Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości W środę konferencja sieci Orange

W środę konferencja sieci Orange

LuiN 6 Kwietnia 2012 11:16

0 0

W środę 11. kwietnia odbędzie się konferencja sieci Orange. Czy zaprezentuje swoją odpowiedź na oferty No-limits sieci Play, T-Mobile i Plus? A może chodzi o rebranding usług TP na Orange?

Hasło przyświecające konferencji to Zmiany, których się nie spodziewasz, intrygują najbardziej, co może sugerować, że tym razem nie zobaczymy kolejnego "ksera" oferty "No-limits" sieci Play.

W zaproszeniu na konferencję nie ma jasnej informacji czy będzie ona dotyczyła nowych ofert abonamentowych - odpowiedzi na ostatnie oferty sieci Play, T-Mobile i Plus. Warto przy tym przypomnieć, że sieć ma do zaprezentowania jeszcze jedną ważną zmianę, jaką jest rebranding usług TP na Orange.




Co tak naprawdę pokaże Orange okaże się w najbliższą środę.

Źródło tekstu: Orange, wł     

Dodaj do:
w sumie: 53
  • 1

    41. ~Krzysio Lichwa  2012-04-06 15:12:46  host: torsrvg.snydernet.net

    Ogłosimy że: - TP stałą się Orange, - oferty no-limit nie będzie, bo za dużo kasu utopiliśmy w €O 2012, - DPTG zbyt dużo chce kasy, więc tym bardziej nie będzie oferty no-limit, bo w ogóle byśmy zbankrutowali, - kanał sprzedażowy KKB zostaje zamknięty, prowizje dla nich nie będą wypłacone (jak zwykle) :) Pozdrowienia ze Skierniewickiej !

  • 0

    42. ~  2012-04-06 16:59:30  host: z51-12.opera-mini.net

    Jednak w środę konferencja Orange dotyczyć będzie tylko rebrandingu sieci TP na Orange.

  • 0

    43. ~Wiesiek  2012-04-06 17:07:43  host: public-gprs59036.centertel.pl

    Zmiana usług Tp na Orange. No limit w pozniejszym terminie

  • 0

    44. ~Od zawsze orange  2012-04-06 18:22:18  host: but86.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Bo tutaj piszą ludzie którzy po za słowem tanio nic nie wiedzą. Orange to nie sieć z tytułu zbierać od ludzi pieniądze. Po pierwsze ja w abonamencie Delfin 2 miałem minuty do wszystkich lepiej niż w plusie czy Era, bo te sieci play nie uznawały. Po drugie w 2009 Orange miało najtańsza ofertę dla Firm według UOKiK niż cały cudny Play. Uważam osobiście, że Play ma świetne reklamy nic więcej do zaoferowania. Plus już nie chce się wysilać :) A T mobile fajna siec tez wprowadziła tanie smartfony na czym plus i play zarabiają. Weźmy Sony Ericsson Arc S w Orange 1 zl 225 minut 24 miesięcy i internet T-mobile 1 zl 60 minut umowa 3o miesięcy Play 1000 zloty abonament 89 plus podobna cena. Kto tu ma tanio i lepiej? A jak ludzie nie umieją sprawdzać ile dzwonia to co zmiana operatora pomoże? Tylko żeby komuś innemu dopłacać? Bezsensu

  • 1

    45. ~...  2012-04-06 18:37:13  host: 82.113.121.107

    @44 Pomiajac Twoje calkowicie tendencyjne i wybiorcze porównanie, musze Ci cos wprost powiedzieć. Orange to Mistrz w zapetlaniu ofert, kruczkach i malych druczkach. Pomysly z abo internetowym bez lejka? Tylko Orange. Kolejnosc schodzenia minut/sms z promocji dopiero w ostatniej kolejnosci. Tylko Orange. Przyslanie (kolejnej) faktury 50 dni po wypowiedzeniu umowy? Orange. Cofanie ofertey utrzymaniowej, jesli klient np. 2 miesiece po koncu starej- wciaz uzywa nowej? Orange. Próba sprzedaży 2 razy drozej telefonu stalemu niz klientowi z ulicy- taki sam abo. Tylko Orange. Coś bym jeszcze znalazl z MOICH osobistych doswiadczeń podczas 5 letniej wspolpracy, ale mi sie juz niedobrze zrobilo. Mam tak zawsze jak pomysle ile razy ta "firma" probowala mnie wyciac na kase. pzdr

  • 1

    46. ~Słoneczny  2012-04-06 18:45:18  host: 89-78-27-96.dynamic.chello.pl

    Jak znam Orange, to w odpowiedzi na "No limit" dadzą bez limitu w sieci i stacjo, a do pozostałych 1000 minut z naliczaniem minutowym.

