Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości W T-Mobile przedsiębiorcy mogą negocjować

W T-Mobile przedsiębiorcy mogą negocjować

LuiN 8 Maja 2012 08:47

0 0

t mobile biznesOd 9. maja T-Mobile proponuje wszystkim przedsiębiorcom elastyczne warunki zawierania umów w ramach oferty Pakiet dla Biznesu. Klienci będą mogli uzgodnić ze sprzedawcą najlepszą dla siebie ofertę oraz cenę telefonu.

Nowa promocja T-Mobile opiera się na 6 różnych pakietach wartościowych, które można wykorzystać na rozmowy krajowe i międzynarodowe, SMS-y, MMS-y oraz inne usługi. Przy podpisaniu umowy przedsiębiorca będzie mógł negocjować o ile procent chce powiększyć dostępna kwotę na usługi oraz ile przy wybranej ofercie będzie kosztował go nowy smartfon.

W zależności od potrzeb przedsiębiorca będzie mógł powiększyć o 25%, 50%, 75% lub nawet więcej dostępny w abonamencie pakiet wartościowy na usługi telekomunikacyjne lub cenę nowego telefonu obniżyć nawet do 1 zł netto.




T-Mobile dla wszystkich przedsiębiorców przenoszących numer od innego operatora przygotował specjalny 10% rabat na abonament w taryfach Pakiet dla Biznesu przez 24 miesiące. Dodatkowo w wybranych taryfach klienci T-Mobile otrzymają aż 20 000 mil Miles&More za przedłużenie lub zawarcie nowej umowy.

Źródło tekstu: T-Mobile     

Dodaj do:
w sumie: 44
  • 0

    25. ~  2012-05-08 11:14:05  host: gaja.tpnet.pl

    22. Ha ha ha! Zablokowałeś "skutecznie", a dalej dostajesz śmieci. Ja też tak samo miałem, w końcu zmieniłem operatora.

  • 0

    26. ~  2012-05-08 11:19:15  host: chaos.tpnet.pl

    24. Jak dokonujemy? To pytanie do Spam-Mobile. Oto cytat z listu po mojej ostatniej, entej reklamacji (przed zmianą operatora): "Na wstępnie chciałabym przeprosić za to, że pomimo zgłoszonego sprzeciwu, były do Pana wysyłane wiadomości tekstowe zawierające treści reklamowe. Potwierdzam w tym miejscu, że wobec Pana numeru [mój numer] została zastosowana blokada, która ma zapobiegać kierowaniu na ten numer akcji promocyjnych drogą telefoniczną oraz SMS-ową".

  • -1

    27.  2012-05-08 11:20:08

    16. - jakiego esemesa? Ja mam poblokowane wszelkie zgody na przesyłanie rekalmy, a jednak codziennie niemal mam od nich oferty - a to przeniesienia numeru do abonamentu, a to do miksa, a to jeszcze jakieś usługi dodatkowe w TT... Pisać pewnie można, tylko co z tego wynika?

  • 0

    28. ~  2012-05-08 11:32:59  host: z52-02.opera-mini.net

    I zapewne twój host nie ma zupełnie nic wspólnego z takimi komentarzami... ;) /tho

  • 0

    29.  2012-05-08 11:44:14

    Wysyłamy NIE na nr 80888 (darmowy) i jeśli dalej coś otrzymujemy, to składamy reklamację. Na żaden z siedmiu numerów u mnie, nic nie przychodzi.

  • 0

    30. ~Erowiec  2012-05-08 12:04:32  host: public-gprs95885.centertel.pl

    klienci T-Mobile otrzymają aż 20 000 mil Miles&More za przedłużenie lub zawarcie nowej umowy. Tzn: możesz przeznaczyć swoje mile na: Pomoc w nauce. 10 000 mil pozwolą opłacić cały rok nauki w szkole dla dziecka żyjącego w Indiach. 20 000 mil pokryje miesięczne wynagrodzenie dla nauczyciela we wschodniej i zachodniej Afryce. 40 000 mil pozwolą na zakup książek i materiałów do nauki dla 50 dzieci w Afryce. Walka z chorobami i wszelkimi wirusami. 10 000 mil umożliwi otoczenie opieką medyczną 50 dzieci w Indiach. 20 000 mil to miesięczne wynagrodzenie dla pielęgniarki ze wschodniej i zachodniej Afryki. 40 000 mil to ilość jaką można przeznaczyć na leki dla 100 dzieci w zachodniej Afryce. Żywność dla głodujących. 10 000 mil pozwoli wykupić miesięczny pakiet obiadowy dla dziecka w Tajlandii. 20 000 mil pozwoli nakarmić ciepłymi posiłkami 250 dzieci w Indiach. 40 000 mil - zapewni pożywne posiłki dla 100 dzieci w Afryce.

  • 0

    31. ~nano  2012-05-08 12:08:08  host: 188.147.30.249.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    @wlo ja w abo mam wylaczone informacje handlowe i nic mi nie przychodzi, Przychodzi mi troche sms-ow w TakTaku ale tam zgodzilem sie na odbieranie informacji handlowych

  • 0

    32. ~oscypek  2012-05-08 12:21:54  host: public21927.cdma.centertel.pl

    Zablokować spam-smsy to nie problem tylko jak potem dostać zaproszenie do podwójnych doładowań |:-(

  • 0

    33. ~  2012-05-08 12:43:28  host: z47-16.opera-mini.net

    Ktos zna szczegóły tego Pakietu dla Biznesu? Jakie telefony w ofercie? Co jest w tych pakietach?

