89-77-2-119.dynamic.chello.pl

    Aktualizacje nic nie dają, najlepiej nie wgrywać żadnych aplikacji w innym wypadku telefon zaczyna świrować. Duży minus dla Sony, chłopaki mogli się bardziej postarać. A jak jest z Xperią Z ??

  • 0

    39. ~Paro  2013-07-08 14:04:09  host: 89-77-2-119.dynamic.chello.pl

    Oczywiście problemy z albumem u mnie też występują ..

  • 0

    40. ~dobani  2013-09-02 10:59:29  host: user48-180.satfilm.net.pl

    Mam Xperie P i jak robiłem od nowa wszystko na zdjęcia były ale później coś zeswirowalo i jebudu zdjęć niema jest czarny ekran

Dodaj swoją opinię