  • 1

    48. ~heniek  2012-04-06 19:23:56  host: 92-55-203-153.net.pbthawe.eu

    Witam. Ja nie jestem pracownikiem Orange, jak pewnie i ci, którzy sie pod nich podszywają. Wiecie skąd to wiem? Z doświadzcenia! Pracownicy albo sprzedawcy Orange mało kiedy cokolwiek wiedzą o taryfach i papierkowej biurokracji. Ich wyłupiaste oczy albo szcękościsk w trakcie rozmowy o banalnych sprawach świadczy, że tym bardziej "pracownik Orange" nie jest w stanie wiedzieć coś o czymś czego jeszcze nie ma.

  • 1

    49. ~barry  2012-04-06 20:44:40  host: 213-238-111-81.adsl.inetia.pl

    tylu się tu podnieca - także pracowników Orange - a telix.pl podaje, że rzecznik już zapowiedział, że konferencja nie będzie dotyczyć "no limit". Więc famtazje czas powstrzymać. A dla napalonych www.orange.at - tam jest walka o klienta.

  • 1

    50.  2012-04-06 22:19:41

    49 I po zabawie ale zepsułeś oczekiwanie na konferencję.

  • 0

    51. ~mirekb  2012-04-07 00:03:42  host: apn-46-76-21-11.dynamic.gprs.plus.pl

    to będzie dopiero śoda z Orange ;-)mozee z fonem ale od abo 100zl??

  • 1

    52. ~  2012-04-07 01:10:44  host: z03-07.opera-mini.net

    Heniek, ci tzw. pracownicy Orange, to nawet nie wiedzą, że w Orange pracują ;-)

  • 0

    53. ~Marek  2012-04-08 01:05:26  host: 89-79-254-135.dynamic.chello.pl

    Może będzie dotyczyć problemów ruchu wielkanocnego. Do orange z play i t-mobile mmsy dochodzą dziś wybiórczo. Powtórka z Dnia Kobiet. Żenada jakaś.

  • 0

    54. ~  2012-04-08 05:32:07  host: z29-06.opera-mini.net

    44 nie chce mi się w to wierzyć bo za każdym razem jak przeliczam cenę telefonu w stosunku do abonamentu to w orange wychodzi masakrycznie drogo . ale nawet jakby orencz miał najtańsze telefony to wolę zapłacić więcej niż mniej ale mieć uszkodzony telefon z uszkodzonym softem od orencz

  • 0

    55. ~Dares  2012-04-09 13:27:39  host: dlk64.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Będzie nowa oferta.Mnie złożył ją przed świętami ph.Skolko godno do Orange i stacjonarne oraz 315 minut do wszystkich pozostałych z playem i polsatem.Cena 69pln.Ja od 15IV wchodzę

  • 0

    56. ~  2012-04-09 14:22:46  host: 89-69-51-112.dynamic.chello.pl

    @55, to oferta z telefonem??

  • 0

    57. ~Dares  2012-04-09 17:29:58  host: dlk64.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Tak z telefonem.Mnie to pasuje,gdyż ja tylko rozmawiam.Większość znajomych mam w Orange lub stacjonarne

  • 0

    58.  2012-04-10 16:50:23

    Konkurencja napisała, że nie będzie konferencji w środę. Zaproszenia dotyczyły warsztatów na temat rebrandingu, które odbędą się w czwartek. Ale zonk...

  • 0

    59. ~1024  2012-04-11 12:06:57  host: 89-75-111-74.dynamic.chello.pl

    @~Dares jezeli wierzysz ze ktos Ci złożył oferte ktora jeszcze nie istnieje to chociaż nie wypowiadaj sie nigdzie bo nie masz o niczym pojecia, hahahahaha

  • 0

    60. ~m  2012-04-11 14:05:37  host: ffv10.internetdsl.tpnet.pl

    @LuiN - mógłbyś zweryfikować tego newsa?

  • 0

    61. ~pawliszon  2012-04-11 15:15:45  host: 89-74-136-84.dynamic.chello.pl

    Czy już coś wiadomo??

Dodaj swoją opinię