  • 0

    34. ~Ghandi  2012-05-08 14:25:38  host: public5794.xdsl.centertel.pl

    ~33 telefony z wyższej półki to arc s, iPHONE 4 8GB, SONY XPERIA S, PRADA 3.0 od LG, do wynegocjowania za "dodatkowy pakiet wartościowy" zasada im wyższy pakiet wartościowy tym droższy telefon ale za to większa ilość minut jest do wykorzystania.

  • 0

    35.  2012-05-08 14:57:15

    ~nano - Ty masz zgodę a ja nie - a jednak dostaję oferty non stop. Naprawdę nie rzadziej niż co 2 dni. A propos - zaproszenie do podwójnych doładowań dostałem przy okazji ostatniej promocji z 5 razy ;-)

  • 0

    36. ~gargol42  2012-05-08 15:49:05  host: 31-128-3-9.ip.xcore.pl

    Świetna wiadomość, brawo T-Mobile

  • 0

    37. ~barlinek  2012-05-08 16:11:27  host: eas159.neoplus.adsl.tpnet.pl

    za darmo bym chcial cos wynegocjowac

  • 0

    38. ~Q  2012-05-08 17:40:37  host: static-223-197.is.net.pl

    bzdury wypisujecie o spamie. od razu zaznaczam, ze pracuje w T. Kiedys mi przyszlo kilka, nie chcialo mi sie szukac samemu jak to wylaczyc wiec zadzwonilem do BOA, blokada premium, czarna lista info gospodarczej, wylaczenie informacji handlowych i... nigdy wiecej nic nie przyszlo. Wiec nie sciemniajcie, ze to wina operatora. wystarczy nie korzystac z kretynskich www z dzwonkami, konkursami czy po prostu nie podawac nigdzie w sieci swojego numeru i nic nie spamuje! negocjacje warunkow? fajna sprawa a taryfy PDB sa swietne. Ale tylko dla biznesu!

  • 0

    39. ~miliard  2012-05-08 17:47:43  host: 176.97.24.87

    To by było idealne rozwiązanie w Plusie. 170 minut to trochę za mało, 500 - za dużo. Gdyby dali 300 minut za 45 netto to bym brał od razu, a tak się waham.

  • 0

    40. ~bambucca  2012-05-08 19:44:04  host: user-46-113-51-239.play-internet.pl

    @39 za to masz teraz idealne rozwiązanie w T-Mobile :) fajnie tak coś wynegocjować. U mnie to zwykle bywa tak, że nie wykorzystuję części danych mi pakietów a innych mi za mało. Takie rozwiązanie mi się podoba.

  • 0

    42. ~Loko  2012-05-08 21:54:57  host: aeck39.neoplus.adsl.tpnet.pl

    W dobie no limit za 65zł netto co można lepszego dostać ? Pewnie w Tmobile i Plusie nadal namawiają ludzi na taryfy z ilością minut/pakietem kwotowym ? :) Np. pakiet kwotowy 100zł i za darmo do 10 osób w firmie jak za 65zł netto można miec no limit wszędzie.

  • 0

    43. ~  2012-05-08 22:01:37  host: 89-69-51-112.dynamic.chello.pl

    @42, nie wszędzie, bo tylko na połączenia krajowe. Po drugie za 65zł netto jest ofertą bez telefonu. Nie każdy potrzebuje "no limit" więc po co ma za to płacić jeżeli może te pieniądze przeznaczyć na spłate telefonu w niższym abonamencie.

  • 0

    44. ~AliG  2012-05-09 08:15:21  host: 87-205-163-3.adsl.inetia.pl

    Wiadomo będzie jak pojawi się regulamin, oferta o tyle dobra, że elastyczna mogliby wprowadzić takie rozwiązanie również dla klientów indywidualnych.

  • 0

    45. ~T...  2012-05-15 10:20:10  host: ggi41.internetdsl.tpnet.pl

    do 38. Zgadzam sie z przedmówcą. Jak udostępniłeś swój numer, wysyłając SMSa na jakiegoś Bednarka czy inną gwiazdkę, to się potem nie dziw, że coś Ci przychodzi :) Nieprzeczytanie regulaminu (a do każdego konkursu, loterii, usług mobilnych itd. takie MUSZĄ być!) nie zwalnia z jego obowiązywania. Kropka. A że czasem różne spółki wysyłają SMSy "zaczepne" typu "Masz 3 nowe wiadomości. Wyślij bla bla bla, żeby je odebrać" albo "Ktoś pilnie chce się z tobą skontaktować. Wyślij bla bla bla.." - to już inna sprawa i rzeczywiście przegięcie. Dziwię się, że Ustawodawca tym nie chce się zająć. Czyżby uczciwi, pracowici posłowie nic takiego nigdy nie dostali?

Dodaj swoją opinię